999 rezultate për

nika

Monika Kryemadhi: Me Ilir Metën kemi shkruar letra dashurie Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi pasditen e sotme ishte në Fier. Në këtë qytet ajo zhvilloi një takim me disa të r
Monika Kryemadhi: Rama ka frikë LSI-në, fitojmë 34 mandate Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se sondazhet deri në fund të dhjetorit e nxjerrin këtë forcë politike me 34 d
4 ditë i zhdukur, gjendet trupi i pajetë i të moshuarit në Tropojë Një trup i pajetë është gjetur në vendin e quajtur "Shkëmbi i Rajës", në ujërat e liqenit Fierzë, Koman, Tropojë. Vik
"Dashuri deri ne amshim", Monika Lubonja rrëqeth me urimin për të bijën (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur Monika Lubonja ka marrë sot vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale me një urim super të veçantë
Kryemadhi: Dalim vetëm si parti në zgjedhjet e 25 prillit Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha se LSI do të ketë kandidatët e vet në të gjitha qarqe
Klinikat në QKUK të cilat shërbyen për pacientët me COVID-19 i kthehen normalitetit hërbimi Spitalor Klinik e Universitar i Kosovës ka bërë të ditur se klinikat interne të cilat kanë shërbyer për trajtimi
"Pata një ballafaqim", aktorja tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin (FOTO LAJM) Lisa Kujofsa është një nga aktoret më të dashura të humorit shqiptar. Prej disa kohësh, ajo jeton në Itali dhe ka zgjedh
La Liga del me komunikatë zyrtare, pezullohet ndeshja e Atletikos për këtë arsye Nëpërmjet një komunikate zyrtare të bërë së fundmi, La Liga ka njoftuar shtyrjen e ndeshjes mes Atletiko Madridit dhe At
Vizita e Ramës në Turqi, Monika Kryemadhi: Azil politik për veten e tij! “Mos të guxojë askush të bëjë pazare ne kurriz të Shqipërisë për të tërhequr vëmendjen apo për të krijuar azile politike
Monika Kryemadhi: Opozita e bashkuar merr 100 mandate në zgjedhje Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zbuluar se do të hyjë së bashku me PD në disa zona të caktuara në zgjedhjet e 25
Kryemadhi s'i ka problem "femrat" e Metës: S*ksi është thjesht eksperiencë, rëndësi ka dashuria Monika Kryemadhi me sa duket nuk e ka problem që Ilir Meta të shkojë me femra të tjera. Të paktën këtë ka lënë të kup
Monika Kryemadhi zbulon ku ia ka dhënë puthjen e parë Metës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një intervistë të dhënë pa dorashka për Top Albania Radio, ka folur midis të tj
Covid-19 anulon Botërorin e U20 dhe U17, FIFA del me komunikatë zyrtare Lajme aspak të mira vijnë nga FIFA. Organi më i lartë i qeverisë së futbollit ka bërë me dije përmes një komunikate se k
Zhduket pa lënë gjurmë 85 vjeçari në Tropojë Hasan Vatnikaj, 85 vjeç, banues në Bajram-Curr është zhdukur pa lënë gjurmë pas. Sipas familjarëve, i moshuari ka pr
Nuk është Tirana! Zbulohet ku do të kandidojë Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar se qarqet ku do të kandidojë për zgjedhjet e 25 Prillit janë Fieri dhe E
Plagosi me armë çiftin gjatë vjedhjes së banesës, arrestohet më "i tmerrshmi" i Tiranës Policia ka vënë në pranga në Kosovë, Markelian Cungu, personazhi i përfshirë në shumë vjedhje në Shqipëri, ku ngjarja me
Monika Lubonja pranon për herë të parë publikisht lidhjen e saj të dashurisë (FOTO LAJM) Aktorja Monika Lubonja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”. Aktorja e njohur pranoi publikisht se n
Monika Kryemadhi: Lleshaj u largua se kishte konflikte me Ramën Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi beson se dorëheqja e Sandër Lleshajt nga posti i ministrit të Brendshëm nuk erdhi si pa
Protesta për Klodian Rashën, Rama nuk i ndahet Lleshajt: Dha dorëheqjen pa faj! Kryeministri Edi Rama vazhdon ta sulmojë protestën e të rinjve në Tiranë e cila u mbajt për vrasjen e Klodian Rashës i v
Trazira dhe përplasje me Policinë: Kronika e protestës për Klodian Rashën Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetër