999 rezultate për

nicolo

Doktori i cili operoi Nicolo Zaniolon jep lajmin e trishtë Nicolò Zaniolo mund të ketë humbur tërë sezonin, madje edhe pjesëmarrjen në Europian. Sipas "Gazzetta dello Sport", ky d
Zaniolo iu nënshtrua sot operimit, del me sukses Nicolo Zaniolo i është nënshtruar sot një operacioni. Lojtari i Romës dhe kombëtares së Italisë, Nicolo Zaniolo, ka k
Zaniolo është poshtë psikologjikisht, kërkon të operohet nga mjeku që e shëroi Ibrahimovicin Krahasuar me dëmtimin e janarit, këtë herë gjithçka është ndryshe për Nicolò Zaniolo. Nëntë muaj më parë, ylli i Romë
Solskjaer dhe Mourinho në garë për Zaniolon Manchester United dhe Tottenham synojnë transferimin e yllit të Romës, Nicolo Zaniolo, raporton Leggo. Giallorosët nu
Roma kalon në epërsi me Zaniolon (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi kundër Borussia Monchengladbach dhe po fiton 1-0. Golin e ka shënuar mesfushori i talentuar
Roma kalon në avantazh ndaj Portos (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh ndaj Portos në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është mesfushori i talentuar, Nicolo Z
Interi ua bën "shah mat" Romës e Liverpool-it, gati transferimin e superlojtarit Pas paraqitjeve të tij të mrekullueshme, Nicolo Barella, është kërkuar nga disa gjidantë, në Europë. Skuadra si Mila