999 rezultate për

nick

Arsenal nis bisedimett për të nënshkruar Yannick Carrascon Arsenali është në bisedime për të nënshkruar me yllin belg Yannick Carrasco i cili luan te skuadra kinezee Dalian Yifang
Nicki Minaj tani edhe në kinema, çfarë pritet të bëjë Nicki Minaj është një nga reperet më të njohura në Amerikë. Së fundmi është raportuar se Niki tashmë do të jetë në n
Mediat amerikane: Trump mund të emërojë vajzën si ambasadore në OKB Mediat amerikane kanë aluduar se Presidenti Donald Trump po mendon të emërojë vajzën e tij, Ivanka Trump pasuese të Nick
Shkëndija e pamëshirshme, luan "tenis" me Rabotnickin (VIDEO) Skuadra e Shkëndijës ka bërë një fitore të pamëshirmshme përballë skuadrës së Rabotnickit e cila u duk shumë pak në këtë
Ish-sulmuesi i Juventusit në telashe, i thyen nofullën shoferit të taksisë Nuk kanë fund dhimbjet e kokës për Nicklas Bendtner. Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Juventusit është vënë në prangat e pol
Reperja e njohur sherr me Nicky Minaj, shfaqet me sy të nxirë Të premten, ajo që nisi si një festë me shumë yje e New York Fashion Week- ut do të përfundonte në një sherr banal midis
Nicky Minaj lë nam në mes të skenës, i zbërthehet keq bluza (VIDEO) Të gjitha ne, të paktën një herë në jetë jemi ndodhur para një situate të sikletshme. Si përshembull, një lëvizje e shku
E lidhur që 15 vjeç, këngëtarja tregon si rrallëherë të dashurit Nicky Minaj tregoi se po del me dy djem duke shkaktuar rrëmujë në gjithë showbizin botëror. Nicki u shpreh se lidhja
Will Smith i bën dedikimin emocionues Era Istrefit dhe rrjeti u çmend Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e djeshme në finalen e Botërorit 2018. Këngëtarja shqiptare me f
Era Istrefi reagon për herë të parë pas performancës që shkundi Rusinë Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018. Këngëtarja shqiptare me
Era Istrefi jep mesazhin e fuqishëm për Kosovën në mes të Rusisë Era Istrefi tashmë po bëhet gati për të performuar në finalen e madhe të Botërorit Rusi 2018. Ajo do të këndojë në f
Plas brenda familjes Mbretërore, të afërmit e Charles nuk e duan Meghan Markle Familja mbretërore britanike duket e palumtur me dukeshën Meghan Markle. Një mik shumë i afërt i Princit Charles, Ni
Nga lopçar në Botëror, historia si në përralla e portierit të Anglisë Portieri Nicki Pope i thirrur nga Kombëtarja e Anglisë për tju bashkuar skuadrës në Botërorin e "Rusia 2018" ka një hist
Nicki Minaj dhe Eminem të lidhur? Këngëtarja befason me përgjigjen Të gjithë kanë ngelur të shokuar pas një deklarate të papritur të Nicki Minaj. Këngëtarja ka publikuar një video për
Nicki Minaj flet për konfliktin me Cardi B, reperja përlotet gjatë intervistës Nicki Minaj është rikthyer fuqishëm në fushën e muzikës, së fundmi reperja ka publikuar dy projekte të reja muzikore.
Të gjithë i hani, por a e dini si bëhet çokollata Snickers? (VIDEO) A keni menduar ndonjëherë sesi bëhet një ndër çokollatat më të shitura në botë Snickers. Në një video të publikuar në
Nicki Minaj zhduket nga rrjetet sociale, fansat bëjnë diçka të pazakontë Nuk është diçka e zakontë që Nicki Minaj të zhduket nga rrjetet sociale. Reperja e famshme nuk ka qenë aktive që në datë
Demi Moore në një lidhje romantike me këngëtarin 30 vite më të vogël Demi Moore krahas talentit si aktore njihet edhe për lidhjet e saj me meshkuj më të vegjël se vetja. Marrdhënia e saj
OKB, e shqetësuar nga rreziku i përshkallëzimit të dhunës në Lindjen e Mesme OKB është e shqetësuar nga rreziku i një përshkallëzimi të dhunës, pas vendimit të njëanshëm të Donald Trumpit për të nj
Mace me tatuazh! Trendi më i ri i kujdesit ndaj kafshëve (FOTO LAJM) Një bodybuilder është nën hetim pasi thuhet se i ka bërë tatuazh maces së saj të përkëdhelur, për ta bërë atë të duket "