999 rezultate për

nexhmije

Kishim frikë se mos Enveri na vdiste duke bërë seks me Nexhmijen! Mjeku rrëfen sekretet e "Bllokut" Blloku ishte ndoshta zona më e mistershme në Shqipërinë e paraviteve ’90. E ëndërruar dhe e paarritshme prej shumicës.
"Jetoi denjësisht", Rezarta Shkurta uron Nexhmijen për ditëlindje (VIDEO) Rezarta Shkurta këngëtarja dhe fotomodelja e njohur por edhe një pjesëtare e afërt e familjes së diktatorit Enver Hoxha
Rezarta Shkurta poston videon me Nexhmijen dhe i uron ditëlindjen (VIDEO) Gruaja e diktatorit shqiptar, Nexhmije Hoxha ditën e sotme mbush 98 vjeç. Së fundmi nusja e saj, Rezarta Shkurta ka
Po shkon 100 vjeçe, nusja e djalit uron Nexhmije Hoxhën për ditëlindje Nexhmijë Hoxha, një nga figurat më polemike në jetën publike të vendit, vazhdon të jetë në vëmendjen e opinionit publik
Sidrit Bejleri përlot publikun, kujton të bijën e ndjerë Mbrëmjen e kaluar në “Dua të të bëj të lumtur” në Top-channel u tregua historia e dhimbshme e një nën,ë e cila ka disa v
Komunistët me Nexhmije Hoxhën festojnë ditëlindjen e diktatorit (FOTO LAJM) Dje ishte 110 vjetori i lindjes së diktatorit Enver Hoxha që robëroi shqiptarët për vite me radhë. Teksa për shumë nj
Nexhmije Pagarusha shoqërohet me urgjencë në spital Nexhmije Pagarusha është shoqëruar menjëherë në spital mbrëmjen e djeshme, pas një incidenti të ndodhur në shtëpi. Bu
"Ik moj budallaçkë!" Kur Fatos Nano injoronte Nexhmije Hoxhën Fatos Nano ishte prodhim i "shkollës" së drejtuar nga Nexhmije Hoxha, por pas demokracisë kjo nuk e pengoi atë që të ref
Befason Nexhmije Pagarusha, publikon këngë me videoklip (VIDEO) Mbretëresha e këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha, ka befasuar të gjithë, pasi pavarësisht se është në një moshë të shtyrë
Nexhmije Pagarusha nderohet për ditëlindje me çmimin prestigjioz nga Donald Trump (FOTO LAJM) Nexhmije Pagarusha ikona e muzikës shqipe, është e njohur si një grua e cila gjatë gjithë karrierës së saj i ka shërbyer
Emocionon Ardit Gjebrea: Fat që kam jetuar kohën tënde! (FOTO LAJM) Nexhmije Pagarusha ikona e muzikës shqipe, është e njohur si një grua e cila gjatë gjithë karrierës së saj i ka shërbyer
Motra e Kadri Roshit rrëfen pengjet e Liri Belishovës: Çfarë tha për Nexhmije Hoxhën Gruaja që servir kafen për njerëzit e shumtë që hyjnë e dalin këto ditë në shtëpinë e Liri Belishovës, është po ajo që i
E PADËGJUAR/ Komunistët kosovarë betohen para Nexhmije Hoxhës (VIDEO) Një grup kosovarësh kanë vizituar disa ditë më parë Nexhmije Hoxhën në shtëpinë e saj duke u betuar gjithashtu me grusht
Përveç se lavdëron Enverin dhe Nexhmijen, nuse Rezarta është edhe injorante në shqip (FOTO LAJM) Një sherr ka plasur gjatë ditës së sotme mes gazetares Dalina Buzi dhe nuses së familjes së diktatorit Enver Hoxha, ish-
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM) Nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, këngëtarja Rezarta Shkurta ka habitur ditën e sotme me një postim në Instagram.
Surprizë për ditëlindje, Nexhmijen se harrojnë për 97-vjetor (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, bashkëshortja e Enver Hoxhës, Nexhmija festoi ditëlindjen. Ajo mbushi 97-vite dhe shumë urime erdh
97 vite jetë, Nexhmije Hoxha feston sot ditëlindjen Ditën e sotme, Nexhmije Hoxha feston ditëlindjen. Bashkëshortja e ish-diktatorit, feston 97 vjetorin e saj të lindjes.
E bënë të vdekur, rishfaqet më në formë se kurrë Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në media u shpërnda me shpejtësi lajmi që Nexhmije Hoxha ka ndërruar jetë. Por fatmirësisht ky lajm
A e helmoi ajo Enver Hoxhën? Reagon për herë të parë Nexhmija Nexhmije Hoxha ka reaguar sot edhe pas polemikave lidhur me fundin e Enver Hoxhes dhe akuzave per nje helmin te tij perm
Nexhmije Hoxha flet pas "vdekjes" Nexhmije Hoxha ka vendosur që t'i urojë shqiptarët për Vitin e Ri përmes një letre të publikuar në gazetën "Dita" duke i