999 rezultate për

nexhmijen

"Jetoi denjësisht", Rezarta Shkurta uron Nexhmijen për ditëlindje (VIDEO) Rezarta Shkurta këngëtarja dhe fotomodelja e njohur por edhe një pjesëtare e afërt e familjes së diktatorit Enver Hoxha
Rezarta Shkurta poston videon me Nexhmijen dhe i uron ditëlindjen (VIDEO) Gruaja e diktatorit shqiptar, Nexhmije Hoxha ditën e sotme mbush 98 vjeç. Së fundmi nusja e saj, Rezarta Shkurta ka
Sidrit Bejleri përlot publikun, kujton të bijën e ndjerë Mbrëmjen e kaluar në “Dua të të bëj të lumtur” në Top-channel u tregua historia e dhimbshme e një nën,ë e cila ka disa v
Përveç se lavdëron Enverin dhe Nexhmijen, nuse Rezarta është edhe injorante në shqip (FOTO LAJM) Një sherr ka plasur gjatë ditës së sotme mes gazetares Dalina Buzi dhe nuses së familjes së diktatorit Enver Hoxha, ish-
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM) Nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, këngëtarja Rezarta Shkurta ka habitur ditën e sotme me një postim në Instagram.
Surprizë për ditëlindje, Nexhmijen se harrojnë për 97-vjetor (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, bashkëshortja e Enver Hoxhës, Nexhmija festoi ditëlindjen. Ajo mbushi 97-vite dhe shumë urime erdh
Shpërthen ish-deputetja: Mirë Nexhmijen, por Ruçin pse se merr mortja Ish-deputetja Mesila Doda më anë një një postimi në Facebook ka thumbuar seancën e së hënës në Parlament ku u zhvillua e
Akuzë e rëndë, djali i Enver Hoxhës akuzon Nexhmijen për helmimin e të atit Vdekja e Enver Hoxhës është një ndër misteret më të mëdha të kohës së komunizmit. Diktatori i Shqipërisë Hoxha që ud
Enver Hoxha ishte xheloz për Nexhmijen! Zbardhet vendimi që habiti komunistët Enver Hoxha dhe Nexhmije Hoxha në kohën e tyre, atë të diktaturës ishte çifti më i lakmuar dhe marrëdhëniet mes tyre gji
“Si e refuzoi Musine Kokalari Nexhmijen për t’u bërë komuniste” Merita Shkupi, aktivistja e komunitetit shqiptaro-amerikan: “Armiqësia me regjimin komunist që në vitet e luftës. Pohimi