999 rezultate për

noli

Benevento-Milan, formacionet zyrtare Formacionet zyrtare: Benevento: Montipò; Letizia, Tuia, Glik, Barba; Hetemaj, Schiattarella, Ionita; Insigne, Caprari
Zbulohet monoliti në Angli por, rrëzohet nga era e fortë Pas zbulimit, monoliti u rrëzua nga era e fortë. Prapë një monolit tjetër është paraqitur në Angli, shkruan "DailyMai
Zhduket objekti misterioz në Utah për të cilin fliste e gjithë bota Një monolit misterioz metalik i zbuluar javën e kaluar në shkretëtirë në shtetin amerikan të Utah është zhdukur, thonë z
Romagnoli i pafat, dëmtohet sërish dhe humb ndeshjet e nëntorit me Italinë Mbrojtësi i AC Milanit, Alessio Romagnoli ka pësuar lëndim në kofshë para ndeshjes ndaj Hellas Verona. Qendërmbrojtës
Kapiteni i Milanit pranë një marrëveshje të re me klubin ‘Calciomercato’ raporton se Milan dhe Romagnoli janë gati që nënshkruajnë marrëveshjen për vazhdimin e kontratës. ‘Ro
Milani merr një super lajm para derbit, kapiteni do të jetë gati Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli është shëruar plotësisht nga dëmtimi dhe është në dispozicion për derbin e qytetit
ZYRTARE/ U largua në 2016, Nolito rikthehet përsëri te Celta Vigo Ky transferim ka shkaktuar një befasi të madhe në La Liga. Celta Vigo ka mbetur pa portierin rezervë, i cili është lëndu
Dëshmia e rrallë e nipit për sekretarin e "Vatrës" dhe deputetin që s'pranoi postin e Enverit Publikohet historia e panjohur e Loni Kristos nga Hoçishti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Selanik, emigroi në SHBA
Mik i ngushtë me Nolin dhe Avni Rustemin, si e pësoi kur nuk pranoi t'i jepte nagantin Enverit Publikohet historia e panjohur e Ali Vllamasit me origjinë nga fshatrat e Kolonjës, vëllait të politikanit të njohur, Se
Panik te Milani, kapiteni kërkohet nga Lazio Milanit po i rrezikohet kapiteni i skuadrës. Milan mund të mbetet pa shërbimet e kapitenit të skuadrës, Alessio Romag
Milani gati të largojë Romagnolin, ku pritet të shkojë lojtari Milani do të bëjë shumë ndryshime në verë, teksa pritet të bëhet një revolucion në klubin kuqezi. Rossonerët pritet t
Ilir Meta: Populli grek humbi sot një ikonë liridashje, ne një mik shumë të çmuar Presidenti Meta ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta e heroit të rezistencës antifashiste në Greqi, Manolis Gle
Barcelona në sulm për Romagnolin Barcelona ëndërron të sjellë gjatë janarit qendërmbrojtësin e Milanit dhe Italisë, Alesio Romanjoli. Katalanasit duan
Revolucioni i Nolit dhe Triumfi i Legalitetit Ekrem Spahiu* Legjitimiteti - e drejta për të qeverisur në emër të shumicës e cila njeh, pranon dhe mbështet autorite
"Po, i vrava": Tragjedia me dy viktima që shokoi Patosin Këtë të enjte Patosi u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku dy të rinj mbetën të vrarë nga një gardian burgu. Gjykata
Futi në dhe dy të rinjtë në Patos, gjykata jep vendimin për Martin Skëndajn Gjykata e Fierit ka dhënë masën “arrest me burg pa afat” për Martin Skëndajn. Skëndaj vrau me armë zjarri dy të rinjt
"Ishte e martuar dhe i shkonte në shtrat", komshinjtë flasin për dashurinë që "mbolli" zi në Patos (VIDEO) Ditën e djeshme patosi u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku mbetën të vdekur dy të rinj, 22 dhe 26 vjeç. Martin Skën
E tregojnë statistikat, Rrahmani më i mirë se Smalling e Romagnoli në Serie A Mbrojtësi kosovar Amir Rrahmani ka filluar mbarë karrierën te skuadra italiane Hellas Verona. Ai ka fituar menjëherë
Romagnoli justifikon Giampaolon: Fajin për "fundosjen" e Milanit e kemi ne Pas humbjes 1-3 në “San Siro”, kundër Fiorentinës, gishti i akuzës është i drejtuar nga trajneri Marco Giampaolo. Sid
E përdhunuan dhe e hodhën nga shkëmbi, prova tronditëse nga vrasja e studentes greke nga Aleksandri dhe Manoli Provat e reja për vrasjen e Eleni Topaludhit në Rodos, Greqi, rreth nëntë muaj më parë janë tronditëse. Dy të akuzuarit