999 rezultate për

nisur

Skënderbeu-Partizani/ Penalltia e minutave të fundit vendos sfidën e tensionuar Ka nisur me tensione edicioni i 80 i kampionatit shqiptar. Skënderbeu priti Partizanin në atë që vitet e fundit gjithmon
Detaje rrëqethëse nga vdekja e shkodranit në tragjedinë e Xhenovas Admir Bokrina është 32-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Genova të Italisë, pas shembjes së urës që i mori jetën 34 per
Takaj: E kemi nisur në mënyrë perfekte sezonin Në intervistën për Supersport pas ndeshjes, presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, u shpreh i lumtur për këtë trofe të
Dalin detaje të reja, pas vrasjes autori i masakrës së 8-fishtë filmoi kufomat Ritvan Zykaj, autori i masakrës në Selenicës ku la të vdekur në vend 8 persona, mësohet se menjëherë pas këtij krimi ka
Hetuesit nuk e merrnin në pyetje monstrën, mësoni shkakun Ritvan Zyka, autori i krimit të 8-fishtë në Selenicë të Vlorës të hënën në orën 10:00 do të dalë para gjykatës ku do të
Të gjithë e presin te Barça, minutat e fundit Vidal ndryshon mendje U raportua se ishte më pranë Barcelonës, edhe pse Interi gati tërë merkatos ishte në pole-position për të transferuar Ar
Gjithçka që duhet të dini për zjarrin në Athinë, si u gjetën në një vend 26 trupa Mbi 50 persona kanë humbur jetën nga zjarri i nisur një ditë më parë në Athinë, rreth 150 kanë mbetur të lënduar e disa
Ishte me pushime në Dhërmi, 59-vjeçari nga Tirana ndërron jetë Një burrë ka ndërruar jetën në Dhërmi, aty ku kishte shkuar për të kaluar pushimet. Ngjarja ka ndodhur një ditë më pa
Lotëve të skuadrave i shtohet edhe shiu, politikanët e futbollistët bëhen qull Franca ka mbizotëruar në këtë Botëror duke mposhtur Kroacinë me rezultatin 4-2 në këtë finale emocionuese. Teksa në f
Jeni nisur për plazh? Mësoni si pritet të jetë moti sot Ultësira Perëndimore vijon në kushtet e motit të kthjellët gjatë gjithë ditës. Ndërsa vranësira kalimtare do të ketë
Artistët e qytetarët nisin protestën kundër shembjes së Teatrit (VIDEO) Protesta kundër shembjes së Teatrit ka nisur fuqishëm këtë pasdite. Qytetarët dhe artistët janë mbledhur këtë pasdite
Rinis operacioni për shpëtimin e fëmijëve në Tajlandë, dje u shpëtuan tetë Një zyrtar tajlandez tha se faza e tretë e operacionit për shpëtimin e katër djemve dhe të trajnerit të tyre të futbolli
Zyrtare: Osorio largohet nga drejtimi i Meksikës Pas eliminimit nga Kampionati Botëror, kanë nisur ndryshimet në kombëtaren meksikane. Meksika e nisi shumë mirë Kampi
Deputeti i PS pëson parainfarkt, dërgohet me urgjencë në spital Deputeti i PS-së Spartak Braho ka përfunduar në spital. Mësohet se Brako ka pësuar para infarkt, dhe se një ditë më p
Klea dhe Elgiti shfaqen në Miami për arsyen që e mbajtën sekret Pak ditë më parë u zbulua se moderatorja Klea Huta do të prezantojë një nga emisionet më të rinj në “Top Channel”, i cil
1.5 milion euro në Durrës, policia shqiptare ishte paralajmëruar Një sasi e madhe prej 1.5 milionë eurosh është bllokuar në Portin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë të ditur se s
Nga Turqia në Maldive, pushimet luksoze të vajzave të famshme shqiptare (FOTO LAJM) Edhe pse duket sikur moti ka qenë cdo gjë përvecse i qëndrueshëm, vajzat e famshme kanë nisur pushimet qetësisht. Ato
Bëhuni gati për plazh! Aksi Tiranë-Durrës nuk do të ketë asnjë problem Këtë fundjavë bëhuni gati për plazhi pasi çështja e rrugës nuk do të jetë problem. Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Pol
Nis seanca, opozita braktis sallën e Kuvendit Ditën e sotme ka nisur seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Ajo që mund t'a shihni edhe në foto, është se në
Menjëherë fillon bashkëpunimi ekonomik Maqedoni-Greqi Kanë kaluar vetëm 24 orë nga nënshkrimi i marrëveshjes së paqes ndërmjet Maqedonisë dhe Greqisë dhe menjëherë ka nisur b