999 rezultate për

neymarin

Çmendet United për Neymarin, shifrës rekord i shtojnë dhe Pogban Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, në garë për Neymarin kanë hyrë edhe Manchester United, me trajnerin Jose Mourinho, i
Drogba inspiron Neymarin për fitimin e "Topit të Artë" Neymari ka gjithçka që i duhet për ta fituar Topin e Artë në Paris, sipas legjendës së Chelseat, Didier Drogba. Fitue
Marco Verratti lavdëron shumë Neymarin Marco Verratti e vlerëson shumë bashkëlojtarin e tij, Neymar Jr. Ai beson se Paris Saint Germaini u eliminua nga Real Ma
"Luftës" për Neymarin i bashkohet edhe gjiganti anglez "Luftës" për Neymarin i bashkohet edhe Manchester United. Dëntimi i yllit të PSG dhe largimi për disa kohë nga fusha
Coutinho do e mirëpriste Neymarin përsëri në Barcelonë Philippe Coutinho tha se do të ishte "mbresëlënese" që Neymar të kthehej në Barcelonë pas spekulimeve rreth një kthimi t
Frika bën të vetën, El Khelaifi takohet me Neymarin Presioni dhe frika bëjnë të vetën. Sot presidenti i PSG, Nasser al Khelaifi dhe drejtor sportiv, Henrique Antero kanë ta
Tifozët e Realit nuk e duan Neymarin në "Santiago Bernabeu" (FOTO LAJM) Tifozët e Real Madridit kanë votuar kundër transferimit të Neymarit në “Santiago Bernabeu” për sezonin e ardhshëm. El
Doktorri i cili do të operojë Neymarin shpjegon situatën: 2 muaj mungesë janë pak Operacioni i futbollistit më të shtrenjtë në botë, Neymar do të ndodhë të shtunën në Belo Horizonte në spitalin Marte De
El Khelaifi se prish terezinë edhe pse Neymar do tu mungojë ndaj Realit, ja çfarë thotë ai Për “Goal.com”, El Khelaifi beson se klubi i tij do të kualifikohet në gjysmëfinale të Champions Leagues edhe pa Neymari
Frika për Neymarin, reagon trajneri i PSG Dëmtimi i Neymar në ndeshjen kundër Marsejës i ka shqetësuar të gjithë tek PSG. I pyetur për gjendjen e lojtarit dhe
Ish-mesfushori këshillon Neymarin: Po deshe të ngrihesh akoma, prano Realin Që nga transferimi i tij në Parc des Princes, Neymar ka qenë i lidhur me një lëvizje të ardhshme tek rivalët e urryer të
William vlerëson fuqinë e Barrcelonës edhe pa Neymarin Willian pas barazimit 1-1 kundër Barcelonës ka lavdëruar rivalët duke i cilësuar si jashtëzakonisht të fortë,madje edhe
Ter Stegen: Barcelona është më e fortë pa Neymarin Portieri i Barcelonës, Andre ter Stergen thotë se Barcelona është më e fortë pa Neymarin. Ylli brazilian u largua nga
Ja si dukej ndeshja Real - PSG, nga kamera e cila filmoi vetëm Ronaldon dhe Neymarin (VIDEO) Cristiano Ronaldo doli fitimtar sërish përball Neymar. Portugezi arriti ta mposhtë Brazilianin me rezultat 3-1, në një n
Lanë Neymarin për një tjetër, tani braziliani shitet 222 mln euro ndërsa tjetri dështoi Karriera e Neymarit mund të kishte ndryshuar totalisht në vitin e 2008, ku mund të përfundonte të Lokomotiva e Moskës.
Fenomeni shtyn Realin të nënshkruajë sa më shpejt me Neymarin Luis Nazário de Lima Ronaldo vazhdon të mendojë për Realin e Madridit pavarësisht se me klubin galaktik nuk e lidh më as
Mariano sqaron situatën e Realit, motivon Neymarin ti bashkohet Realit Neymari do ta kompletonte ekipin e Real Madridit dhe do të përshtatej mirë tek këta të fundit. Kështu u shpreh ish-lojta
Fenomeni mbron Neymarin: Dhe un do doja të luaja tek PSG, Reali të mendojë markimin Neymar Junior nuk ka pse të mendojë largimin nga PSG për të fituar “Topin e Artë”, sepse këtë trofeu individual do ta ma
Barcelona akuzon Neymarin për fryerjen e çmimeve të transferimeve Zëvendëspresidenti i Barcelonës, Jordi Mestre e ka akuzuar sulmuesin brazilian, Neymar Jr për fryerjen e çmimeve të tran
Xavi kritikon Neymarin: Tani dukesh një lojtar i vogël Xavi është rikthyer të flasë për Neymarin duke thënë se ndihet i habitur me sjelljet e brazilianit tek Paris Saint Germa