999 rezultate për

neymari

Reali dhe Barcelona në garë për "Neymarin" e ri Derisa jemi afër afatit dimëror, Barcelona dhe Real Madridi ndoshta do garojnë për një talent të Amerikës Jugore. Dy
Kandidati për president i Barcelonës: Mbaj Messin dhe kthej Neymarin Kandidati për president i Barcelonës, Jordi Farre, ka pohuar se Lionel Messi dëshiron të qëndrojë në klub dhe se, nëse a
Neymari kërkoi bashkim me Messin, kandidati për president të Barcelonës, Rousaud: Ai vjen vetëm falas Kandidati për postin e presidentit të Barcelonës, Emili Rousaud ka shpjeguar se ylli i PSG-së, Neymar mund të rikthehet
Neymarit nuk i mbaron dashuria për Barcelonën Neymar ende nuk e ka harruar klubin ku ai bëri hapin gigant në karrierën e tij. Javën e kaluar, drejtori sportiv i kl
Barcelona i kërkon Neymarit t'i kthejë mbrapsht 10.2 milionë euro Sagës gjyqësore të Barcelonës kundër Neymar Juniorit i shtohet një kapitull i ri. Këtë herë është klubi “blaugrana” që p
I mori të dashurën, Maluma "thumbon" Neymarin Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin shokë deri në momentin që ndërhyri ish e dashura e këngëtarit, Natalia Ba
Zbulohet si e shau Neymarin lojtari i Marseille Pretendimet e Neymarit se u ofendua javën e kaluar me fjalë raciste nga futbollisti i Marsejës, Alvaro Gonzalez, duket s
"Lufta" vazhdon, Gonzalez i kundërpërgjigjet Neymarit: Ndonjëherë ju duhet të mësoni si të humbni Mbrojtësi i Marseille Alvaro Gonzalez ka shfaqur në rrjetet sociale për të mbrojtur veten pasi ylli i Paris Saint-Germai
Agjenti i brazilianit: Messi dhe Ronaldo mund t’i bashkohen Neymarit te PSG Agjenti i Neymarit, Wagner Ribeiro, ka thënë se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo mund t’i bashkohen brazilianit te Par
"Neymari është tregues i kulturës lakmitare braziliane dhe mosmirënjohës" Juninho Pernambucano, një ish-futbollist i shquar brazilian, e ka kritikuar ashpër Neymarin duke folur për gjendjen e ti
AS: Barcelona do t'i ofrojë Griezmann e Dembele PSG për Neymar Barcelona do të ofrojë dyshen franceze Antoine Griezmann e Ousmane Dembele në shkëmbim për Neymarin, shkruan gazeta AS.
Neymari i lidhur ngushtë me telashet, e denoncon shoqata LGBT Telashe për Neymar Juniorin në Brazil. Sulmuesi i PSG-së është denoncuar në vendlindje për qëndrimin e tij homofobik. Gj
U nda pasi i dolën fakte tronditëse, nëna Neymarit rikthehet në krahët e djalit 30 vite më të ri Nëna e futbollistit të njohur Naymar, Nadine Goncalves, para disa javësh tërhoqi vëmendjen e të gjithëve pasi bëri publi
Neymari insiston të rikthehet te Barcelona Neymar do të tentojë të shtyjë drejt një rikthimi te Barcelona këtë verë, shkruan “OK Diario”. Ylli i Paris Saint-Ger
Sylvinho-Barcelonës: Kthejeni Neymarin, shiteni Coutinhon Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga
Neymari refuzon rinovimin e kontratës me PSG-në, radha e Barecelonës të nis sulmin Neymar është i vendosur për tu rikthyer tek Barcelona. Mundo Deportivo ditën e sotme ka raportuar se braziliani ka re
Nuk po bind dot Neymarin, Barcelona nis interesimin për Sanchon Skuadra e Barcelonës ka hyrë në garë për të transferuar anësorin e Dortmund, Jadon Sancho. Anglezi që po kërkohët nga
Haaland thyen heshtjen dhe flet pas talljes që i bëri Neymari dhe lojtarët e PSG-së Erling Haaland është kthyer të flasë për talljen që ia bënë Neymar dhe bashkëlojtarët e tij gjatë një ndeshje të Ligës s
Scolari i kërkon Neymarit që të kthehet te Barcelona Ish-trajneri i Kombëtares së Brazilit, Luiz Felipe Scolari, i ka kërkuar Neymar që të kthehet te ish-skuadra e tij, Barc
Nëna e Neymar ndahet nga modeli 23-vjeçar, zbulohet arsyeja Nëna e Neymarit, Nadine Goncalves është ndarë nga 23-vjeçari Tiago Ramos Goncalves zbuloi se ai kishte dalë me një va