999 rezultate për

nokia

Gjiganti finlandez po përgatit një telefon të ri: A do të kthehet kjo kompani në majë? Pajisja kryesore e kompanisë finlandeze është përmendur me ‘ndrojtje’ për disa kohë, por pa ndonjë konfirmim zyrtar.
Shikoni çfarë ndodh me Nokia 3310 pas një shpërthimi (VIDEO) Në kohën e smartphone, shumë ende vajtojnë legjendarin Nokia 3310, i cili njihet si një nga telefonat celularë më të qën
A mund të mbijetojë Nokia 3310 nga një shpërthim? Shikoni rezultatin (VIDEO) Në kohën e smartphone, shumë ende vajtojnë legjendarin Nokia 3310, i cili njihet si një nga telefonat celularë më të qën
Njihet si "bisha" e celularëve, a i shpëton Nokia 3310 nga një shpërthim? (VIDEO) Në kohën e smartphone, shumë ende vajtojnë legjendarin Nokia 3310, i cili njihet si një nga telefonat celularë më të qën
Formacionet zyrtare: Inter-Fiorentina, Conte tregon "dhëmbët" në sulm Interi do të presë në shtëpi Fiorentinën ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Italisë. ZIkaltërit do të
5 kamera të pasme, ky është telefoni më unik në botë Ajo që HMD ka përgatitur me telefonin e ardhshëm Nokia mund tu duket e pabesueshme. Një imazh i publikuar ditën e so
Koha kur me paratë e popullit Thaçi blinte telefonë nokia 3 mijë euro Në gusht të vitit 2011, Zyra e Kryeministrit, Hashim Thaçi, kishte blerë nga “City Computer” pajisje teknologjike mbi 8
Risi në treg, Nokia sjell telefonin që konkurron iPhone X Nokia X së shpejti do të jetë në treg dhe nga fotot e rrjedhura online është shumë e qartë se ky telefon është pas froni
Nokia kërkon t’i ktheni 3310-at dhe do t’ju shpërblejë Nëse keni ende një telefon “Nokia3310” apo një playstation të vjetër në shtëpi mund të mërrni deri në 2 mijë euro, kësht
I shpërthen celulari duke folur, vdes tragjikisht 18-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë 18-vjeçare ka humbur tragjikisht jetën pasi celulari i saj shpërtheu ndërsa ajo po fliste. Uma Oram nga Ind
A e dini se çfarë celulari përdor Ali Ahmeti? (FOTO LAJM) Ali Ahmeti është lideri i padiskutueshëm i BDI-së së shqiptarëve në Maqedoni. Ai njihet për karizmën e tij të fortë
Rikthehet telefoni legjendar i kompanisë Nokia Në vitin 1996 është hedhur në treg telefonin origjinal Nokia 8110 dhe tre vite me vonë goditi në filmin The Matrix ndërs
Rikthehet telefoni legjendar i Nokias Në vitin 1996 është hedhur në treg telefonin origjinal Nokia 8110 dhe tre vite me vonë goditi në filmin The Matrix ndërs
Lajm i keq! WhatsApp nuk do të punojë më në këta celularë WhatsApp ka një lajm shumë të keq. Tashmë e tutje ky program nuk do të përdoret dot në celularët si BlackBerry, Microsof
Ju kujtohet Nokia 3310? Versoni i tij i fundit do të shkatërrojë mbretërinë Iphone Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por sot iphone ka
Shfaqen fotografitë e Nokia 6 (FOTO LAJM) Dje, pasardhësi i Nokia 6 ka arritur në TENAA, rregullatori kinez, një hap para se pajisja të dalë në tregun kinez. N
Prezantohet telefoni më i lirë, zbuloni specifikat e Nokia 2 HMD prezantoi ditën e sotme telefonin më të lirë Nokia që mund të blini, Nokia 2. Telefoni debutoi në Nju Delhi të Indis
Për të gjithë nostalgjikët! Nokia 3310 del në shitje Tashmë Nokia ka njoftuar se së shpejti do të lansojë celularin 3310, një nga prodhimet më të sukseshme në kompanisë.
Nokia 3310 bëhet me versionin 3G Bëhet fjalë për versionin më të ri të modelit të famshëm, të cilin shumica e konsiderojnë si telefonin më të besueshëm n
Lamtumirë selfie, me telefonin e ri Nokia 8 është koha për “bothie” Ishte një rikthim i bukur, me mjaft stil, ai i Nokia 3310, por edhe në fushën e smartphone-ve, shtëpia finlandeze kërkon