999 rezultate për

nisa

"Nisa çunat, janë problematikë" reagon Gjiknuri pas përgjimeve: Komunikim normal në fushatë, asgjë kundër ligjit Damian Gjiknuri reagon pas publikimit të përgjimeve: Referuar publikimeve të fundit në media rreth procesit zgjedhor në
"U nisa me skaf për në Itali", Mimoza bën gjestin e mrekullueshëm për babain e saj Atëherë kur familja e saj ishin në skajet e mbijetesës, Mimoza rritej me përrallat plot fantazi të babait të saj Aliut.
Rama: Miku im rrugë humbur, kujtoje sms-në që të nisa atë moment Shefi i Qeverisë Edi Rama i ka kujtuar sot Lulzim Bashës një mesazh që i ka dërguar, kur sipas tij lideri i opozitës i k
Ish-velina e "Fiks Fare" lë pa fjalë turqit (FOTO LAJM) Ish- velina e programit investigativ “Fiks Fare” në “Top Channel”, Anisa Mukaj, prej disa kohësh është larguar nga Shqi
Serbi Mihajlovic dhe shqiptari Xhemaili bëhen bashk për shpëtimin e Bologna Bologna po kalon një moment të vështirë këtë sezon ku po lufton për mbijetesë. Por në këtë skuadër ka harmoni të plot
Historia e burrit që mundi kancerin me një diete të thjeshtë e të shëndetshme Kris Uork ishte vetëm 23-vjeç në vitin 2003, kur u diagnostikua me një tumor në zorrën e trashë. Ai iu nënshtrua një ope
Gazetarja shqiptare bie nga mushka gjatë stand-upit Gazetarja Ilnisa Agolli ishte e ftuar në studion e “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, për të folur më shumë rreth programit
Vajzat e Sinisa Mihajlovic bëhen pjesë e një "reality show" (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë vajzat e trajnerit të njohur Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe ajo ësht
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë dy vajzat e trajnerit Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe, ajo është 22 v
Falë shkencës tre të paralizuar nisin të ecin Tre njerëz të cilët kishin vite që ishin paralizuar dhe u ishin hequr të gjitha shpresat, nisën të ecin sërish falë një
Aksident i frikshëm në Fushë-Krujë, përplasen keq 3 makina Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Larushkut, dhe ja
Anisa ka nevojë për ndihmën tuaj Ai është nga qyteza e Peqinit – rrethina e Librazhdit të Shqipërisë. Asqeri Hyskja, së bashku me gruan e tij dhe pesë fë
Letra e Demë Shehut të Grupit të Kumanovës: Si i lash fëmijët dhe u nisa për Kumanovë! Një letër që mban firmën Demë Shehu, anëtari i Grupit të Kumanovës që mori pjesë në përleshjet e 9 dhe 10 majit në Lagje
“Ma bënë Rita Orën gogol”, këngëtarja shqiptare rrëfen çudinë (FOTO LAJM) E njohur më shumë në botën e LIVE-it, këngëtarja shqiptare Denisa Gjezo ka rrëfyer për Rudinën disa nga detajet e takimi
Vajza e Agur Vernozit flet mes lotëve: Vdiq ashtu siç jetoi, duke ndihmuar Denisa, vajza e Agur Vernozit që u vra nga grabitësit e armatosur, ndërsa i vinte në ndihmë pronarit të një pike këmbimi
Aktori i i njohur tek seriali ''Sarasvatiçandra'' do të vizitojë Shqipërin (VIDEO) Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave
E pabesueshme, mjekët i thanë se vajza do vdesë por shqiptari bën mrekullinë Edhe pse mjekët nuk i dhanë shpresa një banor nga Funai i Elbasanit ka bërë mrekullinë. “Vajza u identifikua me Leuce
Ronaldo tregon aventurat që ka pasur kur ishte i vogë: Në fillim e nisa si portier dhe përfundova në sulm Ronaldo Lima de Nazario ose siç quhet ndryshe si "Fenomeni" pranon se aventura e tij me Realin e Madridit ishte më e buk
Juventus pret Torinon për të festuar eliminimin e Napolit Në Allianz Stadium në orën e 20:45 të kësaj të mërkure do të vihet në skenë çerekfinalja e fundit e Kupës së së Italisë.
E pabesueshme, mjekët i thanë se vajza do vdesë por shqiptari bën mrekullinë Edhe pse mjekët nuk i dhanë shpresa një banor nga Funai i Elbasanit ka bërë mrekullinë. “Vajza u identifikua me Leuce