999 rezultate për

ngjela

Ngjela: Hashim Thaçi duhet të ishte i pari që shkonte në Hagë! Hashim Thaçi dhe Jakup Krasniqi u përballën sot me drejtësinë në Dhomat e Specializuara në Hagë, ku u përballën me akuza
Shpërthejnë akuzat midis analistit dhe Spartak Ngjelës: Injorant e sharlatan! Në studion e emisionit “Open”, po flitet mbi sulmin terrorist që ndodhi mbrëmjen e dy nëntorit në Vjenë. Gjatë bisedë
Ngjela zbulon prapaskenat: PS-PD tentuan të bashkoheshin në një qeveri para një muaji Avokati i njohur Spartak Ngjela zbuloi sot se PS dhe PD kanë tentuar të bëjnë një qeveri të përbashkët deri para 1 muaji
Spartak Ngjela zbulon çfarë do të ndodhë në tetor: Nuk do tronditet vetëm politika! Avokati Spartak Ngjela deklaron se “Reforma në Drejtësi dhe antikorrupsin nuk ka trembur vetëm politikanët por edhe gaze
Ngjela zbulon çdo të ndodhë në PS: Kush e detyroi Ramën të pranonte listat e hapura? Avokati Spartak Ngjela foli në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa, në News24, për ngërçin me listat në Këshil
Ngjela paralajmëron hapur Ramën: Kujdes, do të akuzohesh për tradhti kombëtare! "Rama duhet të ketë kujdes, sepse këtu luan një interes i madh kombëtar..." Vizita e kryeministrit Edi Rama në Greqi,
Spartak Ngjela: Rama si Berisha, do t’i japë detin Greqisë! "Kurse kryeministri shqiptar Rama, ashtu si Kryeministri Berisha, po na flet për një marrëveshje detare, që do t’i japë
Ngjela: E dinë amerikanët, si e rrëzon Olldashi-Bashën në PD Nga Spartak Ngjela Janë tre kërcënime që po i vijnë ndërkohë korrupsionit të lartë shtetëror: nga reforma në d
Spartak Ngjela: Serbia do të njohë pavarësinë e Kosovës Më 27 qershor, përfaqësues të dy qeverive, Kosovës dhe Serbisë do të takohen në Uashingtaon me ftesë të Richard Grenell,
Ngjela hedh akuzën e fortë: Berisha, Basha dhe Meta janë përgjuar duke prishur reformën Në draftin e tij përfundimtar, Komisioni i Venecias i dha të drejtë Presidentit Meta në lidhje me qëndrimin që ai mbajti
Ngjela: Gjyqtarët e kushtetueses në Kosovë kanë kryer vepër penale Spartak Ngjela Gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese të Kosovës i japin të drejtë dekretit të presidentit Thaçi me logjikë
Habit Ngjela, jep datën kur do të zhduket COVID-19 nga Shqipëria "Ne ekspertin shqiptar më të mirë për biologjinë molekulare kemi Bamir Topin. Në një bisedë që pata me të, më tha se sip
Si rrallëherë, Ngjela mbështet idenë e Ramës për legalizimin e kanabisit Kryeministri Edi Rama pranoi se po shqyrtonin një draft për të legalizuar kanabisin për arsye shëndetësore. Pikërisht
"A jeni në vete?!", Ngjela zbulon se babai i tij i propozoi Enver Hoxhës legalizimin e hashashit Në Shqipëri shumë shpejt do të diskutohet drafti që parashikon legalizmin e kanabisit, sipas kryeministrit Edi Rama, vet
Spartak Ngjela: Marrëdhëniet Kosova-Shqipëri nuk janë të mira, fajin e ka Rama Marrëdhëniet jo të mira mes Kosovës dhe Shqipërisë janë për faj të kryeministrit Edi Rama. Avokati Spartak Ngjela tha se
Ngjela: Rama, Meta e Basha nuk do të jenë në politikë në 2021! Avokati Spartak Ngjela hodhi akuza të forta ndaj Ilir Metës në Open në Top Channel. Ngjela tha se Meta po del me 2 mars
Spartak Ngjela: Shqipëria rrezikon shpërbërjen si shtet Avokati, Spartak Ngjela, e cilësoi si jetike për vendin tonë goditjen e korrupsionit të lartë shtetëror dhe krimit të or
Ngjela përplaset me zv-ministrin: Ty të ka sjellë Edi Rama, shko paguaj policët Një debat i fortë është zhvilluar në Open në Top Channel mes avokatit Spartak Ngjela dhe zv-ministrit Julian Hodaj. D
Ngjela: Albin Kurti kryeministër, frikë për Beogradin dhe Tiranën Sipas avokatit Spartak Ngjela, Albin kurti është kryeministri i parë shqiptar që ka një program teorik të një niveli të
Qeveria shqiptare është e korruptuar? Ngjela vë në siklet Petro Koçin Avokati i njohur Spartak Ngjela ka komentuar rrëmbimin e më pas vrasjen e Jan Prengës. Ai tha në “Open” se gjëja që e ka