999 rezultate për

niro

Robert De Niro merr vendimin e papritur për bashkëshorten e tij Aktori i nohur, Robert De Niro raportohet ti ketë dhënë fund martesës 20 vjeçare me gruan e tij, Grace HightWoe. Sip
Mbështetës i flaktë i Trump, ky është personi i bombave me postë (FOTO LAJM) Policia amerikane më në fund e ka kapur personin që tmerroi amerikën duke dërguar bombë me zarf nëpër figura të njohura.
Shqiptari Arian Asllani aktron me Robert De Niro dhe Al Pacino Mbreti i repit, Action Bronson, një shqiptar i njohur në Amerikë për muzikën e tij, por edhe për emisionin e famshëm të
Robert DeNiro i del në krah të Meryl Streep: Mirë ia bëre Trump-it! Shënjestra e fundit e serisë së statuseve në Twitter nga Donald Trump ka qenë aktorja është aktorja e njohur, fituese e
Robert De Niro kërkon "azil" në Itali pas fitores së Trump Aktori i famshëm Robert De Niro, ka qenë një ndër personalitetet që ka dalë hapur kundëer Trump. Ai madje në një vide
Babai i Angelina Jolie në krah të Donald Trump Babai i Angelina Jolie i ka quajtur të shpifura fjalët që Robert De Niro ka thënë për Trump. Roberto De Niro, përmes
De Niro:Trump është një idiot, do doja ta godisja (VIDEO) Aktori Robert De Niro edhe një herë ka shprehur antipatinë ndaj kandidatit republikan për president të SHBA-ve, Donald
Robert De Niro: Donald Trump është i luajtur mendsh Robert De Niro, aktori dhe producenti amerikan, ka deklaruar si të “luajtur mendsh” Donald Trump, kandidatin republika
De Niro: Djali im autik ndryshoi pas vaksinës MMR Robert De Niro është shprehur se ndihet i penduar për vendimin që të heqë nga festivali Tribecca dokumentarin që ngre dy
Lind ideja e një filmi për Leicester, De Niro në rolin e Ranierit Ky Leicester është i denjë për një film. Regjisorë, skenograf dhe producentë po mendojnë ta përjetësojnë Leicester-in në
Habit "shqiptari" De Niro: Ndihem serb! Roberto De Niro, i njohur edhe si "shqiptar", pasi ka deklauar se origjina e tij është e përzier dhe se ka edhe gjak shq
De Niro, Di Caprio dhe Brad Pitt në një film, nisin xhirimet (FOTO LAJM) Robert De Niro, Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprio do të jenë së bashku pjesë e një filmi, i cili pa frikë mund të cilësoh
Ibra si De Niro, gjuetar për një spot (VIDEO) Përgatitja, përqëndrimi dhe kërkimi i gjahut. Zlatan Ibrahimoviç, sulmues i Paris Saint Germain, ka lënë profesionin e t
Edhe De Niro lë "gjurmët" e tij në Hollivud (FOTO-LAJM) Pas Brad Pitt, Jonny Depp dhe Jennifer Aniston edhe Robert De Niro bëhet pjesë e traditës hollivudiane, duke lënë gjurmë
De Niro dhe Stallone rikthehen në ring Robert De Niro dhe Sylvester Stallone, dy nga ikonat e filmave me boks do të luajnë bashkë në komedinë “Grudge Match”, n
De Niro së shpejti viziton Shqipërinë Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani dhe Zonja e Parë, Odeta Nishani patën një takim të veçantë kortezie me aktorin e
Al Pacino, Robert De Niro dhe Joe Pesci me origjinë shqiptare (FOTO-LAJM) Legjendat e Hollywoodit Al Pacino, Joe Pesci dhe Robert De Niro janë me origjinë shqiptare. Sipas faqes ‘wiki.answers.c
Deniro dhe Travolta zgjedhin të pushojnë në Greqi Edhe yjet e Hollywoodit bëhen bashkë për pushime. Këtë gjë e kanë bërë John Travolta dhe Robert De Niro të cilët së bash
De Niro pa kolegj, merr doktoraturë Bates College në Maine e ka pajisur aktorin Robert De Niro me doktoraturë nderi. Të diplomuarve në ceremoninë e dhënies
Michelle Obama kritikon Robert De Niron Michelle Obama kritikoi aktorin Robert De Niro duke cilësuar se komenti i tij i bërë në një mbrëmje bamirësia ishte komp