999 rezultate për

ngjarja

Zbulohet ngjarja e rëndë në Ksamil, njerku abuzonte prej 5 vitesh me të miturën Ksamili është tronditur nga një ngjarje e rëndë, ku një e mitur ka denoncuar njerkun e saj se ka abuzuar seksualisht me
A u rrëmbye një vajzë në Kamzë? Dalin detajet e para nga hetimet Mesditën e sotme në Kamzë u denoncua rrëmbimi i një vajzë nga një qytetar i cili telefonoi policinë dhe deklaroi se vajz
I grabitën shtëpinë për të katërtën herë, si kambisti në Korçë mbajti hajdutin deri sa mbërriti policia Pas lajmit lidhur me grabitjen e banesës së një kambisti në Korcë, policia ka dhënë informacionin zyrtar. Mësohet se
E rëndë në Gjermani, shqiptari nga Kosova vret bashkëmoshatarin e tij Një shqiptar nga Kosova ka vrërë me thikë një bashkëmoshatar të tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Karlsruhe të Gjermani
Qëlloi me armë burrin e motrës, detajet nga ngjarja në Vlorë Ditën e sotme një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se Altin Koço ka qëlluar
Djali qëllon me armë nënën në Astir Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Astirit në Tiranë. Djali ka plagosur nënën e tij me armë
Flet pronari i "X5": S'kam konflikte! Dyshimet si u vendos eksplozivi Nazmi Bandula, personi të cilit i shpërthyen me eksploziv makinën e parkuar në oborrin e shtëpisë, ka dhënë në Polici de
I riu shqiptar qëllohet për vdekje nga babai dhe i vëllai Një 30 vjeçar me origjinë shqiptare ka gjetur vdekjen, pasi u godit me thikë nga babai i tij. Ngjarja ka ndodhur në Kret
Ngjarja tragjike në Prizren: ​Vëllai i dorasit që vrau babain tregon si ndodhi ngjarja Pas ngjarjes së rëndë në Prizren ku djali vrau me thikë babain e tij ka reaguar djali tjetër i të ndjerit. Agan Halil
Shkelma e grushta, sherr masiv mes të rinjve në ish-Bllok (VIDEO) Një sherr midis disa të rinjve është kapur nga kamerat e celularëve të disa qytetarëve në zonën e ish-Bllokut. Në pa
Gruaja dhe dy fëmijët vdiqën në mënyrë misterioze, burri: Mendoj se janë helmuar Ne shkurt, një ngjarje e rëndë tronditi Bulqizën ku 3 anëtarët e familjes Tola, humbën jetën në rrethana të paqarta.
Rama i rikthehet vrasjes së Klodian Rashës: Mos ndodhtë më as për 1 mijë vjet! "Nuk është nevoja që të ndodhë prapë, e kurrë mos ndodhtë më për 1 mijë vite, dhe nuk është nevoja që të jetë kaq ekstre
Prokuroria: Ngjarja u zbardh, nuk pati dhunë para vrasjes së Klodian Rashës Prokuroria e Tiranës ka dalë me njoftim zyrtar për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i Policisë Nevaldo Hajdaraj.
Makina shoshë nga plumbat, shqiptarit i bëhet atentat në Greqi Një shqiptar ka mbetur i plagosur pas një shkëmbimi me armë zjarri në Athinë. Ngjarja ndodhi në Patision, lagje qend
Koronavirusi i merr jetën të burgosurit, detajet nga ngjarja Një i burgosur i prekur me Covid-19 ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin Rajonal të Pejës në Kosovë. Në njoftim
Policia e Shtetit reagon për vrasjen e Klodianit: Jemi të prekur, po hetojmë Policia e Shtetit në reagimin e saj zyrtar, ajo thotë se të gjithë janë të prekur nga ngjarja e rëndë ku mbeti i vrarë K
Xhaxhai i Klodianit: Të zbardhet ngjarja ose gjaku shkon me gjak Xhaxhai i të riut që u vra orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë nga policia, ka thënë se do të bëjë vetëgjyqësi n
Ngjarje tragjike në Tiranë, zjarri i merr jetën 64 vjeçarit në vendin e punës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 64 vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një zjarri të rënë në vendin
I shtruar prej 10 ditësh pas infektimit me COVID-19, detaje nga ngjarja e rëndë te Sanatoriumi Ditën e sotme një 60-vjeçar nga Rrësheni vendosi ti japë fund jetës duke u hedhur nga dritarja e dhomës ku kurohej në sp
Vritet një person në Shkodër Një vrasje ka ndodhur pak më parë në Dajç të Shkodrës. Mësohet se viktimë ka mbetur Ridvan Ramazani. Ngjarja sapo ka