999 rezultate për

night

Kush luan "Night King" - un në Game of Thrones, sezoni 8? (FOTO LAJM) Sezoni i 8-të i “Game of Thrones” vazhdoi në HBO javën e kaluar si 'Mbreti i Natës' dhe arriti në Winterfell për një be
A vritet Night King? Çfarë ndodhi në serinë e 3 të Game of Thrones (SPOILER ALERT) Të gjithë fansat e Game of Thrones kanë parë serinë e tretë të këtij seriali që ka gozhduar milion shik
LISTA/ Personazhet e Game of Thrones në politikën shqiptare: Kush është Night King, Cersei, Jon Snow.. Game of Thrones është seriali më i ndjekur deri më tani duke gjeneuar qindra milion dollar të ardhura për prodhuesit. Se
Lidhje me Khalesi dhe Jon Snow, zbulohet identiteti i Night King? (FOTO LAJM) Ndërkohë që serive të Game of Thrones po i vjen fundi dhe tashmë pritet përballja finale mes ushtrive të Shtatë Mbretëri
Mendoi se ishte një gropë lepuri, por gjeti një shpellë fantastike Në Shropshire të Anglisë ndodhet një shpellë e vjetër 700 vjeçari, shkruan Albeu.com Por është mjaft e çufitshme në f
Fermeri më i rrezikshëm, vret ujqërit me snajper për lopët (VIDEO) Një person ka gjetur një "zgjidhje" për të mbrojtur kopenë e tij të lopëve. Ai me anë të një snajperi dhe night visio
Ndërron jetë aktori i famshëm Është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare, aktori i madh Burt Reynolds, i cili u bë i njohur për botën në ‘Boogi Nights’
Gigat e një nate vere Prej kohëve të largëta, të afro 430 vjetëve më parë, e prej kolanës së gjatë të kryeveprave shekspiriane na ka mbërritur
Nëse e keni këtë gjë në banjon tuaj, hidheni menjëherë 98% e dermatologëve nuk kanë asnjë dyshim, janë të vendosur se duhet hedhur poshtë dhe nuk duhet përdorur, për shkak të
Naingolan:Në futboll ka gay, ndërsa unë nuk i refuzoj dot femrat Lojtari belge, Raxha Naingolan në një intervistë për “Gert Late Night” ka deklaruar se edhe pse është i martuar, ndonjëh
E paskemi thënë tërë jetën gabim, kjo markë nuk lexohet ashtu siç e dinë të gjithë Padyshim që të gjithë ne e kemi mësuar gabim shqiptimin e kompanisë sportive Nike. Ne e themi Najk, apo jo? Kjo ka
Makina ku vdiq Tupac Shakur nxirret në shitje për çmimin marramendës Për të gjithë fansat e cmendur të 2Pac Shakur, është nxjerrë në shitje makina në të cilën humbi jetën reperi legjendar.
Dua Lipa: Sapo bëra ëndrrën realitet (FOTO LAJM) Sukseseve të saj të njëpasnjëshme i shtohet edhe ky i fundit të cilin e ka bërë publik vetë këngëtarja. Me 3 shkurt a
Një vend përfekt për bakteriet, kujdes nga sfungjerët Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Twitter sjell “Night Mode” në desktop Mënyra e natës, e cila quhet Twitternutzer në Android dhe iOS tani është gjithashtu në dispozicion në faqen e internetit
Ambra e Big Brother shfaqet provokuese në videoklipin e 2Ton Ambra është ish-banorja e Big Brother që ka provokuar më shumë këtë edicion dhe ka krijuar situata të tensionuara brënd
Ministrja e Ramës fton qytetarët për një “Fuck Up Night” (FOTO LAJM) Një event i titulluar si "Fucked Up Night" ka shkaktuar shumë konfuzion, e sidomos kur këtë event e organizon një minist
A i kërkoi Meta të shkarkonte Tahirin? Ja çfarë thotë Rama Kryeministri Edi Rama i ftuar sonte në emisionin “Tonight” me gazetaren Ilva Tare në emisionin “Tonight”, ka folur edhe
Vijon parodia, Veliaj i çon Nishanit një monedhë (VIDEO) Pak ditë më parë, presidenti Nishani ka paditur kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për shpifje. Nishani p
The Macedonian parliament dissolves at midnight The Parliament of the Republic of Macedonia should be dissolved at midnight tonight according to the MPs' decision voted