999 rezultate për

nicki

Nicki Minaj e kopjon përsëri? Ky është reagimi i Encës (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia është një ndër personazhet shqiptar me më shumë ndjekës në rrjetin social instagram. Ajo ka p
Nicki Minaj tani edhe në kinema, çfarë pritet të bëjë Nicki Minaj është një nga reperet më të njohura në Amerikë. Së fundmi është raportuar se Niki tashmë do të jetë në n
Mediat amerikane: Trump mund të emërojë vajzën si ambasadore në OKB Mediat amerikane kanë aluduar se Presidenti Donald Trump po mendon të emërojë vajzën e tij, Ivanka Trump pasuese të Nick
Shkëndija e pamëshirshme, luan "tenis" me Rabotnickin (VIDEO) Skuadra e Shkëndijës ka bërë një fitore të pamëshirmshme përballë skuadrës së Rabotnickit e cila u duk shumë pak në këtë
Reperja e njohur sherr me Nicky Minaj, shfaqet me sy të nxirë Të premten, ajo që nisi si një festë me shumë yje e New York Fashion Week- ut do të përfundonte në një sherr banal midis
E lidhur që 15 vjeç, këngëtarja tregon si rrallëherë të dashurit Nicky Minaj tregoi se po del me dy djem duke shkaktuar rrëmujë në gjithë showbizin botëror. Nicki u shpreh se lidhja
Nicki Minaj dhe Eminem të lidhur? Këngëtarja befason me përgjigjen Të gjithë kanë ngelur të shokuar pas një deklarate të papritur të Nicki Minaj. Këngëtarja ka publikuar një video për
Nicki Minaj flet për konfliktin me Cardi B, reperja përlotet gjatë intervistës Nicki Minaj është rikthyer fuqishëm në fushën e muzikës, së fundmi reperja ka publikuar dy projekte të reja muzikore.
Nicki Minaj zhduket nga rrjetet sociale, fansat bëjnë diçka të pazakontë Nuk është diçka e zakontë që Nicki Minaj të zhduket nga rrjetet sociale. Reperja e famshme nuk ka qenë aktive që në datë
Shkëndija gati për sfidën e dytë të 1/8 të Kupës kundër Rabotniçkit “Kuqezinjtë” do të luajnë si mysafirë të Rabotniçkit në xhiron e 5-të të LPFM-së ku do të kërkohet fitorja e katërt sezo
Shkëndija bëhet gati për 1/8 e Kupës Të mërkurën luhet sfida e parë e 1/8 së Kupës ndërmjet Rabotniçkit dhe Shkëndijës, ndërsa për shkak se “Telekom Arena” ë
Nicky Minaj kopjon Zanfinën (FOTO LAJM) Zanfina Ismaili njihet si një nga këngëtaret kosovare e cila gjithmonë gucon më stilin e saj dhe paraqitjet nëpër video
Nicki Minaj u nda për famë? Duket se ndarjet në botën e show-bizzit krijohen edhe thjesht për publicitet. Të paktën kështu pretendohet të jetë edhe
Nicki Minaj është shtatzënë? Ishte vetë këngëtarja Nicki Minaj e cila bëri publik lajmin e ndarjes me të dashurin e saj, por tashmë ky i fundit nuk e
Nicki Minaj i jep fund lidhjes me reperin 34-vjeçarja Nicki Minaj ka bërë një postim në rrjetin social “Twitter”, përmes të cilit ka konfirmuar ndarjen me reperin
Ja kush ishte femra që ndau Rihanna-n nga Drake Tashmë është hedhur dritë se kush mund të ketë qënë shkaku i ndarjes mes Rihanna-s dhe Drake. Bëhet fjalë per reperen Ni
Rëndohet gjëndja shëndetësore e Lil Wayne, përfundon sërish në spital Një krize serioze epilepsie ka detyruar Lil Wayne të shtrohet në spital. Ndodhur në këto kushte, ai është detyruar të an
Rabotniçki 0 - 1 Shkëndija, ndiqni live ndeshjen (LIVE) Po zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Maqedonisë mes Shkëndijës dhe Rabotniçkit e cila ka filluar në orën 20:00 ndërsa
Bebe Rexha publikon “No Broken Hearts” (VIDEO) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha sapo ka publikuar klipin e këngës më të re “No Broken Hearts”.
Bebe Rexha nuk ndalet, një tjetër sukses me Nicki Minaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e re me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka realizuar një bashkëpunim me reperen e famshme Nicky Minaj, për të