999 rezultate për

nezar

Njeriu i Habiljave lëshon "bombën" në Itali: Nxjerr emra të rëndësishëm! Pas ekstradimit në Itali, Nezar Seiti i njohur si financier i Habilajve, ka dhënë detaje mbi veprimtarinë e Habilajve po
S’i morën asnjë dëshmi për 3 muaj në Tiranë, Prokuroria "kujtohet" për Nezar Seitin Prokuroria e Krimeve të Rënda i dërgon letërporosi autoriteteve italiane për të marrë në pyetje Nazer Seitin, i dyshuari
Nis hetimi për ekstradimin e Nezar Seitajt, rrezikon edhe Gjonaj? Esktradimi i Nezas Seitajt ka shkaktuar një debat të fortë sa juridik aq dhe politik në vend, nisur nga fakti se ai isht
Demokrati sulmon ministren në Kuvend: Një qeli në burgun 313 është bosh Demokrati Enkelejd Alibeaj gjatë seancës në Kuvendin e Shqipërisë ka thirrur në një interpelancë ministren e Drejtësisë,
Kush janë prokurorët që po hetohen për ekstradimin e Seitajt në Itali Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimin për prokurorët e dosjes së ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, të cilët kan
Basha bën deklaratën e fortë: Seiti u ekstradua se pranoi të fliste për Tahirin Lulzim Basha, kreu i partisë Demokratike, i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” ka deklaruar se Nezar Seiti është ekstra
Ekstradimi i Nezar Seitit, nis hetimi ndaj të gjitha institucioneve Prokuroria e Durrësit nis hetimet për mënyrën se si u ekstradua në Itali Nezar Seiti, për fatin e të cilit katër institu
LSDM: Reagimi i VMRO-DPMNE-së për ligjin për gjuhët është tinëzare Lidhja Social Demokrate ka reagur sot pas reagimit të VMRO-DPMNE-së, ku nga kjo parti vlerësuan se partia opozitare VMRO
Çfarë është kardiomiopatia, sëmundja tinëzare që i mori jetën Adelës (FOTO LAJM) Mjekësia Ligjore ka publikuar sëfundmi raportin e shkaqeve që sollën vdekjen e gazetares Adelajda Xhamani në banesën e s
50 ditë burg për financierin e Habilajve: S’e kam mirë me shtetin Gjykata e Tiranës ka dhënë një tjetër masë sigurie me burg për Nezar Seitin. Financieri i Habilajve do të qëndrojë e
Gjykata lë në burg financierin e Habilajve Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka lënë në burg Nezar Seitin, i arrestuar si “financieri” i grupit të Habilajve.
Përgjimet e financierit të Habilajve: A i nuhat qeni lekët? Gjykata e Krimeve e Rënda zbardh vendimin që la në qeli Nezar Seitin, të dyshuarin si “financier” të grupit “Habilaj”. N
“Po janë 100-she” zbardhet biseda mes Seitit e Lolos kur kërkonin çimkën Detaje të tjera kanë dalë nga përgjimet e kryera nga Prokuroria e Katanias ndaj Nezar Seitit dhe Florian Habilajt. Bë
Si e zbuloi çimkën në makinë financieri i Habilajve, përpjekjet për ta hequr Ceshtja Habliaj dhe përgjimet e bandës së drogës tashmë prej disa javësh janë bërë kryetema e diskutimeve në Shqipëri.
Gjykata: Edhe 20 ditë burg për Nezar Seitin Është zgjatur me 20 ditë burg masa e sigurisë për Nezar Seitit i akuzuar si bashkëpunëtor i bandës së Habilajve. Sot
"I forti" i Habilajve kërkon të ekstradohet në Itali: Dua të gjykohem atje Nezar Seiti, personi i arrestuar në kuadrin e hetimeve për Bandën e Babicës ka kërkuar përmes avokatit të tij Detar Hysi
Flet Nezar Seiti: Lidhja ime me Moisiun, Artanin dhe Florjanin Banda e Habilajve është lënë në burg nga GJukata e Katanias pas arrestimit të tyre pak ditë më parë. Në pranga ka rënë e
Lidhja e Habilajve me policinë, “Nuk na përgjigjet më dega e brendshme” Përgjimet e datës 25 janar 2017 kanë nxjerrë në pah detaje të reja. Mbi të gjitha bien në sy lidhja e Habilajve me pe
“S’i kemi punët mirë me shtetin”, kush ua prishi planet Habilajve? Janë zbardhur pjesë përgjimesh nga dosja famëkeqe e Habilajve mbi të cilët rëndojnë shumë akuza si nga shteti shqiptar,
“Gazepi” i Habilajve, krahu i djathtë i Moisut që kryente transfertat marramendase të parave Gjatë mbrojtjes së tij para Komisionit të Mandateve, Saimir Tahiri iu referua edhe një përgjimi të autoriteteve italiane