999 rezultate për

nisma

KQZ regjistron në zgjedhje PS, PD, LSI, PR dhe Nisma Thurje Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar për zgjedhjet e 25 prillit, partitë e opozitës, Partinë Demokratike, Lëviz
E pranon Limaj: NISMA nuk do të jetë pjesë e parlamentit Këtë herë Nisma Socialdemokrate nuk do të jetë pjesë e parlamentit, por kjo nuk do të ndal zërin e fuqishëm të Nismës në
NISMA nuk e kaloi pragun, Limaj do të dalë në konferencë për mediat Nisma Socialdemokrate nuk do të përfaqësohet në Kuvendin e Kosovës gjatë legjislaturës së ardhshme. Kështu kanë vendosur
Rezultat katastrofik, reagon NISMA: Kjo është vetëm një betejë e humbur Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi ka reaguar pas rezultateve të para të zgjedhjeve nga të cil
Në Malishevë janë numëruar 100% te votova, Nisma dhe LVV me diferencë të ngushtë Në komunën e Malishevës janë numëruar 100 për qind të votave duke nxjerr kështu rezultatet përfundimtare. NISMA ka ma
Lista Serbe siguron gati dyfish më shumë vota se NISMA (FOTO LAJM) Nisma Socialdemokrate e Fatmir Limajt sipas të gjitha gjasave do të mbes jashtë Kuvendit pasi që as që po i afrohet prag
Numërohen mbi 70% të votave, LVV drejt fitores Teksa janë numëruar pak më shumë se 70 për qind e votave në të gjithë territorin e Kosovës, Levizja Vetëvendosje është d
Sipas Exit Poll-eve nuk e kalon pragun, reagon NISMA Nisma Socialdemokrate ka reaguar pas publikimit të EXIT POLL-eve të cilat këtë parti e vendosin larg nën prag zgjedhor.
SONDAZHI/ Cila parti do t'i fitojë zgjedhjet? (FOTO LAJM) 1 milion e 794 mijë e 862 votues me të drejtë vote sot patën mundësinë që të votojnë për subjektin e tyre të preferuar d
Pas mbylljes së qendrave të votimit në Kosovë, del Exit Polli (FOTO LAJM) Media Koha.net ka publikuar një exit poll me renditjen e partive. Sipas këtij Exit Poll-I, Vetëvendosja renditet e pa
Sot pritet ta bëj publike listën e kandidatëve për deputetë Nisma Socialdemokrate Nisma Socialdemokrate është e vetmja parti që ende nuk e ka bërë publike listën e kandidatëve për deputetë. Kryetari
Limaj: Nuk e di pse nuk ndodhi koalicioni Nisma-PDK Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka dhënë detaje rreth bisedimeve me ushtruesin e detyrës së PDK-së, Enve
A po shkon qeveria drejt fundit, zyrtari i NISMA e akuzon Hotin për kapje të shtetit Zyrtari i Nismës Socialdemokrate, Mevludin Krasniqi, i ka konsideruar si kapje të shtetit shkarkimet e bëra nga Qeveria
Meta bën thirrje: Të miratohet urgjent nisma për referendumet Presidenti Ilir Meta ka kërkuar që të miratohet urgjentisht nisma për referendumet në Shqipëri. Kreu i Shtetit ka theksu
As me PD e as me PS, Rudina Hajdari zbulon partinë me të cilën do të garojë në zgjedhje "Absolutisht, pa dyshim. Do hyj në zgjedhje me partinë e re. Do quhet nisma..." Deputetja e opozitës parlamentare Rud
E sqaroi më në fund! Rudina Hajdari tregon me cilën parti do të kandidojë në zgjedhje Deputetja, Rudina Hajdari ka sqaruar se në zgjedhjet e ardhshme do të kandidojë si deputete me partinë politike “Nisma”.
A ka ikur Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje"? Zbulohet e vërteta Sot në media qarkulloi lajmi mbi largimin e deputetes Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje". U përfol për një distancim q
"Nismat e Murrizit dhe Gjonit të bëhen një", propozimi i Ulsi Manjes për Kodin Zgjedhor Komisioni i Ligjeve ka miratuar në parim ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja propo
Aktori Mirush Kabashi mund të marrë drejtimin e partisë së Nisma Thurje Aktori i njohur, Mirush Kabashi, mund të jetë kryetar i një force të re politike. Megjithëse në gjendje shëndetësore jo
Dashuria nuk është turizëm, nisma që do bëjë bashkë çiftet e ndara nga pandemia Ndoshta është patetike të rikujtosh se që kur pandemia preku jetët tona, shumë gjëra ndryshuan. Biznesmenët mbyllën qepe