999 rezultate për

nishani

Presidenti Nishani fal namaz në xhaminë e Profetit Muhamed në Medine (FOTO LAJM) Presidenti Nishani është për një vizitë disa ditore në Arabinë Saudite. Gjatë gjithë vizitës së tij ai është shoqëruar n
Nishani shkoi familjarisht në vendet e shenjta Islame për ritin e Umres (FOTO LAJM) Presidenti Nishani është për një vizitë disa ditore në Arabinë Saudite. Gjatë gjithë vizitës së tij ai është shoqëruar n
Presidenti Nishani viziton vendet e shenjta Islame në Qabe dhe Medine (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani ndodhet në Arabinë Sauditë për një vizitë disa ditore atje, ndërkohë që ka vizitua
Nishani apel nga Berati: Dialog për të arritur kompromisin Presidenti i vendit, Bujar Nishani nga qyteti i Beratit ka reaguar në lidhje me krizën politike në të cilën ndodhet vend
Kardinalit Ernest Simoni i jepet dekorata “Nderi i Kombit” Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka nderuar me dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” Kardinalin e dytë shqiptar Dom Er
Kriza politike, ja çfarë thotë Nishani për dialogun PS-PD Nga Gjirokastra, presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur në lidhje me krizën politike që po kalon vendi. “Jam
Nishani u uron Pashkët besimtarëve të Krishterë Presidenti i Republikës, Bujar Nishani përmes një mesazhi publik u ka uron Festën e Pashkëve të gjithë besimtarëve të kr
Shehi thumbon Nishanin: Presidenti i ri do të jetë punëtor partie Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi është shprehur se opozita nuk od të jetë pjesë e zgjedhjes së Presidentit të Ri të vendit,
Nishani takim me senatorin amerikan McCain Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani priti dhe zhvilloi një takim me Senatorin amerikan dhe ish-kandidatin për
Pas Bashës, Rama i përvishet Nishanit Pas deklaratës se Presidentit të vendit Bujar Nishani që i bënte thirrje kryeministrit Edi Rama të lërë shantazhet dhe t
Tryeza e dialogut, Nishani i përgjigjet Ramës: Lëri shantazhet! Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp deklaroi se Basha dhe opozita po dëmtojnë vendit dhe bëri sërish thirr
Nishani rrëfen ’97-ën: Më nxorrën zvarrë nga hoteli me djalin… Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka treguar një moment sa të vështirë aq edhe të dhimbshëm në jetën e tij. Në emis
Nishani: Ata që kërcënojnë Bashën duan konflikt në Shqipëri Presidenti i Republikës, Bujar Nishani tha sot në “Arena” të “Ora News” se ka njerëz që kërkojnë destabilizimin e Shqipë
Takimi Rama-Basha, Nishani zbulon detaje: Do të ketë... Presidenti Bujar Nishani ka folur ditën e sotme te “Ora News” për takimin Rama¬Basha, të cilin ka marrë përsipër ta nder
KRIZA POLITIKE/ Presidenti Nishani ndërmjetëson takimin Rama-Basha Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka nisur punën për të ndërmjetësuar midis palëve politike për zgjidhjen e krizës
Plani për vrasjen e Bashës alarmon Nishanin, SHISH-in dhe policinë Duket se ndaj Lulzim Bashës ka patur një kërcënim serioz për eleminimin e tij fizik, gjë e cila ka vënë në alarm organet
Nishani: Në Maqedoni ka krizë politike, jo ndëretnike Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani ka deklaruar se kriza që ka përfshirë Maqedoninë është një krizë po
Një diplomat i huaj i kërkoi Dules të braktiste bojkotin e Bashës, Fevziu: Nishani të marrë masa! Një ditë më parë, kreu i PBDNJ-së Vangjel Duke deklaroi se diplomati i një vendi të BE-së i kishte kërkuar atij dhe disa
Idrizi thirrje Nishanit: Gjendja alarmante, mblidh tryezën gjithëpartiake… Kreu i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi në një konferencë për shtyp tha se dialogu politik dhe
Mbesa e Nishanit shfaqet shpërthyese në fotot e fundit (FOTO LAJM) Beniada Nishani (Jakic) së fundmi ka publikuar disa foto që vënë në pah format e saja mbresëlënëse fizike. Në njërën
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.