999 rezultate për

niko

Rikthehet Superiorja, "Niko Dovana" hap dyert për Teuta-Kukësi Superiorja rikthehet sot me një duel mjaft interesant. Në stadiumin “Niko Dovana” do të përballen Teuta dhe Kukësi, ekip
Me maska të zeza dhe kallashnikovë, pamjet nga bastisja e Ministrisë së Bujqësisë në Kosovë Kanë dalë fotografitë e para nga aksioni që po kryhet këtë mëngjes nga Departamenti i Krimeve të Rënda të Policisë së K
E lidhur me Romeon? Kush është vajza bukuroshe e Niko Peleshit (FOTO LAJM) Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me f
Lajm i trishtë! Ndërron jetë gazetari i njohur i RTSH-së Ka ndërruar jetë gazetari i njohur Nikolla Lena në moshën 67-vjeçare. Lajmin për ndarjen nga jeta të gazetarit e kanë
Sheiku vepron ndryshe me gjyqtaret femra, shikoni çfarë ndodh pas finales në Katar (VIDEO) Kupa e Botës për Klube vazhdon të prodhojë lajme dhe këtë herë kemi të bëjmë me një përfaqësues të familjes mbretërore t
Terrorizoi Kukësin me të shtëna, kush është autori që ecte me fishekë në gojë Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga konflikti në Kukës ku nuk munguan as armët e zjarrit. Mësohet se zanafilla e k
Niko Peleshi për emergjencat: Ushtria në tërren sepse bashkitë nuk marrin masa Ministria e mbrojtjes ka angazhuar në terren mbi 400 efektivë të forcave të armatosura për të përballuar emergjencat civ
Kanabis, kallashnikov e armë gjahu: Policia bën kërdinë në Vlorë Dy persona janë arrestuar, dy janë vënë nën hetim, ndërsa një 54 vjeçar është shpallur në kërkim gjatë operacionit Tragj
Zbrazën mbi të breshëri kallashnikovi, si u vra i riu në Durrës ABC mëson detaje të reja nga vrasja mbrëmjen e sotme në Durrës. Gazetari Leonidha Musai raporton se Jetmir Bregu i njohu
Si ka ndryshuar pasuria e Lindita Nikollës, disa borxhe dhe makinën nuk e justifikon dot Lindita Nikolla u zgjodh ministre e Arsimit në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 2
Gjithçka që duhet të dini për çajin dhe nikotinën Jemi zyrtarisht në sezonin e çajit, i cili në këtë periudhë të vitit përdoret gjerësisht nga të gjithë, si kurues dhe qe
Motrat u vranë me kallashnikov, në rrjetin e trafikimit të fëmijëve i përfshirë edhe një avokat Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me motrat Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u ekzekutuan me kalla
"Si 10 vjeç", vajza e Niko Peleshit shfaqet si rrallëherë pa make up dhe flokë natyrale (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi, është bërë e njohur në media si vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit. Ajo numëron plot 2
Qëlloi me kallashnikov mes qytetit pas sherrit, zbulohet ku e fshehu armën 19 vjeçari Paraditen e sotme, në qytetin e Korçës u dëgjuan krisma të vazhdueshme arme duke tronditur qytetarët. Pas ngjarjes p
Legjenda e "Babagjyshit" lindi rreth vitit 280 pas Krishtit, njihej si mbrojtësi i të varfërve Legjenda e Santa Claus, babagjyshit të Krishlindjve që ne njohim sot, mund të gjurmohet qindra vjet tek një murg me emri
Sashko Nikollov merr kryesinë e Komunës së Shtipit Kryetari i ri i Komunës së Shtipit, Sashko Nikollov, ka marrë sot zyrtarisht postin nga anëtarët e Komisionit Komunal Zg
Nikoll Sherniku u vetëdorëzua, kush është personi i tretë i kërkuar për vrasjen e efektivit Prela Nikoll Sherrniku, një prej autorëve të dyshuar të vrasjes së efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela është vetëdorëzuar në po
Vrau qiradhënësin me kallashnikov, merret vendimi për vrasësin Gjykata e Beratit ka lënë në burg Vangjel Polovinën, autorin e vrasjes së Ajet Gunelit dy ditë më parë. 44-vjeçari ka pr
Nikolla Gruevski pas dy javësh do të rthehet në Maqedoni? Ish kryeministri maqedonas, Nikolla Gruevski, pas dy javëve pritet të kthehet sërish në Maqedoni. Pas dy viteve të p
Vajza e Niko Peleshit del në protestë: Mua më mbron mbiemri, po Klodianin kush e mbron? Ndërkohë që kryeministri Rama e akuzoi protestën për Klodian Rashën, një nxitje politike, një "goditje" i ka ardhur nga