999 rezultate për

neville

Si e zbuti Ferguson sherrin e bujshëm Ronaldo-Rooney në vitin 2006 (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Wayne Rooney shtrënguan duart në zyrën e Sir Alex Ferguson në ditën e parë të stërvitjeve te Manch
Ronaldo ka në plan ta tejkalojë Pelen dhe të bëhet më i miri i të gjitha kohërave Cristiano Ronaldo e ka planin të tejkalojë rekordin e golave të Peles dhe të bëhet “më i madhi i të gjitha kohërave”.
Gary Neville zbulon pse Fergusoni nuk e bëri asnjëherë kapiten Ronaldon Gary Neville ka zbuluar arsyen pse Sir Alex Fergusoni nuk u kishte dhënë shiritin e kapitenit katër lojtarëve të tij, du
Neville zbulon pendimin më të madh: Injorova këshillën e Ferguson Legjenda e Manchester United, Gary Nevilla ka pranuar se ka injoruar këshillën e trajnerit, Sir Alex Ferguson gjatë kohë
Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Reagimi epik i Neville tërheq vëmendjen e Mourinhos (VIDEO) Humbja e Manchester United në transfertën e Watford i ka befasuar të gjithë. Mes të shokuarve ndodhet edhe ish trajne
Çfarë të duket vetja? Legjenda e Manchester United bën për "një lek" Pogba-n Gary Neville, legjenda e Manchester United, nuk ka ngurruar të komentojë penalltinë e humbur nga Pogba dhe ta quajë arro
Legjenda e United: Lukaku ka më shumë se 100 kilogramë Largimi i Romelu Lukakut nuk është se e ka lënë keq Manchester Unitedin. Tifozët e “Djajve të Kuq” e kanë publikuar një
Ndahet nga jeta ikona e muzikës botërore (FOTO LAJM) Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hënës. Këngëtari ameri
Gary Neville: Ku lojtarë bën punën e katër mbrojtësve, më i mirë se Varane dhe Ramos Sipas Gary Neville qendërmbrojtësi holandez i Liverpool, Virgil Van Dijk, është një nga shtyllat kryesore të skuadrës së
Neville:Liverpool duhet ta harrojë Champions League Liverpool nk ndodhet aspak në një moment pozitiv edhe pse është pretendent kryesor për të fituar Champions dhe kampionat
Gary Neville: Pogba lojtari më i mirë në Premier League Pol Pogba që pas lërgimit të Jose Mourinhos në mesin e muajit dhjetor të vitit që lamë pas ka shpërthyer, shkruan Albeu.
Legjenda e United: Solskjaer mund ta arrijë kulmin e karrierës së tij me Djajtë e Kuq Ish-mbrojtësi anësor legjendar i Manchester Unitedit, Gary Neville, beson se Ole Gunnar Solskjaer mund ta arrijë kulmin
Unitedit shkarkoi Mourinhon, Neville i del në mbrojtje portugezit Ish-lojtari i Manchester Unitedit, Gerry Neville beson se shkarkimi i menaxherit Jose Mourinho ishte rezultat i një inve
Neville: Manchester City nuk ka rival në kampionat Ish-mbrojtësi i Manchester United, Gary Neville nuk sheh një skuadër që mund ta ndalojë kampionin e Anglisë për ta fitua
Shaqiri "betohet" që nuk do të takohet me ish-lojtarin e Anglisë Gary Neville njihet si një nga futbollistët më të mëdhenj të Manchester United dhe në Angli gëzon shumë respekt. Po
Neville: United skuadër amatore, mungon grinta Ish-kapiteni i skuadrës së Manchester United, Gary Neville nuk i ka kursyer kritikat ndaj skuadrës së “djajve të kuq” pa
Salah injoron legjendën e Manchester Unitedit (VIDEO) Mohamed Salah ka refuzuar të intervistohet nga legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville, dhe nga prezantuesja e Sky
Nevill sulmon Shaqirin dhe Liverpool, Klopp i mbyll gojën Ish-mbrojtësi i Manchester United, Gary Neville shpesh herë bëhet pretagonist në media për sulmet që bën ndaj kundërshta
Gary Neville i jep këshilla Kloppit se si të fitoj Premier Leaguen Analisti i “Sky Sport”, Gary Neville i ka dhënë një këshillë Liverpoolit. Ish-futbollisti i kombëtares angleze ka th