999 rezultate për

noizy

Stresi flet si rrallëherë për miqësinë që ka patur dikur me Noizyn: Pendohem (VIDEO) Stresi dhe Noizy janë ndër reperët më të suksesshëm, të cilët kanë qenë miq vite më parë, por nuk dihet arsyeja që çoi n
Noizy dhe MatoLale nuk flasin me njëri-tjetrin? Ky dyshim zbulon shumë (FOTO LAJM) Prej 2 vitesh Noizy dhe MatoLale ishin shok me njëri-tjetrin aq sa ky i fundit deklaroi në një emision pak muaj më parë
Noizy habit me postimin e fundit, kë po "thumbon" këtë herë? (FOTO LAJM) Noizy ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Noizy është një prej emrave më të suksesshëm të skenës muzikore shqi
Këngë me Noizyn? Tayna po përgatit diçka më të madhe (FOTO LAJM) Postimet nga i njëjti vend bënë që ditën e djeshme në media të përflitej se Tayna dhe Noizy po bashkëpunojnë për një kën
"Fshehurazi" në të njëjtin vend, ç'po kurdisin Tayna dhe Noizy (FOTO LAJM) Nuk e dimë nëse e mbani mend, por disa kohë më parë Tayna dhe Noizy morën vëmendjen e mediave teksa gjendeshin të dy në
Nga dhoma e gjumit te palestra, brenda shtëpisë luksoze të Noizyt (FOTO LAJM) Noizy është ndodhta njëri nga artistët më hermetik shqiptarë. Megjithatë, muajit e fundit i ka bërë disa tolerime duke u
"Makinat e mia i jap hua për klipet", Noizy "thumbon" kolegët (FOTO LAJM) Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre. Nuk dihet se
"Pas 10 vitesh", Noizy i rikthehet pasionit të tij të madh (VIDEO) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, reperi i njohur, Noizy ka treguar se i është rikthyer një pasioni të vjetër të
Do i bëjë "gjëmën" Noizyt? Enca: Do të rrëfehem (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë në emisionin “NIN”, Noizy preku temën e sherrit të dikurshëm me Encën, i cili i dha fund shoqëris
Bëhuni gati! Dhurata Dora dhe Noizy gati të sjellin hitin e radhës (FOTO LAJM) Dy këngëtarët mjaft të dashur nga publiku Noizy dhe Dhurata Dora do të sjellin së bashku projektin e radhës. Këtë e k
E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
Pas kaq kohësh, Noizy flet hapur për marrëdhënien me Encën: Është e lodhshme (VIDEO) Reperi i njohur, Noizy, ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Nin” me Alaudin Hamitin. Duke qenë se intervistat e tij k
"Me Dudën jam vëlla, i kemi dhënë fjalën njëri-tjetrit", Noizy flet për marrdhënien e prishur me reperin (VIDEO) Noizy i ftuar në emisionin "Ndërrimi i Natës" ka folur për mardheniet me reperin Duda me të cilin dy vitet e fundit i ka
Do të largohet nga vendi, Noizy u kërkon fansave mbështetjen për diçka (FOTO LAJM) Pas shumë hiteve të publikuara këtë verë, Noizy ka nxjerrë dje një tjetër këngë të titulluar “Expensive Touch” në bashkë
Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të Noizy (VIDEO) Noizy prezantoi vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të fundit "Digital Love". Klipi është xhiruar në vende pë
Noizy publikon klipin e ri, i xhiruar në majë të stadiumit Air Albania (VIDEO) Në këtë "lum" këngësh dhe bashkëpunimesh verore, Noizy patjetër që do të ishte pjesë. Reperi ka publikuar pak më parë
Lala zbërthen njohjen e Noizy-t me Billën: Ishte në varrimin e tij Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për "Opinion" se ka pasur takime me Billën duke sqaruar se víktima kishte miq edhe me
U vra në atentat, Billa ishte mik me Noizyn Hekuran Billa u ekzekutua te Komuna e Parisit në një atentat mafioz vetëm dy ditë më parë. Mësohet se Billa shoqërohe
Noizy dhe MatoLale publikojnë hitin e ri veror (VIDEO) Noizy qe një kohë të gjatë ka paralajmëruar se është duke punuar në disa projekte të reja muzikore. Kështu, përmes nj
Enca dhe Noizy i janë rikthyer miqësis bashkë? Veprimi i papritur i këngëtares (FOTO LAJM) Pasi shoqëria e tyre dukej se ishte në momentet më të bukura pas disa bashkëpunimeve që rezultuan hite, sherri mes Noizy