999 rezultate për

nicĂ

Krenari dhe dhimbje nga lufta, Vasfije Krasniqi sjell videon e ushtares së orëve të para të UÇK-së nga Drenica Hamide Xhemajli-Ferizi, nga Drenica, kishte qenë vetëm 19-vjeçare kur i ishte bashkuar Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, m
Habit dëshmitari i masakrës së Krushës: Çdo natë komunikoj me të vdekurit, pi duhan me ta Milaim Bellanica, dëshmitar në krimet e ndodhura në Krushën e Madhe, ka pohuar se “pi duhan me të vdekurit”, duke iu ref
Basha mori kasetën e masakrës së serbëve? Bellanica ndryshon sërish versionin Milaim Bellanica, personi i cili filmoi krimeve të serbëve në fshatin Krushë e Madhe ka deklaruar disa herë se kasetën e
Gjilani kryen detyrën, Drenica triumfon ndaj Trepçës Gjilani ka shënuar fitore në shtëpinë e vet ndaj Besës së Pejës. Gjilanasit morën tre pikë me fitore minimale. Gol
Cili është fruti që lufton yndyrën në bark? Kombinimi i nevojshëm që ju nevojitet për të hequr qafe yndyrën e barkut janë ushtrimet e posaçme në palestër dhe zgjedh
Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë. Është
Vazhdon numri i madh i rasteve të reja me Covid-19 në Maqedoni, ja sa të infektuar shënohen sot Në 24 orët e fundit janë kryer 1648 teste dhe 383 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në: Shkup 201 ,Kumanovë
Shpërthen në flakë pusi i naftës në Ballsh Një pus nafte është përfshirë nga flakët në Belishovë të Mallakastrës. Ngjarja ka ndodhur në anë të rrugës Fier-Balls
Monica Bellucci nuk i rezistonte dot Leonardo DiCaprios, dalin fotot e rralla (FOTO LAJM) Monica Bellucci, njihet si ikona e bukurisë femërore. Ajo është një prej grave më të bukura në botë, “titull” që vaz
Fruti magjik që rritet në Shqipëri e që po kërkohet nga e gjithë bota Bjeshkët e Tropojës nuk njihen vetëm për bukuritë malore qê ofron ky terren. Kohëve të fundit këtë vend e kanë bërë t
Tashmë 15 vjeçe, njihuni me vajzën super yll të Monica Bellucci-t (FOTO LAJM) Thonë që vajzat ngjajnë nga babai, por vajza e Monica bellucci-t dhe Vincent Cassel, ia ka bërë me hile babit kur ka mar
Poza sensuale nga ballkoni, Monica Bellucci çmend kalimtarët (FOTO LAJM) Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 1970, e më pas u kthye në një nga aktoret më të pëlqyera në botë. Është
KOSOVË/ Vdes edhe një i prekur nga Covid-19 Një person nga Kamenica ka humbur betejën me koronavirus. Teksa kjo është vdekja e dytë nga Kamenica e konfirmuar nga
Vdes 64-vjeçari nga Kamenica i infektuar me COVID-19 Vdes një 64-vjeçar nga Kamenica i prekur me COVID-19 Kryetari i Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati ka njoftuar se
Edi Rama: Srebrenica, tragjedi që rëndon shpirtin tonë, mosndëshkimi nuk është opsion! Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar në cilësinë e Kryetarit të OSBE-së ditën e sotme për masakrën e Srebrenic
Vajza i është bërë shoqe, Loriku dhe e bija bëjnë tifo bashkë (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë. Partnerja e tij
Arsyeja pse çaji dhe boronicat nuk duhen larguar nga dieta ushqimore Komponimet natyrore të gjetura te boronicat dhe caji njihen të kenë vetitë mbrojtëse që ndihmojnë në rregullimin e siste
Aplikacioni që po "i çmend" të gjithë, Lorik Cana dhe Moinca ndërrojnë gjini (FOTO LAJM) Në fillim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish vir
Hetimet e prokurorisë për trukim nisën pas informatës së kryetarit të FFK-së Kryetari i Këshillit Kombëtar për Parandalimin dhe Sanksionimin e Dhunës dhe Dukurive Negative në ngjarjet sportive, Bes
Monica Bellucci nuk i rezistonte dot Leonardo DiCaprios, dalin fotot e rralla (FOTO LAJM) Monica Bellucci, njihet si ikona e bukurisë femërore. Ajo është një prej grave më të bukura në botë, “titull” që vaz