999 rezultate për

neuer

Neuer kritikon skuadren: Nuk është ky Bayerni Lëkunden pozitat e trajnerit të Bayernit të Mynihut, Niko Kovac. Kroati, i cili i shpëtoi shkarkimit vitin e kaluar p
Ter Shtegen apo Neuer, Low merr vendimin për ndeshjet e tetorit Gjermania ka në prgram dy ndeshje gjatë tetorit. Fillimisht, do të zhvillojë ndeshjen miqësore ndaj Argjentinës më 10
Tottenham – Bayern Munchen, formacionet zyrtare: Të dyja skuadrat kërkojnë fitore Tottenham dhe Bayern Munchen takohen në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto ja
"Lufta" Ter Stegen-Neuer, presidenti i Bayernit kërcënon Gjermaninë Nëse nuk do të ishit në dijeni, ekziston një betejë e plotfuqishme për fanellën Nr.1 ​​të Gjermanisë tani.
Debati për portën e Gjermanisë, Ter Stegen thumbon sërish Neuer Marc Andre Ter Stegen ka reaguar sërish pas deklaratave të Manuel Neuer se titullari i portës së Gjermanisë është ai sep
Neuer i kundërpërgjigjet Ter Stegenit: Mendo më shumë për grupin Manuel Neuer, kapiten i përfaqësueses gjermane, iu përgjigj deklaratave të zëvendësuesit të tij, Marc André ter Stegen,
Neuer: Ishim dobët në sulm, Mane ma punoi te goli (VIDEO) goli i bukur i Sadio Mane, që e shtyu Liverpool-in drejt fitores 3-1 ndaj bavarezëve në “Allianz Arena”, duke siguruar ç
Bayern-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Sot në mbrëmje në Alianz Arena do të lihet sfida e kthimit me Bayern Munchi dhe Liverpoolit për të parcaktuar dy çerekfi
Neuer bën mrekullinë mban portën e paprekur (VIDEO) Liverpool ishte shumë pranë golit në minutën e 83 ku në një aksion model topi i goditur me kokë mjaft fort nga sulmuesi
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Bayern Munich ka marrë një lajm fantastik para përballjes së parë ndaj Liverpoolit në kuadër të UEFA Champions League.
Neuer: Mund ta eliminojmë Liverpoolin Ata mund të jenë lider në Premier League, por numri 1 i Bayernit dhe Gjermanisë beson që Liverpool mund të mposhtën dhe
Neuer i përgjigjet kritikuesve: Jam ende në formë Pavarësisht pyetjeve të shumta që janë bërë për formën e tij për klubin dhe vendin, Manuel Neuer insiston se ai ndihet m
Neuer ngre moralin e Gjermanisë Kombëtarja e Gjermanisë pësoi humbjen e radhës, kësaj here përballë Francës e cila i’a doli të përmbysë disavantazhin 1-
Neuer i përgjigjet legjendës gjermane: Jam ende në formë Manuel Neuer nuk ka qenë aspak dakord me fjalët e Lothar Matheus. Ish-lojtari i kombëtares gjermane akuzoi portierin për
Neuer tregon premtimin e lojtarëve Portieri i kombëtares së Gjermanisë, Manuel Neuer ka kritikuar sulmuesit për rastet e shumta që humbin para portës. Ndër
Neuer: Duam të fitojmë Superkupën e Gjermanisë Kapiteni i Bayern Munich, Manuel Neuer, është shprehur se dëshiron të fitoj Superkupën e Gjermanisë. "Superkupa ësht
Njihuni me portierët që kanë fituar Kupën e Botës (FOTO LAJM) Portierët janë ata që shpeshherë janë frymëzimi i ekipit. Me një pritje “prej goli” siç quhen në futboll, ata mund t
Neuer për pak sa nuk bën gafën e Karius-it (VIDEO) Portieri gjerman, Neuer per pak sa nuk shkaktojë "gjëmën" për skuadrën e tij. Koreanët me një goditje dënimi shkuan s
Super Neuer, çfarë rasi humbet Suedia (VIDEO) Manuel Neuer e ka shpëtuar Gjermanisë nga pësimi i golit duke e pritur goditjen e Marcus Berg. Pas vetëm 13 minutave
Krizë tek Gjermania, ylli i skuadrës afër largimit nga kombëtarja Kampionët e botës në fuqi e kanë nisur keq aventurën e tyre në Rusi duke u mundur nga Meksika me rezultat 1 me 0. Fuboll