ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

nora

Atmosferë festash, Nora Istrefi zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi i është bashkuar listës së personazheve “të paduruar”, të cilët e kanë nxjerrë më herët pemën e
Krizë financiare, futbollistët e Kukësit futen në bojkot Kukësi po përballet me probleme para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore
Intervistoi Lady Dianan, hetohet gazetari i BBC-së Princi William e ka mirëpritur hetimin e ri mbi mënyrën se si BBC siguroi një intervistë me nënën e tij në 1995-ën.
Leonora Jakupi-Eliza Hoxhës: Atë që po e bën ti sot, e kam bërë prej 20-vitesh (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Leonora Jakupi, i është përgjigjur paksa ashpër ftesës së koleges dhe deputetes së PDK
Nora Istrefi bën ndryshimin e papritur në look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë
"Jemi munduar shumë", Nora i rikthehet ndarjes nga Roberti (FOTO LAJM) Por së fundmi teksa ndodhej në Stamboll, Nora ishte e ftuar në emisionin "Qejfi më i madh se Stambolli", ku në një inter
Roberti dhe Nora bëhen bashkë për arsyen e veçantë Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran. Nora do të jetë e ftuar në
Të divorcuar, por gjesti i Norës për Robertin i kënaqi të gjithë (FOTO LAJM) Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ndara në paqe dhe marrë
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Bëhet nostalgjike, do ta njihnit Leonora Jakupin shumë vite më parë? (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtarja prej disa kohësh nuk ka qenë ak
Kthehet 23 vite pas, stili i Leonora Jakupit është moda sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është kthyer 23 vite pas në kohë në postimin e fundit në llogarinë e saj.
Roberti i bën dedikimin special Renees dhe Nora nuk i rezistoi dot (FOTO LAJM) Në ditën e bijave, edhe këngëtari i njohur Robert Berisha ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee, asht
Përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO LAJM) Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka zbuluar një moment delikat nga jeta e saj private pasi mama
Luks i shfrenuar! Këngëtarja shqiptare shpenzon mbi 2 mijë euro vetëm për një veshje (FOTO LAJM) Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të njohura në tregun shqiptar. Ajo njihet për hitet, elegancën dhe stilin
Mezi po e prisnit, Nora dhe Butrint nxjerrin hitin e ri (VIDEO) “Dy zemra” quhet kënga me videoklip e dy artistëve të dashur për publikun shqiptar. Dyshja vjen me një stil të veçant
"Mbi re", Butrinti dhe Nora paskan goxha surprizë (FOTO LAJM) Me postimet e ndryshme, Butrint Imeri dhe Nora Istrefi zbuluan se shumë shpejt do të vijnë me një bashkëpunim, i cili pr
Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë "xing" me veshjen. Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të një
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Robert Berisha fshin tatuazhin me emrin e Nora Istrefit (FOTO LAJM) Martesa e tyre ishte e bujshme, e bujshme edhe ndarja. Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë thënë se ruajnë marrëdhën
Tërboi rrjetin me videot sensuale, mësoni sa i kushtuan bikinit Nora Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka dalluar gjithmonë për zgjedhjet e saj mjaft të veçanta dhe veshjeve luksoz