999 rezultate për

nicolas

Lille konfirmon largimin e bomberit, Manchester United dhe Arsenali në sulm Trajneri i Lille Christophe Galtier ka konfirmuar se ylli i klubit Nicolas Pepe do të largohet këtë verë. Pepe tashmë
Trump: Erdhi koha t'i jepet fund Maduros Presidenti amerikan, Donald Trump, bëri thirrje sot që t’i jepet fund represionit brutal në Venezuelë ku presidenti Nico
Liverpool sfidon Interin për yllin e Ligue 1 Nicolas Pepe është shndërruar në një nga lojtarët më të përfolur të merkatos. Me 19 golat e shënuar dhe 11 asistet e dhu
E fejuara e Nicolas Bendtner, djeg Instagramin (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben
Ylli i Argjentinës var këpucët në gozhdë Ish-mbrojtësi i skuadrës së Romës, Interit dhe Argjentinës, Nicolas Burdiso ka lajmëruar pensionimin nga futbolli. Ai së
Pamje të reja, si truprojat shpëtojnë presidentin nga dronët (VIDEO) Presidenti i Venezuelës Nicolas Maduro është sulmuar me dy drone që mbanin eksploziv. Mësohet se 7 persona kanë mbetu
Bleona luan në filmin hollivudian krah Nicolas Cage (VIDEO) Duklet se Bleona Qereti nuk di të dalet. Përpos këngës ajo duket se po i futet edhe aktrimit. Bleona është pjesë e n
Maduro shpall të padëshirueshëm diplomatin më të lartë amerikan Presidenti venezuelian, Nicolas Maduro, njoftoi sot largimin e të ngarkuarit për çështjet amerikane në Karakas, Todd Ro
Maduro sërish President, sanksione të reja ndaj Venezuelës Shtetet e Bashkuara vendosën sanksione ekonomike ndaj Venezuelës, lidhur me atë që u cilësua si rizgjedhje nëpërmjet “ma
U bë president me paratë e Gadafit, por ja sa i pasur është Sarkozy Ish-presidenti francez Nicolas Sarkozy u arrestua nga policia ditën e sotme, pasi akuzohet për marrjen e 59 milionë doll
Si e harxhoi Nicolas Cage 150 milionë dollarë Nëse doni të shpenzoni pasurinë tuaj në mënyrën më të çuditshme dhe ekstravagante të mundshme, duhet të merrni disa kësh
Zyrtare: Nicolas Otamendi nënshkruan kontratë të re me Manchester Cityn Nicolas Otamendi ka zgjatur kontratën me klubin anglez,Manchester Cityn deri në vitin 2022. Mbrojtësi argjentinas ësh
City barazon shifrat (VIDEO) Man City ka barazuar shifrat në "San Paolo" në minutën e 34' Është mbrojtësi argjentinas Nicolas Otamendi që ka baraz
Venezuela e quan brutal paralajmërimin e Trumpit për sanksione ekonomike Qeveria e Venezuelës ka reaguar ndaj kërcënimeve, sipas saj “brutale dhe imperialiste” të paraqitura nga Presidenti i Sh
Pogba tregon lojtarët dhe trajnerin që ka më shumë ndikim në karrierën e tij Paul Pogba në një intervistë për kanalin zyrtar të klubit ka folur për personat që kanë pasur më shumë ndikim në karrier
Arrestimet për terrorizëm/ Rrjeti i Nicolas Blancho, pjesë edhe kosovarë Kryetari i Këshillit Qendror Islamik të Zvicrës është i lidhur me trembëdhjetë shoqata në Zvicër, antarët e së vilës vij
Sarkozy: Do të votoja për Hollande përballë ekstremit të djathtë Ish-presidenti francez, Nicolas Sarkozy, kandidat për parapraket e së djathtës për zgjedhjet presidenciale të 2017, u sh
Qeveria e Venezuelës pezullon referendumin e opozitës Qeveria e Venezuelës ka anuluar mbajtjen e një referendumi të organizuar nga opozita, i cili mund të rrëzonte nga pushte
Sarkozy nuk tërhiqet, shpall kandidaturën për president të Francës Ish-presidenti francez, Nicolas Sarkozy, ka shpallur kandidaturën për zgjedhjet presidenciale të 2017-ës. Duket se a
Vëllai i Higuainit: Napoli na ofroi më shumë, por ... Vëllai dhe agjenti i Gonzalo Higuainit, Nicolas i është kundërpërgjigjur presidentit De Laurentis. De Laurentiisin sh