999 rezultate për

noka

EKSKLUZIVE/ Si e sabotuan Flamur Noka dhe bashkia protestën e kuksianëve Protesta e kuksianëve kundër tarifës për kalimin në Rrugën e Kombit ka shumë gjasa të dështojë. Burime për Albeu.com bëj
Denoncimi: Rama i dha mikut të tij tender 1.8 milionë euro për makina me qira Opozita vazhdon me akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë për favorizim në tendera të miqve të kryeministrit.
Pasi përzuri Veliajn, Flamur Noka paralajmëron rëndë Ramën Deputeti i PD-së Flamur Noka ka paraljamëruar sot kryeministrin Rama se çdo gjë do të ndryshojë pas datës 28 qershor.
Noka s'i ndahet Veliajt, i prish dhe konferencën për mediat Pas shumë debatesh dhe përplasjesh, kryebashkiaku Erion Veliaj iku nga mbledhja e Edukimit. Pas daljes nga mbledhje, bre
Plas tek Ligjet, Bashkim Fino i mbyll mikrofonin Flamur Nokës Komisioni i Ligjeve është shoqëruar me debate e replika të forta mes deputetëve të maxhorancës dhe opozitës. Demokrat
Shau Ramën nga nëna, deputeti i PD-së sqaron kaosin në Kuvend Të shumta ishin momentet e tensionit që nuk janë parë në kamera gjatë seancës së "famshme" plenare, ku mbizotëroi kaosi
"Ëndërroj të bëhem si Mul Noka", rrjeti tregohet i pamëshirshëm me politikanët (FOTO LAJM) Ngjarja e djeshme në Kuvend ku deputetët e opozitës hodhën ujë dhe miell në drejtim të Ramës dhe ministrave ka qenë krye
Zbardhet sherri Noka-Rama: Në të sëmës do shkosh (VIDEO) Të shumta ishin momentet e tensionit që nuk janë parë në kamera gjatë seancës së sotme plenare, ku mbizotëroi kaosi dhe
E FUNDIT/ Kaos në Kuvend, Flamur Noka mbulon me miell të bardhë Ramën (VIDEO) Deputeti demokrat Flamur Noka i ka hedhur miell të bardhë në kokë Kryeministrit Edi Rama. Ndërkohë që opozita bllok
Nokës s'i trembet syri, shihni "surprizën" që i bën Ramës (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Flamur Noka ka një "suprizë" për kryeministrin Edi Rama. Me një pankartë në dorë ku shkruante "Liro
Flamur Noka nuk ndalet, përplaset sërish tek protesta e biznesit të vogël Demokrati Flamur Noka është përplasur sërish në protestën e sotme të biznesnit të vogël të cilët mbyllën qepenat. Për
Barcelona i jep nokautin Romës (VIDEO) Barcelona ka arritur të shënojë edhe golin e katërt ndaj Romës në "Camp Nou". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi,
Pamje për të mos u humbur! Flamur Noka kap për fyti policin në gjykatë (VIDEO) Ka nisur me tensione e përplasje të forta seanca e sotme në Gjykatën e Tiranës ku do të jepet edhe vendimi për 23 të arr
Ish-ministri i Brendshëm: Nuk kam marrë asnjë byzylyk I ftuar në Real Story, ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka ironizuar edhe njëherë Saimir Tahirin dhe përfshirjen e
Debat i fortë në emision, Noka i nxjerr Felajt SMS-të Ndryshimi i kryeprokurores ka rikthyer diskutimet mbi arrestimet e mundeshme të emrave të rendësishëm të politikës. Gjat
Swansea i jep nokautin Arsenalit, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Swansea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Arsenalit në "Liberty Stadium". Është përsëri mesfushori Sam Clucas që ka
Flamur Noka qëllon Edi Ramën në Kuvend (VIDEO) Sitauata në Kuvendin e Shqipërisë ka dalë jashtë kontrollit pasi opozita nuk është majfgtuar vetëm me përplasje fizike p
Dalin pamjet, si Noka shtyn gardistët për të shpëtuar Sali Berishën (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha është përplasur sot në Kuvendin e Shqipërisë me gardën. Ashtu siç mund ta shihni në vi
Momenti i sherrit Rama-Noka: Kam ardhur nga pylli i satëme (VIDEO) Flamur Noka u përjashtua nga seanca e ditës së sotme pas fyerjeve ndaj kryeministrit Rama. Gjatë debatit mes tyre u s
Pamjet e sherrit, si Noka vrapoi drejt Ramës pasi ofendoi Berishën (VIDEO) Demokrati Flamur Noka është kthyer në "ushtarin" e Berishës i cili pas çdo ofendimi që vjen nga kryeministri Edi Rama nd