999 rezultate për

nipi

Breshëri plumbash ndaj nipit të deputetit, arrestohet 33 vjeçari Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes së rëndë të ditës së djeshme ku u qëllua me breshëri automatiku në dr
Nipi i deputetit, kush është i riu ndaj të cilit u qëllua me armë zjarri në Shkodër Një shkëmbim me armë zjari ka ndodhur mesditën e somtme në Shkodër, ku rreth orës 12:30 në rrugën e Vukatanës në Shkodër
"Im atë e parandjeu vrasjen e vëllait", dëshmia e nipit të ish-kryeministrit Mehmet Shehu Kjo eshte historia e panjohur e familjes së ish-kryeministrit shqiptar, Mehmet Shehu, që nga periudha e Monarkisë së Zog
Tronditet familja shqiptare, vjehrri vret nusen 24 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka tronditur Zvicrën ditën e djeshme. Krimi ka ndodhur një familje shqiptare që jetonte në qyteti
Ekzekutimi i Billës pritej! Nipi i Viktor Markut e kishte paralajmëruar: Hakmarrje për dajën Policia e Shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme autorin e dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur pak
Po monitoronte zonën nga "BMW" X6? Zbardhet dëshmia e nipit të viktimës të ekzekutuar nga Billa Të tjera detaje që kanë të bëjnë me ekzekutimin e Hekuran Billës ditë më parë në zonën e Komunës së Parisit janë zbardhu
Dalin pamjet, si nipi i hasmit sinjalizoi autorët që ekzekutuan Hekuran Billën (VIDEO) 22-vjeçari Sebastian Mali u vu në pranga gjatë ditës së sotme, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Hekuran Billë
"Atë natë ranë në grackë", daja i Hekuran Billës thotë se vrasjen në Londër nuk e bëri ai Daja i Hekuran Billës, Kujtim Lleshi, ka treguar një version tjetër të profilit të nipit të tij, të dwnuar nga shteti an
Dëshmia e rrallë e nipit për sekretarin e "Vatrës" dhe deputetin që s'pranoi postin e Enverit Publikohet historia e panjohur e Loni Kristos nga Hoçishti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Selanik, emigroi në SHBA
Nipi i viktimës në Skrapar tregon tmerrin: Xhaxhait i kishte shkulur zemrën nga vendi Një ngjarje makabre tronditi mbrëmjen e djeshme Skraparin, ku një një 77-vjeçar u vra nga një fqinj i tij. Ramadan Çe
Nipi i viktimës në Skrapar rrëfen tmerrin: Autori i kishte prerë fytin dhe nxjerrë zemrën Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen, "tronditi" Poliçanin pasditen e sotme. Një 37-vjeçar dyshoet se qëlloi për vde
Vrasja e 67-vjeçarit, nipi i viktimës rrëfen debatet Perikli (Petrika) Treska është vrarë me thikë rreth orës 20:30 të mbrëmjes se djeshme në lagjen numër 7, në qendër të qy
Tragjike! I izoluar në banesë e larg nipit, i moshuari nuk duron më e hidhet nga dritarja Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali. I izoluar larg nipit të tij, një i moshuar në Savona në Itali, i dha fund jetë
Vijon ''mallkimi'' i familjes? Gjendet i mbytur stërnipi 8 vjeçar i Kennedy (FOTO LAJM) Zhytësit gjetën të mërkurën trupin e pajetë të 8-vjeçarit Gideon McKean, stërnip i Robert F. Kennedy. Trupi u diktua në
Nipi i Kylie Jenner sapo i nxorri tezes një sekret për marrëdhënien me Travis Scott (VIDEO) Andej nga fillimi i muajit, para se pandemia të na sundonte jetët, burime të sigurta pranë çiftit bënë me dije se Kylie
E TRISHTE/ Gjyshi i prekur me Covid-19 sheh nipin për herë të parë nga dritarja (FOTO LAJM) Pandemia ka izoluar këdo e po ashtu na ka bërë të ndërpresim lidhjet fizike me njerzit e dashur. Një foto që ka marrë vë
''Kam simptoma të koronavirusit'', flet nipi i viktimës: E kam takuar dajën e infektuar Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot viktimën e dytë nga koronavirusi në vendin tonë. Ndërkohë nipi i viktimës, pr
Plas arma në familje, xhaxhai i merr jetën nipit në Fushë-Krujë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Nga raportimet e para mësohet se pas të shtënave të
Gruaja thërret policinë për nipin 9 vjeç, i vodhi portofol Një grua thirri policinë, pasi nipi i saj 9 vjeç i vodhi portofolin dhe refuzonte t’ia jepte. Kjo mund të duket si br
Video epike, gjyshërit e Ledri Vulës e djegin me këngën më të fundit të nipit (VIDEO) Ledri Vula ka nxjerr në treg këngën e tij më të re "Prej inati", një projekt shumë ritmik të që bën të kërcesh. Kënga