999 rezultate për

ngrihet

Ngrihet aktakuzë ndaj sulmuesit të gazetarit Syla Prokuroria Themelore në Prishtinë ka ngritur aktakuzë ndaj Bashkim Jupës, i cili sulmoi gazetarin Valon Syla, për shkak
Ngrihet për herë të parë në ajër makina që kthehet në avion (VIDEO) Një makinë sportive "futuriste" që mund të shndërrohet në avion brenda tre minutash, nisi fluturimin e parë në Sllovaki,
Inagurohet në Dubai, shatërvani më i madh në botë (FOTO LAJM) Me drita shumëngjyrëshe dhe ujin që ngrihet në qiell, është inauguruar atraksioni më i ri dhe më uniku në mbarë Emiratet
Ka dritë në fund të tunelit, Michael Schumacher gati të ngrihet në këmbë Michael Schumacher ka bërë përparime me gjendjen shëndetësore dhe rehabilitimi i tij për tu ngritur sërish në këmbë po s
Pacolli merr dhuratën e çmuar për ditëlindje, i ngrihet bust në jug të Shqipërisë Politikani dhe binzesmeni i njohur nga Kosova, Behgjet Pacolli sapo ka kaluar ditëlindjen ndërsa ka publikuar në rrjett
Mjeku epidemiolog ndan lajmin e mirë për COVID-19, po ndodh në shumë shtete të botës Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti vijon të sjellë lajme të mira rreth ecurisë së Covid-19 në mbarë botën, ku së fundmi
"Lajme të mira", epidemiologu Alimehmeti publikon të dhënat për COVID-19 Epidemiologu Ilir Alimehmeti teksa ka bërë një pasqyrë të përhapjes së COVID-19 në botë ka ndarë një lajm të mirë me qyt
Ngrihet dron në ndeshjen mes Tiranës dhe Cervena Zvezdës? Burime për Top Channel bëjnë me dije se një grup personash, jo të tifo grupit ‘Fanatics’ mund të ngrenë një dron me n
Ngrihet qeveria në Maqedoni, Zaev dhe Ahmeti konferencë të përbashkët për shtyp (VIDEO) Ditën e sotme është arritur marrëveshja e koalicionit mes LSDM dhe BDI. Pas marrëveshjes, Zaev dhe Ahmeti kanë dalë n
Pezullimi i transportit publik, shoqata nesër ngrihet në protestë Pas pezullimit të transportit urban për të dytën herë si pasojë e shpërthimit të koronavirusit, shoqata e Transportit Nd
Schalke 04 nuk po ringrihet dot pas koronavirusit, mposhtet edhe nga Augsburg (VIDEO) Humbja e thellë e pësuar nga Borussia Dortmund gjatë javës së kaluar duket se nuk ka kaluar pa pasojapër Schalke, të cil
"Tirana nuk bie, por ngrihet", Basha ulet këmbëkryq në Bulevard Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ulur bashkë me protestuesit e tjerë në zonën e Ministrisë së Brendshm
Ngrihet edhe njëherë pluhur në Tiranë, nis shembja e Teatrit Eksperimental Pas Teatrit Kombëtar edhe ai Eksperimental ka filluar shembjen. Bëhet fjalë për shembjen e godinës dhe shihet se një val
Ulet numri i viktimave, Italia po ngrihet në këmbë? Të dhënat e Mbrojtjes Civile në Itali flasin për një rritje të numrit të të infektuarve, ku sot janë regjistruar 1984 pe
COVID-19/ Drejt shërimit, Boris Johnson ia del të ngrihet nga shtrati në spital Zyra e medias së kryeministrit të Britanisë tha në një deklaratë të premten pasdite se Boris Johnson ishte në gjendje të
Filipçe: Do ngrihet spital mobil me 130 krevate në afërsi të Klinikës Infektive Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se gjatë javës së ardhshme në afërsi të Klinikës Infektive në Shkup do të
Çmime stratosferike: Ngrihet Task-Forca që kontrollon dyqanet, farmacitë e furrat e bukës Task-Forca e përbërë nga 4 institucione, Policia e Shtetit, Agjencia Kombëtare e Ushqimeve, Hetimi Tatimor dhe Agjencia
Rama zbulon se ku do të ngrihet karantina për koronavirusin Kryeministri Edi Rama ka treguar sot se shtëpia e pushimit e ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do kthehet në karantinë.
Tifozi kinez në mes të stadiumit ngrihet bërtet me të madhe: Nuk jam me koronavirus (VIDEO) Një tifoz kinez, është ngritur në këmbë dhe ka bërtitur me të madhe: Nuk jam me koronavirus. Ngjarja ndodhi në stadiu
"Shqipëria do të ngrihet nga hiri i tërmetit", BE premton 100 milion euro për vendin tonë Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka premtuar shumën prej 100 milion euro nga buxheti i Bashkimit