ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

newcastle

Newcastle në karantinë, ndeshja ndaj Aston Villës në rrezik Koronavirusi "pushton" klubin anglez të Newcastle United. Seancat e fundit stërvitore janë anuluar dhe i gjithë grupi i
Chelsea e nis aty ku e la, mposht Newcastle dhe merr përkohësisht kreun e Premierligës (VIDEO) Chelsea është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi i vështirë në St. James’ Park, duke mposhtur vendasit e Newcastle Uni
Manchester United fiton me përmbysje ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka fituar me përmbysje në udhëtim ndaj Neëcastle. Goli i parë i ndeshjes erdhi pas vetëm 2 minutave
Man.United barazon rezultatin ndaj Newcastle (VIDEO) Pas një autogoli që në minutën e 2', Manchester United arrin të barazojë rezultatin në minutën e 23'. Për "djajtë e k
Man.United shënon në portën e gabuar, Newcastle në avantazh (VIDEO) Newcastle ka kaluar që në minutën e 2' në avantazh ndaj Manchester United falë një autogoli të Luk Shaw. /albeu.com/
Tottenham "ngec" ndaj Newcastle, VAR vendos gjithçka (VIDEO) Tottenham Hotspur kanë lëshuar fitoren nga duart, në minutat e fundit të ndeshjes kundër Newcastle United. Skuadra e
Zbulohen dy klubet e mëdha të Premier League që kundërshtuan blerjen e Newcastle United Liverpooli dhe Tottenham Hotspur ishin ndër klubet e Ligës Premier që kundërshtuan blerjen e Newcastle United. Konsor
Goditen tifozët e Newcastle, sheikët tërheqin ofertën Telashe të shumta janë hapur lidhur me blerjen e Newcastle United. Muaj të tërë është raportuar se Newcastle United d
Bllokohet shitja e Newcastle? Arabia Saudite anulon licencën e beIN Sports Shitja e Newcastle United është vështirësuar edhe më shumë, pasi Arabia Saudite ka anuluar licencën e beIN Sports, që ka
Newcastle me pronar të ri, zbulohet shuma e majme që do shpenzojë Mohammad bin Salamn Kalimi i Newcastles në duart e pronarit të ri për 350 milionë euro është shumë afër të ndodhë, pasi nga Arabia Saudite k
Presidenti i La Ligas ngre alarmin: Man City, PSG dhe Newcastle do të tronditin merkaton Presidenti i La Ligës, Javier Tebas do të dëshironte të shihte yjet e Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe dhe Neymar të t
"Luftë" mes perëndimit dhe lindjes për Newcastle, biznesmeni amerikan ofron 350 milionë paund dhe sfidon princin arab “Lufta“ mes perëndimit dhe lindjes tashmë është zhvendosur në futboll. Biznesmeni amerikan, Henri Mauris, ka sfiduar pri
Edhe Ciro Immobile bie në "radarët" e sheikëve të Newcastle Arabët e Newcastle United shënjestrojnë Ciro Immobilen si goditjen e madhe për sulmin. Kryegolashënuesi i Serie A pëlqeh
Do të shitet apo jo Newcastle? Këtë javë vendoset gjithçka Gjithcka do të vendoset këtë javë sa i përket shitjes së klubit të Neëcastle. Lajmin e jep revista amerikane e biznes
Premierliga bllokon shitjen e Newcastle Blerja me vlerë 300 milionë funta e skuadrës së Newcastle United nga ana e investitorëve nga Arabia Saudite është vënë s
Pas Newcastle, Leicester në garë për Xherdan Shaqirin Xherdan Shaqiri pritet të largohet nga Liverpooli gjatë verës që vjen. Interesim për futbollistin kosovar në Angli ka
Dështon shitja e Newcstle? Del një problem tjetër Shitja e klubit të Newcastle për shifrën e 336 milionë eurove te princi i Arabisë Saudie Mohamed bin-Salman ka rrezik të
Daily Mail: Newcastle synon Shaqirin Newcastle ka identifikuar Xherdan Shaqirin si lojtarin që dëshiron ta transferojë në këtë verë. Roma e Sevilla po as
Premier Liga merr vendimin për shitjen e Newcastles te princi Mohammed Bin Salman Ka ardhur më në fund lajmi i madh për tifozët e Newcastle nga bordi i Ligës Premier. Princi i kurorës së Arabisë Saud
Princit arab i jepet drita jeshile për të marrë pronësinë e Newcastle, skuadrat e Premier Legue "vajtojnë" Premier League është afër të japë dritën jeshile për Mohamed Bin Salman dhe konsorciumin e tij saudit që të bëhen pronar