999 rezultate për

nice

"Nëse të kruhet hunda, prek prapanicën", Dua i tregon të huajve zakonet shqiptare Dua Lipa ka qenë e ftuar në një intervistë në "Jimmy Kimmel Live", ku ka treguar se familja e saj është tipike shqiptare
41 viktima, të dhënat e fundit e të infektuarve në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara, 1022 persona kanë re
Aksident i rëndë në Kosovë, një i vdekur dhe një i lënduar Një person ka vdekur gjatë një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Runik – Klladernicë, në komunën e Skenderajt. Ndërs
I futi gishtin në prapanicë kundërshtarit, lojtari francez e pëson rëndë (VIDEO) Xhoel Tomkins ylli i skuadrës franceze të regbisë, ka befasuar me veprimin e tij në fushë gjatë përplasjes me kundërshta
Sali Berisha: Bellanicën po e përdor Serbia kundër Bashës Ish-kryeministri, Sali Berisha i cilësoi si haluçinante deklaratat e Milaim Bellanicës, se ia kishte dorëzuar Lulzim Bas
COVID-19 i merr jetën presidentit i UNICEF Presidenti i Unicef në Itali, Francesco Samengo ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me koronavirus. Lajmi i hidhu
Sulmi në Nice, Macron: U sulmua e gjithë Franca Presidenti francez, Emmanuel Macron, është zotuar se Franca nuk do të heqë dorë nga “vlerat e saj” dhe gjithashtu u bëri
Fjalët e fundit të viktimës së sulmit në Nicë: I thoni fëmijëve të mi që i dua Jo vetëm Franca, por e gjithë bota u trondit nga sulmi në kishë, që i mori jetën tre personave, ndërsa mbetën të plagosu
Kush është terroristi që masakroi sot tre francezët në Nice I dyshuar si vrasës i tre francezëve është një tunizian 23 vjeç. Sipas një burimi policor të cilin e ka cituar Gazeta
Merr fund grupi i "skifterave" në Selenicë, si ranë në kurthin e policisë Policia e Vlorës ka zbardhur tentativat për vjedhje në fshatin Kropisht, Selenicë dhe më pas ka arrestuar pesë autorët e
U largua nga shtëpia e burrit, 20-vjeçarja gjendet e varur në degën e lisit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, në fshatin Poliqkë të Kamenicës. Ditën e djeshme rreth orës 16:45 është gje
Dy viktima dhe 25 të zhdukur, pamje nga përmbytjet në Itali (VIDEO) Të paktën dy persona kanë vdekur dhe të paktën 25 janë zhdukur pas një stuhie të fuqishme që goditi Francën Jugore dhe I
Gjykata vendos dhjetë vite burg për "të fortin" e Selenicës Gjykata e Vlorës ka vendosur dhjetë vite burg për Tesi Bashon i cili ndodhej nën hetim që prej arrestimit të tij në teto
Rrokulliset me traktor, ndërron jetë një person në Kamenicë Ka vdekur një person në fshatin Ruboc të Kamenicës, ndërsa Policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë. Ai derisa kis
PSG siguron fitoren e dytë në kampionat, mposht Nice (VIDEO) Paris Saint Germain ka marrë fitoren e radhës në Ligue 1. Skuadra e Thomas Tuchel, Paris Saint Germain, ka mposhtur N
Holanda vendi më i mirë për të rritur një fëmijë Një raport i fundit i Unicef ​​zbuloi se fëmijët në Holandë janë më të kënaqurit me jetën e tyre, me vendin
Aksident me fatalitet, humb jetën një shtatëvjeçare Sot (23 gusht, 2020) në mbrëmje ka ndodhur një aksident me fatalitet na fshatin Kllodernicë të Skenderajt. Si pasojë
Plagosi me armë bashkëfshatarin, gjendet automatiku dhe identifikohet autori i krimit Policia e Korçës ka identifikuar autorin e plagosjes se një dite më parë në Bishnicë. Më datë 21.08.2020, rreth orës
"Pse Enveri nuk e arrestoi babanë tim në Plenium si të tjerët", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Hyrja e forcave serbe në Kosovë, Hoti "thumbon" Haradinajn Mediat në Kosovë ditën e djeshme raportuan për hyrjen e forcave serbe në fshatin Karaçevë të Komunës së Kamenicës. Is