999 rezultate për

njĂri

Tërhoqi zvarrë qenin me motor, arrestohet lushnjari i pashpirt Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një shtetas pas publikimit të fotos ku ai tërhiqte zvarrë një qen me motor në aksin
Goool...Manaj dhuron show, Shqipëria e mbyll pjesën e parë me spektakël (VIDEO) Në fund të pjesës së parë ndryshon sërish rezultati në Shqipëri-Bjellorusi, pasi kuqezinjtë realizojnë edhe golin e tret
U dënua me 15 vite burg për vrasje, Konjari letër ministrisë së Drejtësisë dhe Ambasadës Franceze Domart Konjari, i cili një ditë më parë u dënua me 15 vite burg i ka dërguar një letër ambasadës franceze në Shqipëri, M
DETAJET/ Armë e para, si u zbulua 17 vjeçari dhe lushnjari që plagosi me thikë një person Zbardhur detajet e fundit nga aksioni në Tiranë ku është sekuestruar lëndë narkotike, para dhe një armë e ftohtë. For
Çmendet lushnjari, i turret me mjet prerës mjekes për lekët e ilaçeve Një ngjarje e rëndë është parandaluar sot në Lushnje. Një shtetas ka marrë thikën në dorë dhe ka shkuar drejt spita
Tha se i vodhën 4 mijë euro në kasafortë, pendohet lushnjari Shtetasi L. D, 52 vjeç kallëzoi në Polici ditën e djeshme se i kanë vjedhur një sasi eurosh në kasafortë. Por gjërat
ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ësht
U vunë tritolin në super "Benz-in" e blinduar, Bylyku është kunati i të "fortit" të Tiranës Detaje të tjera kanë dalë pas shpërthimit të fuqishëm që tronditi Tiranën mëngjesin e sotëm. Objektivi ishte Artion Byly
Do vriste pas sherrit me nënën, policia kap lushnjarin me armë në brez (FOTO LAJM) Policia e Lushnjes ka arrestuar një 38 vjeçar nga Lushnja, i cili po shkonte drejt shtëpisë me një pistoletë në brez.
Lushnjari kapet me "sharrs", do merrte hak pas rrahjes nga adoleshentët (VIDEO) Një shërr adoleshentësh në fshatin Dushk të Lushnjes për pak ka degjeneruar në përdorimin e armëve. Pas marrjes info
15 doza kokainë, FNSH shtang Lushnjarin në mes të natës (VIDEO) FNSH ka kryer kobtrolle të befasishme gjatë mbrëmjes së djeshme në Lushnje duke bllokuar edhe 15 doza të dyshuara si kok
Ndarja "çmend" lushnjarin, merr peng ish-gruan Policia brenda 24 orëve kap autorin e ngjarjes së ndodhur në fshatin Zhamë ku shtetasi Marjus Musaku ka marrë forcërisht
Bëri policin për spital, kush është lushnjari që u arrestua Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin: Flamur Arapi,
Kush është lushnjari që u ekzekutua me breshëri duke shkuar në shtëpi 48-vjeçari Qemal Alla u vra mbrëmë vetëm 100 metra para se të mbërrinte në banesë. Dyshimet e para të policisë kanë t
Iu sul me thikë tre personave për t’i vrarë, arrestohet lushnjari Policia ka vënë në pranga një 35-vjeçar nga Lushnja, i cili ishte shpallur në kërkim për "Vrasje me dashje" të mbetur në
Dhunë në familje, arrestojet lushnjari dhe dibrani Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për dhunë në familje.Në Lushnje u arrestua Erjon Haxhiu, 42 vjeç, i dënuar me
Lushnjari i përvishet keq Ramës: Qeverisje si kjo s'kemi parë! Një qytetar lushnjar i është përveshur Ramës gjatë mbledhjes që po zhvillohet në këto momente në Lushnje. Qytetari i
Ervin Sinjari i BB i jep fund beqarisë Në edicionin e 4-t të “Big Brother Albania” Ervin Sinjari ishte një ndër konkurentët më të komentuar kjo edhe për shkak
Lushnjari me makinë të blinduar i bën zborin policisë Një 37-vjeçar nga Lushnja është vënë në pranga për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave blu.
Vrasje me dashje në Greqi, kapet lushnjari i rrezikshëm Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një shtetas të dënuar me burgim të përjetshëm. Burime zyrtare nga policia bëjnë