999 rezultate për

nicola

Thaçi dhe ish-krerët e UÇK-së dalin nesër para Speciales Gjykata Speciale ka bërë të ditur se seanca e ardhshme ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi,
Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe (VIDEO) Nicolas Pepe ishte në formë të lartë në ndeshjen e së martës mbrëma ndaj Southamptonit. Arsenali triumfoi në udhëtim
ZYRTARE/ Dias nën urdhërat e Guardiolas, Otamendi në Portugali Manchester City dhe Benfica kanë mbyllur marrëveshjet me njëra tjetrën për Ruben Dias dhe Nicolas Otamendi. Pas negoc
Zhbllokohet sfida Moldavi-Kosovë, e pësojnë Dardanët (VIDEO) Moldavia ka ndëshkuar Kosovën me autor Nicolaescu i cili realizoi në minutën e 19.
"Pushtuan" rrjetin, publikohen pamjet e veçanta kur Brooklyn Beckham i propzon Nicola (FOTO LAJM) Prej 6 muajsh në lidhje me Nicola, djali i David dhe Victori Beckham ka treguar se është vërtet romantik. Brooklyn "p
Gati "llokumet", fejohet djali romantik i David Beckham (FOTO LAJM) Brooklyn Beckham është fejuar! 21-vjeçari, i cili është djali i Davidit dhe Victoria Beckham , i ka propozuar të dash
Behrami kërkon të dëshmoi që nuk është i "mbaruar" Mesfushori me prejardhje kosovare, Valon Behrami, ka zbuluar arsyen pse u kthy në Serie A, te skuadra e Genoas. 35 vj
Arsenali fiton supersfidën ndaj Manchester United, fitorja e parë për Artetan (VIDEO) Arsenal ka fituar ndeshjen e madhe të javës së 21-të të Premier League, pasi ka mundur 2-0 Manchester United në shtëpi.
Njihuni me 5 blerjet më të shtrenjta në histori të Arsenalit, në listë bën pjesë dhe Mustafi Arsenal sapo zyrtarizoi blerjen e fundit, Nicolas Pepe nga Lille për një vlerë rekord të klubit prej 80 milionë euro.
ZYRTARE/ Arsenal kryen transferimin e Pepe për një vlerë rekord Arsenali ka konfirmuar edhe zyrtarisht blerjen e Nicolas Pepe nga Lille për vlerën e 80 milionë eurove. Nicolas Pepe
ZYRTARE/ U ble 80 milion euro, mbërrin në aeroportin e Londrës bomberi i Lille (VIDEO) Arsenal ka arritur një tjetër transferim të bujshëm. Skuadra londineze derdhi në arkat e Lilles plot 80 milionë euro
Monica Bellucci sërish beqare, ndahet nga i dashuri 18 vjet më i ri (FOTO LAJM) Monica Bellucci i jep fund mardhënies 2 vjecare me skenografin francez Nicolas Lefebvre . Pasioni i tyre ishte i jash
Vëllai i Higuain: Në Itali vetëm me Juven, respektojmë kontratën Gonzalo Higuain është kthyer te Juventusi, pasi përfundoi huazimin fillimisht te Milani dhe më pas te Chelsea, ndërsa ta
Pas takimit me Ramën, Sarkozy pritet në Presidencë nga Meta Pasi u prit nga Kryeministri Edi Rama, ish-Presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, mësohet se ka zhvilluar një takim edhe
Lille konfirmon largimin e bomberit, Manchester United dhe Arsenali në sulm Trajneri i Lille Christophe Galtier ka konfirmuar se ylli i klubit Nicolas Pepe do të largohet këtë verë. Pepe tashmë
Trump: Erdhi koha t'i jepet fund Maduros Presidenti amerikan, Donald Trump, bëri thirrje sot që t’i jepet fund represionit brutal në Venezuelë ku presidenti Nico
Liverpool sfidon Interin për yllin e Ligue 1 Nicolas Pepe është shndërruar në një nga lojtarët më të përfolur të merkatos. Me 19 golat e shënuar dhe 11 asistet e dhu
Dënohet për vdekjen e 40 personave administratori i koncensionit të Rrugës së Kombit (FOTO LAJM) Nicola Spadavecchia, administratori i shoqërisë që zbaton koncesionin e Rrugës së Kombit, u dënua sot me 6 vjet burg nga
E fejuara e Nicolas Bendtner, djeg Instagramin (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben
Ish-futbollisti i Napolit: Mjeku i klubit më shkatërroi karrierën Futbollisti i Eintracht Frankfurt, Jonatan De Guzman, tronditi të gjithë me historinë se mjeku i Napolit i shkatërroi ka