999 rezultate për

nish

Pochettino: Jam jashtëzakonisht krenar për djemtë e mi Tottenham ka humbur sfidën me Man City-n, por falë golave të shënuar jashtë fushës është kualifikuar në gjysmëfinalen e
Nishani: Ushtria në aeroport është model i një junte ushtarake Ish-presidendi, Bujar Nishani e quan vendimin e Kryeministrit dhe Ministres së Mbrojtjes për të nxjerrë me angazhim poli
Nishani: Admir Muratajn nuk e vrau policia Ish-Presidenti Bujar Nishani thotë se Admir Muratraj nuk u vra nga policia siç është raportuar deri më tani. Përmes n
Kontrolloni nishanet! Mund të rrezikoni kancerin e lëkurës Nishanët nuk duhen prekur. Ky koncept megjithëse i gabuar vijon të jetë pjesë e mentalitetit të shqiptarëve duke u kthye
"Po kthejnë fidanishten në shkollë", UBT konflikt me Bashkinë e Tiranës Studentët e UBT si dhe pedogogët prej ditës së djeshme janë në protestë ku kundërshtojnë projektin e Bahskisë së Tiranës
Numëro nishanet në trup, sëmundjet që paralajmërojnë Personat me më shumë se 11 nishane në njërin krah, janë më të rrezikuar se të tjerët ndaj kancerit të lëkurës apo melano
Bujar Nishani tregon pse i biri la shtetësinë shqiptare (FOTO LAJM) Ish-Presidenti Bujar Nishani nuk e ka pritur lajmin e publikuar nga mediat se djali i tij la shtetësinë shqiptare duke f
Djali i Bujar Nishanit nuk do të jetë shqiptar, heq dorë nga shtetësia (FOTO LAJM) Djali i ish-presidentit Bujar Nishani, Ersilio Nishani ka hequr dorë nga shtetësia shqiptare. Sipas dekretit të datës
Mësojeni njëherë e mirë, çfarë ju ndodh flokëve gjatë shtatzanisë Përsëri hormonet janë “fajtor” për të gjitha. Kështu mund që më shkurt të jetë përgjigja për pyetjen se çfarë po ndodh m
Djali i ish-Presidentit heq dorë nga shtetësia shqiptare Djali i ish-presidentit Bujar Nishani, ka hequr dorë nga shtetësia shqiptare. Sipas botimit në Fletoren Zyrtare, Ers
14 mijë tifozë të pranishëm, nis ndeshja Kosovë-Bullgari Sapo ka nisur ndeshja mes Kosoves dhe Bullgarisë në stadiumin "Fadil Vokrri". Edhe pse duket si një ndeshje jo shumë
Rudina Hajdari merr pjesë në komision dhe ka një kërkesë për Ramën Rudina Hajdari është nga të paktët kandidatë për deputetë të demokratëve që refuzuan djegien e tij duke vijuar normalish
"Do vijë Fatos Nano", ish-kryeministri bojkoton Kongresin e PS? Prej disa ditësh Partia Socialiste është marrë me përgatitjet e Kongerist që po mbahet sot. Ndër të tjera u përfol s
Çifti kryen marrëdhënie para mijëra të pranishmëve, por surpriza u vjen në fund Një çift kanadez ka lejuar çdokënd që ka pasur dëshirë t’i shohë ata teksa bënin seks. Kjo përmes kamerës së kompjuterit
Përse mund t’ju ketë dalë byc në sy Kur të shfaqet një xhungë e vogël në lëkurë, e kupton lehtësisht kur është puçërr. Por kur të shfaqet në sy? Nëse ju ënj
Materazzi: Nga ekipi i tanishëm vetëm 3 lojtarë mund të ishin pjesë e Interit të tripletës Në një intervistë nga Kina, Marko Materaci ka dhënë një intervistë në lidhje me situatën e Interit. Ish-mbrojtësi zikalt
Pas "spartanit" në protestë i pranishëm edhe "Van Damme" (VIDEO) Te gjithe e mbajmë mend protestuesin e 16 shkurtit i cili u bë viral në rrjet pas një fotoje të shkrepur teksa hidhte nj
Ndiqni LIVE protestën e opozitës para Kryeministrisë (VIDEO) Ka filluar protesta e opozitës në sheshin para Kryeministrisë, në të cilin janë mbledhur mijëra të pranishëm. Opozita
Nishani për protestën: Donin të infiltronin individë jashtë policisë Ish-presidenti Bujar Nishani teksa ka komentuar protestwn e opozitws, ka deklaruar se reagimi i policisë ndaj masës së p
Eusebio Di Francesco i ka orët e numuruara E ardhmja e Eusebio Di Francesco tek Roma duket se ka përfudnuar. Drejtuesit e skuadrës romake, pas eliminimit në Ch