999 rezultate për

nikki

Ky ishte favori i madh që NIkki Haley i bëri Kosovës ditën që iku nga detyra (FOTO LAJM) Nikki Haley ka dhënë dorëheqje ditë më parë nga posti i ambasadores së SHBA-së në Organizatën e Kombeve të Bashkuara.
Jep dorëheqjen ambasadorja amerikane në OKB Ambasadorja e SHBA-së në Kombet e Bashkuara, Nikki Haley, gjatë ditës së sotme i ka ofruar dorëheqjen e saj presidentit
Ambasadorja e SHBA në OKB komenton deklaratën e Bolton: Ka njerëz që... Ambasadorja e SHBA në OKB, Nikki Haley tha se pozicionet e qeverisë amerikane në lidhje me Kosovën nuk kanë ndryshuar.
Humbi 180 kile, gruaja mahnit rrjetin me transformimin (FOTO LAJM) Është e lehtë për të fituar me peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia
Gruaja që humbi 180 kile për 4 vite, e pabesueshme si duket tani (FOTO LAJM) Është e lehtë për të fituar me peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia
Humbi 180 kile për 4 vite, e pabesueshme si duket tani (FOTO LAJM) Është me e lehtë për të fituar peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia
Gruaja që humbi 180 kile për 4 vite, e pabesueshme si duket tani (FOTO LAJM) Është e lehtë për të fituar me peshë, por shumë më e vështirë që ta humbni. Të qenit qindra kilogramë dhe paaftësia
Senati e konfirmon Nikki Haley për Ambasadore të SHBA-së në OKB Senati amerikan e ka konfirmuar për ambasadore të SHBA-së në OKB Nikki Haley, me 96 vota pro dhe vetëm 4 kundër. Guve
Kabineti Trump/ Nikki Haley ambasadore e SHBA-ve në Kombet e Bashkuara Donald Trump ka emëruar Guvernatoren e Karolinës së Jugut Nikki Haley Ambasadore në Kombet e Bashkuara. Lajmin e kan
Njihuni me gruan që peshon 300 kg (FOTO LAJM) Nikki Webster është një grua që peshon 300 kilogram. Këtë peshë ajo e kishte arritur që kur shkonte në punë i duhej të h
Shikoni çfarë fuqie ka makiazhi në pamjen tonë (VIDEO) Makiazhi ka një rol të rëndësishëm në imazhin tonë. Një specialiste makiazhi Nikkie, nga Holanda, në kanalin e saj në Yo