999 rezultate për

nezir

Kurti jep lajmin: Asambleistja e LDK-së i bashkohet Vetëvendosjes kryetari i partisë, Albin Kurti përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se Asambleistja e Li
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 para", analisti politik i përgjigjet ashpër Zaev Fjalët e rënda që lideri i LSDM-së u bëri shqiptarëve është komentuar gjerësisht nga analistë, figura të ndryshme publi
Neziri: Unë sot kontribuoj 10%, ndërsa Lufta e UÇK-së në vitin 2001 i ka vulosur të drejtat e barabarta të shqiptarëve prej në Veles e deri në Karshiak Lufta e ndershme e UÇK-së në vitin 2001 e bëri kthesën e madhe te shqiptarët në Maqedoninë e Veriut. Maqedonia nga një s
Neziri: Ziberi do të tregojë se LSDM-ja nuk është dinjitoze për përfaqësimin e shqiptarëve etnikë Pas kandidaturës së Naser Ziberit për kryeministër të parë shqiptar nga Ali Ahmeti, analisti Xhelal Neziri thotë për DW
Benzi del nga rruga në Bulqizë, shoferi dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në fshatin Strikçan të Bulqizës. Sipas informacioneve paraprake, një makinë tip
Inis Neziri do të përfaqësojë San Marinon në Eurovizion? Flet këngëtarja (FOTO LAJM) Prej ditësh në media thuhej se Elvana Gjata do të merrte pjesë në “Eurovizion” për të përfaqësuar shtetin e vogël të San
Furnizonin me armë klanet mafioze në Itali, përfundojnë në pranga shqiptarët Një klan mafioz është shkatërruar në Itali mëngjesin e sotëm dhe tre prej pjestarëve që kanë rënë në pranga, kanë qenë s
Vdes i biri, brenda pak ditësh edhe babai: Familja shqiptare në dhimbje të madhe Dy tragjedi të rënda kanë goditur ditë më parë familjen Neziraj nga Dobidoli i Rahovecit të Kosovës, azilkërkues në Zvic
Fitoi Festivalin ndërkombëtar, Inis Neziri zbulon shumën marramendëse që mori (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja shqiptare Inis Neziri, e njohur nga "Gjeniu i vogël", fitoi festivalin ku marrin pjesë artist
Shkarkohet nga detyra gjyqtari i Krimeve të Rënda, nuk deklaroi refuzimin e vizës amerikane KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, Luan Hasneziri. Në kriterin e pasurisë dhe pastër
Historia e pabesueshme e të moshuarit shqiptar, ka agjeruar 96 Ramazanë Në moshën 8 vjeçare kishte filluar të agjëronte. Këtë vit është Ramazani i 96-të që po e agjëron, madje ka tre muaj që e
Këta deputetë nuk morën pjesë në votim për ushtrinë Gjatë votimit të Ushtrisë së Kosovës sot në seancë ishin prezent 107 deputet dhe 13 prej 120 deputetëve kanë munguar në
Zbardhet dëshmia e nuses: I fejuari theri me thikë nënën e babain se s'më donin mua Një 25-vjeçar me origjinë nga Dibra, ditën e djeshme ka masakruar me thikë prindërit e tij të moshuar. Bëhet fjalë pë
S'i pranonin të dashurën, i riu nga Dibra ther me thikë nënë e baba Janë zbardhur detaje të reja lidhur me krimin në familje ku Hajri Neziri 25 vjeç, plagosi me thikë babanë e tij Destan N
Zbardhet ngjarja tronditëse në Durrës, djali me nusen tentojnë të vrasin prindërit Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme qytetin bregdetar të Durrësit. Një djalë 25-vjeçar ka plagosur me thik
Plagosi rëndë prindërit dhe ja mbathi nga banesa, kush autori 25-vjeçar Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një 25-vjeçar i identifikuar si Hajri Neziri ka goditur me t
Kasumi e gjeti trupin e policit Zhytësi i njohur kosovar, Ismail Kasumi, e ka gjetur njërin prej trupave të dy policëve të zhdukur ditën e së shtunës, p
U raportua se janë gjetur pjesë trupash të dy policëve, Imami zbulon të vërtetën Kryeimami i Kaçanikut i cili është edhe zhytës vullnetar që nga orët e mëngjesit, Florim Neziraj thotë se kërkimet për d
Nëna prek me fjalët për birin që i vdiq në aksident Dje ndërroi jetë në një aksident me motoçikletë, Granit Neziri duke shkaktuar tragjedi edhe tek familjarët. 25 vjeçar