Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

norvegjia

Autoritetet nuk e lejuan të udhëtojë drejt Rumanisë, Norvegjia humb ndeshjen në tavolinë Një rast i ngjashëm me Juventus-Napoli në Itali, ku skuadra e Genaro Gattusos nuk u paraqit dhe humbi ndeshjen në tavoli
Autoritetet norvegjeze bllokojnë fluturimin e kombëtares, anulohet ndeshja Rumani - Norvegji Mirel Radoi, trajneri i Rumanisë, nuk do të ketë nevojë të ndal një snajper si Erling Braut Haaland, pasi Covid-19 u kuj
Forma "bombastike", njihuni me tifozen e zjarrtë të Man Utd (FOTO LAJM) Anne Marie Olsen, bukuroshja nga Norvegjia është fanse e zjarrtë e Man Utd. Fotot e shumta provokuese nga vetë ajo me
Masat e para nga Greqia dhe Norvegjia, a do t’i hapë BE kufijtë për shqiptarët në shtator? Pritet të merren zyrtarisht vendimi, për Shqipërinë dhe të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor, të cilave do t’ju ndalo
Gjermania "bën namin" me shitjen e makinave elektrike Sipas rezultateve të fundit të shitjeve, Gjermania e ka tejkaluar Norvegjinë në shitjen e makinave plotësisht elektrike
Spanja ndalet nga Norvegjia (VIDEO) Spanja u ndal me barazim 1:1 nga Norvegjia me një gol dramatik në fund të ndeshjes nga pika e penalltisë. Përkundër q
Spanjë-Norvegji, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Ekipi kombëtar i Spanjës synon ta vazhdojnë ecurinë mbresëlënëse prej tetë fitoreve radhazi në ndeshjen kundër Norvegjis
22 fakte për shtetin e mrekullueshëm të Norvegjisë 1. Emri Norvegji (Norway = North + Way) do të thotë rruga drejt veriut. Zyrtarisht njihet si Mbretëria e Norvegjisë.
22 fakte interesante për shtetin e mrekullueshëm të Norvegjisë 1. Emri Norvegji (Norway = North + Way) do të thotë rruga drejt veriut. Zyrtarisht njihet si Mbretëria e Norvegjisë.
Norvegjia dyshon se Rusia po i përgjon përmes një balene Ekspertët detarë në Norvegji besojnë se e kanë zbuluar një balenë të bardhë që është trajnuar nga marina ruse si pjesë e
Norvegjia hap restorantin e parë nënujor në Europë (FOTO LAJM) Njerëzit arrijnë që gjithnjë të krijojnë diçka të veçantë, por padyshim se bukuritë më të mëdha i ka vetë natyra. Por
Spanja vuan , Italia bën detyrën (VIDEO) Dy nga kombëtaret më të forta të Europës por edhe të Botës kanë startuar ndeshjet kualifikuese për EURO 2020. Spanja
Nxitoni shqiptarë, Norvegjia ka nevojë për punëtorë me paga 5 mijë euro Edhe Norvegjia u është bashkuar shteteve si Zvicra, apo Gjermania që kërkojnë punëtorë. Këto vende kërkojnë punëtorë
Norvegjia kap rekord shitjesh të makinave elektrike Rreth 1/3 e makinave që u shitën në Norvegji gjatë vitit të kaluar ishin elektrike. Ky është një rekord i ri botëror, nd
Shkëndija kërkon grupet e Europa Ligës, nga Norvegjia Kampioni i Maqedonisë, Shkëndija e Tetovës do të nis sot rrugëtimin e saj në Europa Ligë Ata nuk do ta kenë fare të l
Kërkoni një jetë më të mirë, Norvegjia ofron paga marramendëse Ne kohen kur punesimi mbetet shqetesimi i madh i shume familjeve shqiptare, perfshire shume te rinj, ne kerkim te nje ve
Shqipëria e zbehtë ndaj Norvegjisë, miqtë i jap leksione Panuccit (VIDEO) Shqipëria ka humbur miqësoren me Norvegjinë në "Elbasan Arena" me rezultatin minimal 0-1. Pjesa e parë mes dy skuadr
Zhbllokohet sfida, Norvegjia kalon në avantazh ndaj Shqipërisë (VIDEO) Norvegjia ka kaluar në avantazh ndaj Shqipërisë në "Elbasan Arena". Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi 23-vjeçar
Publikohen formacionet e të dyja skuadrave: Shqipëri - Norvegji Shqipëria pret sot Norvegjinë në "Elbasan Arena" për ndeshjen miqësore që do të startojë në orën 19:00. Djemtë e Panu
Norvegjia ndalon përdorimin e burkas në shkolla dhe universitete Qeveria e Norvegjisë i kërkoi sot parlamentit të miratojë një urdhërndalimi kombëtar kundër përdorimit të burkave në të