999 rezultate për

nismĂs

Selimi, AAK-së dhe Nismas: Ju besuam kur thatë nuk falim territor Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se Kosova nuk i ka borxh askujt për t’i falur tokë. Nga fol
Nisma mban mbledhjen e Këshillit Kombëtar Këshilli Kombëtar i Nismës për Kosovën po mban mbledhjen e radhës me strukturat tjera udhëheqëse të kësaj partie. Në
Kuvendi nis punimet (FOTO) Pasditen e sotme, Kuvendi do të hapë punimet e sesionit të tij VII të Legjislaturës VIII. Seanca do të mblidhet në orën