999 rezultate për

njoftimi

Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm: Nuk dua të dekurajoheni, kur do të hapet COVID3 Ministrija e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, bëri me dije ditën e sotme se spitali Covid është gati dhe pritet të hapet
Njoftimi zyrtar! Princ Leka reagon për lindjen e vajzës: Quhet Geraldinë (FOTO LAJM) Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më par
Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm Ambasada Shqiptare në Greqi ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë emigrantët që kanë aplikuar për t’u pajisur
Çmendet vlonjati, pasi rreh keq gruan e tij u përvishet edhe policëve Një 37-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Vlorës, për shkak se ka ushturuar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, dhe
Maqedonia jep njoftimin e rëndësishëm për vendet e rajonit Maqedonia e Veriut ka vendosur së fundmi që të heqë pengasat në lëvizjen e qytetarëve mes vendeve të rajonit. Ministr
Krahu i doli vendit në fushë, vjen njoftimi i parë nga Milani për gjendjen e Ante Rebic Milan merr lajmin më të mirë dhe Ante Rebic mund të buzëqeshë. Rënia e keqe kundër Crotone-s nuk shkaktoi dëmtime se
Aplikimet për tu bërë pjesë e FBI-së shqiptare, ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane në Tiranë ka inkurajuar të gjithë personat që përmbushin kriteret e kërkuara të aplikojnë për pozicio
Çfarë po ndodh te Kukësi, largohet edhe Musta Zhvillim i papritur te skuadra e Kukësit. Klubi verilidnor, nëpërmjet një njoftimi për shtyp ka zyrtarizuar "dovorcin" m
Ambasada shqiptare në Athinë bën njoftimin e rëndësishëm për emigrantët Ndryshe se ka ndodhur deri më tani, ambasada shqiptare në Athinë thotë se do të shkurtojë periudhën e pajisjes me pasapo
"Mire se vjen luftëtar", Interi prezanton Vidal Arturo Vidal është zyrtarisht lojtar i Interit. Njoftimi u dha nga klubi zikaltër nëpërmjet kanaleve zyrtare. Mesfus
Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët shqiptarë Një njoftim i rëndësishëm për emigrantët, vjen nga ambasada shqiptare në Greqi. Në postimin e saj në faqen zyrtare të
I doli zjarri jashtë kontrollit, policia arreston 59 vjeçarin dhe bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Tiranës ka arrestuar një 59 vjeçar për zjarrvënien në fshatin Kashar nr. 2. Si pasojë e përhapjes së zjarri
Lotaria Amerikane, ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm Këtë të hënë, me 14 shtator, nis procedimi i aplikimeve per Lotarine Amerikane. Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë
Udhëtoni nesër nga Rinasi? Njoftimi i rëndësishëm Aeroporti i Rinasit ka njoftuar se për ditën e nesërme janë konfirmuar 22 fluturime. Kryesisht udhëtimet janë në Serbi,
Njoftimi i rëndësishëm, çfarë duhet të dini nëse do fluturoni nesër nga Rinasi Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 25 fluturime për ditën e nesërme të cilët do të nisen nga Tirana drejt qyteteve pritës
Ambasada e Shqipërisë në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët (FOTO LAJM) Ambasada e Shqipërisë në Greqi, po planifikon të realizojë aplikime për pajisje me pasaportë biometrike dhe kartë identi
Apple lançon "Njoftimin për ekspozim ndaj COVID-19" në iOS 13.7 Apple dhe Google po vazhdojnë të mbajnë premtimin që kanë bërë para disa muajsh për lançimin e një njoftimi i cili të tr
Ambasada greke në Tiranë bën njoftimin e rëndësishëm: Pezullohet dhënia e vizave në të gjitha konsullatat Ambasada greke në Tiranë ka bërë me dije se ka pezulluar procesin e dhënies së vizave. Shkak është bërë sipas saj, ma
Lëvizja drejt Greqisë, Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton mbi regjimin e lëvizjes nga Shqipëria drejt shtetit grek për periudhën
Barcelona përgatit njoftimin për shtyp për Messin, mbëshetja i vjen nga Suarez (FOTO LAJM) Siç është raportuar nga Onda Cero, Barcelona së shpejti do të publikojë një deklaratë për shtyp në lidhje me kërkesën e