999 rezultate për

neymar

Zyrtare! Neymari nuk do të luajë ndaj Montpellier PSG-ja ka zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Montpellier ku do të mungojë 222 milionëshi, Neymar. Fi
Neymar mungon në ndeshjen kundër Montpellier Neymar nuk do të luajë këtë fundjavë kundër Montpellier, skuadra ndaj së cilës Paris SG do të luajë në javën e shtatë të
Mathieu: Neymar është ndjerë i lënë në hije nga Messi Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Jeremy Mathieu, ishte befasuar që Neymari u largua nga Barcelona dhe beson se ai ishte eklip
“Dani Alves është lavirja e Neymarit” Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka akuzuar rëndë Neymarin për situatën e fundit te PSG. Neymar dhe sh
Neymar u kërkon drejtuesve që ta largojnë Cavanin nga PSG Neymar u ka kërkuar që drejtuesve të klubit që ta shesin sa më parë sulmuesin Edinson Cavani. E gjithë kjo ka ardhur
Përzihet dhe Balotelli tek debati Cavani - Neymar, zbuloni kë mbron italiani (FOTO LAJM) Mario Balotelli nuk e ka humbur mundësinë për t’u përzier në polemikat e javës në ligën franceze, ku ra në sy egoja dhe
Cavani - Neymar nuk është përballja e vetme në futbolli për të goditur penalltinë, ja raste të tjera (VIDEO) Edison Cavani dhe Neymar janë bërë tema e javës në mediat sporive, e gjitha kjo pasi dyshja diskutuan në fushë se cili d
Dugarry: Neymar është bosi i PSG, çdo gjë duhet bërë sipas kërkesave të tij Ish-reprezentuesi i Francës, Christophe Dugarry, ka analizuar situatën te kampi i PSG-së pas përplasjeve në zhveshtore.
L’Equipe: Neymar dhe Cavani janë përplasur në dhomat e zhveshjes, Silva ka qetësuar situatën Zënkat në fushë në mes Neymarit dhe Edison Cavanit në derbin ndaj Lyonit vazhdon të jetë kryefjala e mediave evropiane.
Belgu i PSG fton Hazardin tek parisjenët Thomas Meunier e ka ftuar Eden Hazardin që një ditë të jetë pjesë e PSG. Belgu beson se ylli i Chelseat do të përshta
Zëvendësuesi i Neymarit përfundon në Finlandë Ousman Dembele u transferua në Spanjë si lojtari që do të zëvendësonte brazilian Nejmar, të transferuar te PSG. Por një
PSG thyen rekordet e veta, 8 milionë euro nga fanellat e Neymarit brenda muajit, por ka një problem... Shitjet rekord në dyqanin e klubit të PSG-së mund të sjellin mangësi në treg për fanellën e Nejmar. Klubi ka marrë një s
"Përçahet" PSG, Dani Alves nuk e lejon Cavanin të godasë penalltinë Super sfida mes Paris Saint Germainit dhe Lyonit prodhoi shumë skena interesante. Një nga ato që vazhdon të komentohe
Pas Marcelos dhe Isco rinovon me Realin, klauzola 3-fishin e Neymarit Real Madridi rinovimit të kontratës me mbrojtësin e majtë brazilian, Marcelo, i cili nënshkroi deri në vitin 2022,ka rin
Parisi po i nxjerr milionat e Neymarit, për ta parë kundër Bayernit duhet të blesh biletë deri në 1500 euro Pasi tashëm ka publikuar çmimet për biletat e ndeshjes me Bayern Munich për Ligën e Kampionëve. Vlen të përmendet fak
Neymar modest: Nuk jam i fiksuar pas Topit të Artë Superylli brazilian, Neymar, pohon se koncentrimi i tij është që të fitojë trofe me PSG-në dhe jo të marrë trofe individ
PSG-ja e pandalshme, shkëlqyen Neymar e Mbappe (VIDEO) PSG-ja e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 5:0 Celticun në ndeshjen e parë të
Neymar i pandalshëm, nderon Parisin edhe në Ligën e Kampionëve (VIDEO) Neymar ka arritur ta shënojë golin e parë me fanellën e PSG-së në Ligën e Kampionëve që në ndeshjen e parë kundër Celtic
Shitja e Neymarit "sëmur" dhe Interin Interi pa sesi Barcelona dorëzohej për të lëshuar Neymarin të largohej drejt PSG-së. Si pasojë zikaltërit po i frikësohe
Dybala: Krahasimi me Messin më kënaq, por niveli i tij nuk arrihet Pavarësisht se e vlerëson Barcelonën sërish një skuadër të fortë edhe pas largimit të Neymar, Paulo Dybala shprehet se J