999 rezultate për

noga

Prej kohësh është zhdukur nga ekrani, ja si duket sot Kristela Gjoka (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Kristelën, një nga vajzat bjonde më simpatike të ekranit. Dikur e shihnim në ekran si p
Policia nxjerr jashtë stadiumit këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit të njohur, Noga. Noga është nxjerrë jashtë nga stadium
Martesa më e shkurtër shqiptare dhe historia horror pas vetes: Divorc pas 3 javësh Ata u dukën si një çift i lumtur që dashurinë e tyre e kishin kurorëzuar me martesë. Ajo nga Shqipëria dhe ai nga Ko
Dimitrov: Po punojmë në hapjen e kalimit kufitar me Greqinë në Prespë Ministri i Punëve të Brendshme, Nikolla Dimitrov, sot tha se qeveritë e Maqedonisë dhe Greqisë po punojnë në hapjen e së
7 të vdekur dhe 3 të zhdukur prej pëmbytjeve në Itali "Jemi në kushte të jashtëzakonshme, situata është dramatike," tha kryebashkiaku i Livornos, Filippo Nogarin në një inte
Noga ofendon rëndë Kristelën: Ku*** (FOTO LAJM) Reperi Noga dhe modelja Kristela ishin një nga ciftet që shkaktoi më shumë bujë në shoëbizin shqiptar sepse patën marte
Reperi kosovar: Ia mora makinën Kristelës Ashtu sikundër është përmendur edhe më herët në mediat rozë, nga ndarja me reperin kosovar Noga, prezantuesja Kristela G
Noga: Pres që drejtësia t’i burgosë Kristelën dhe familjen e saj (FOTO LAJM) Noga dhe Kristela ishte çifti më i ri i cili kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë por martesa tyre ishte shumë jet
Bukuroshja Sara Gjordeni mohon lidhjen me Nogën Pas ndarjes së bujshme nga Kristela, Noga u përfol të kishte një lidhje tjetër me një femër nga Shqipëria. Dhe ajo ës
Shokuese/ Noga: Kristela abortoi fëmijën e gjallë, ja prova Menjëherë pas deklaratës së Kristelës ka reaguar reperi Noga, i cili ka dhënë një tjetër deklaratë shokuese. Ai shprehet
Noga në krahët e një tjetër femre (FOTO LAJM) Noga dhe Kristela, dhe pse ishin çifti më i ri, i cili u kurorëzua vetëm para disa ditësh, martesa e tyre rezultoi një d
Noga dhe Kristela shtatzënë drejt një martese të dështuar Ndonëse ishte një ndër dasmat më të komentuara, Noga dhe Kristela nuk kanë mundur të shijojnë më tej lidhjen e tyre. Vëm
Gunogan në dilemë, mes 3 opsionesh Ilkay Gungogan ka hedhur pas krahëve këtë periudhë të vështirë të karrierës së tij duke u rikthyer në gjendjen optimale.
Kompanitë italiane reklamojnë produktet e tyre në Tiranë Rreth 14 kompani të njohura të komunës Fermo në Itali kanë prezantuar në Tiranë produktet e tyre të enogastronomisë, me
Naço shkarkon drejtorin dhe mjekun e burgut të Rrogozhinës Drejtori i Burgut të Rrogozhinës, Rezart Tusha dhe mjeku i këtij burgu Alban Haxhi janë shkarkuar nga detyra nga ministr
Noga largohet nga muzika Tinejxheri nga Prishtina, Agon Abdullahu, i njohur si Noga "beatbox", ka vendosur qe te largohet nga muzika, per t’iu pe