999 rezultate për

nicole

Për të mbrojtur pasurinë e familjes, djali i çiftit Beckham bën marrëveshje paramartesore (FOTO LAJM) Djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn, është detyruar që të shtyjë dasmën e tij nga shtatori i vitit 2021 që isht
Tha se kishte kancer, gruaja mbledh 50 mijë euro për t'i shpenzuar në bixhoz Nicole Elkabbas duhej të bënte një operacion për heqjen e fshikëzës së tëmthit. Dikush bëri një foto ndërsa kishte dh
Kaq zgjati lidhja, flet për herë të parë ish-partnerja e Brad Pitt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, burime për “Page Six” kanë konfirmuar se Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë.
Kaq zgjati lidhja, flet për herë të parë ish-partnerja e Brad Pitt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, burime për “Page Six” kanë konfirmuar se Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë.
Kaq ishte! Brad Pitt i jep fund lidhjes me të dashurën 29 vite më të re (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë! Burime pranë çiftit kanë konfirmuar për “Page Six” se ata i
Pasi bëri xhiron e botës, e dashura e re e Brad Pitt mahnit me pozat (FOTO LAJM) E dashura e aktorit Brad Pitt, Nicole Poturalksi ka grumbulluar mijëra fansa që po e mbështesin vazhdimisht, e duket se
Të gjithë të angazhuar në dasmën e Brooklyn Beckham, përveç babait David (FOTO LAJM) Në mediat e huaja shkruhet së fundmi se djali i David dhe Victoria Beckham, Brooklyn do të martohet verën që vjen me par
E dashura e re i hodhi "kunja" Angelina Jolie, reagon Brad Pitt (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në rrjete sociale një koment i të dashurës së re të Brad Pitt, që thuhet se i drejtohej Angel
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja
Lidhja e bujshme e Bred Pitt me 27 vjeçaren, zbulohet e vërteta I rikthehemi historisë së Brad Pitt dhe Nicole Poturalski-it! Dyshja kanë më shumë se 9 muaj me njëri tjetrin dhe deri p
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Fotot e fundit po "çmendin" rrjetin, e dashura e re e Brad Pitt identike me Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski është kthyer në qendër të vëmendjes pasi në fotot e reja ngjan më shumë se
Bëri xhiron e botës, e dashura e re e Brad Pitt qenka e martuar (FOTO LAJM) Disa fotografi të Brad Pitt ku shfaqej bashkë me modelen Nicole Poturalski në një aeroport të Francës bënë xhiron e medi
Ndërron jetë në muajin e 8 të shtatzanisë ylli i mediave sociale (FOTO LAJM) Ylli i mediave sociale, Nicole Thea ka ndërruar jetë së bashku me djalin e saj të palindur në muajin e saj të 8 të shtat
"Nuk hoqe dorë kurrë", këngëtarja i bën dedikimin romantik partnerit 7 vite më të vogël (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger i ka bërë një dedikim romantik të dashurit, Thom Evans me rastin e ditëlindjes së
Vetëm 33-vjeç por kjo nënë e re ka 11 fëmijë (FOTO LAJM) Çifti Joseph Sutton, 35 vjeç dhe gruaja Nicole, 30 vjeçe, jetojnë me njëmbëdhjetë fëmijët e tyre në Aspatria, Cumbria, B
Shoqet e tallnin nga xhelozia se humbi peshë, çfarë u bën 31-vjeçarja (FOTO LAJM) Një grua që humbi 57 kilogramë brenda dy vitesh ka zbuluar se si miqtë e ngushtë “e tallnin” pasi u dobësua. Nicole C
I dashuri e qëlloi me plumb në kokë, por ajo s’e vuri re për një muaj Më shumë se dy vite më parë, një grua nga Atlanta shkoi në spital me dhimbje koke, probleme me kujtesën dhe komunikimin.
Disa herë kampion, ndërron jetë trajneri italian Walter Nicoletti është ndarë nga jeta pas një beteje të gjatë me sëmundjen. “Teleromagna24” se ai ndërroi jetë gjatë
Bashkohet grupi i njohur i vajzave, së shpejti me tur botëror dhe këngë të reja (FOTO LAJM) Pas më shumë se 10 vitesh, grupi i njohur Pussycat Dolls do të rikthehet dhe e gjitha kjo do të jetë një surprizë e madh