999 rezultate për

neritan

Neritan Ceka akuza të rënda Fatos Nanos: I pari që u afrua me botën e krimit Ish-ministri i Brendshëm, Neritan Ceka, i cili mori postin menjëherë pas luftës civile në vend, kur zgjedhjet u fituan n
Neritan Ceka mposht me sukses COVID-19 dhe trondit me shifrën e parave që i kushtoi trajtimi Në daljen e parë të tij mediatike, pasi fitoi betejën me COVID-19, ish-diplomati e arkeologu Neritan Cekatregon përvojën
Neritan Ceka infektohet me COVID-19 Ish-deputeti Neritan Ceka wshtw infektuar me koronavirus. Sipas informacioneve mësohet se Ceka ndodhet në shtëpi dhe
Neritan Ceka përplaset me Zgarbin për Bylysin: Makinat? Mi dërgoi Rama! Pas deklaratës së Sgarbit se Bylysi është qytet grek, në studion e "OPEN" ka nisur një debat i ashpër. Vittorio Sgarb
"Do të jetojë me mua", Neritan Liçaj merr me vete një copë nga rrënojat e Teatrit (FOTO LAJM) Aktori Neritan Liçaj, fanatiku më i madh në mbrojtjen e Teatrik Kombëtar, ka prekur me çdo dalje të tij dhe deklaratat e
Protestuan për shembjen e Teatrit: Akuza pse u proceduan Robert Budina, Neritan Liçaj dhe Stresi Nëntë persona të cilët kanë marrë pjesë në protestën e mbajtur ditën e djeshme për shembjen e Teatrit Kombëtar, janë pro
Neritan Liçaj me zërin e ngjirur: U përpoqën të na vrasin shpresën Me zërin e ngjirur, por i fuqishëm për të vazhduar kauzën, aktori Neritan Liçaj tha se pushteti që rrëzoi Teatrin Kombët
Neritan Liçaj: Nën rrënojat e teatrit kanë mbetur dy kufoma Aktori Neritan Liçaj ka reaguar ashpër përmes një statusi në rrjetin sociale Facebook duke thënë në vend të teatrit kanë
''Qau vetëm kur vdiq babai'', motra e Neritan Liçaj: Lotët janë për Shqipërinë Shkrimtarja e njohur Elvira Dones ka reaguar në një postim në rrjetet sociale pas shoqërimit në polici të vëllait të sa
"Nuk flas dot sot", Neritan Liçaj në gjendje të rënduar psikologjike Aktori Neritan Liçaj me shenja të shumta dhune në trupin e tij, është i pamundur që të komunikojë sot me median, pasi pë
Neritan Ceka iu bashkohet protestuesve: Kjo quhet diktaturë, po goditet qytetërimi! Studiuesi dhe arkeologu i njohur Neritan Ceka i është bashkuar aktivitëstëve dhe qytetarëve që të cilët janë revoltuar n
"Llogaris kafet në fund të muajit, jam i varfër", Neritan Liçaj thirrje Ramës nga Teatri Aktori i njohur Neritan Liçaj, është shprehur mbrëmjen e djeshme para aktivistëve dhe qyterarëve që refuzojnë prishjen e
Neritan Ceka sulmon hapur Sorecan: Po vjedh 6 milion euro me një njeriun e tij nga Bologna Studuesi Neritan Ceka, ka akuzuar ambasadorin shqiptar të BE-së, Luigi Soreca, se po vjedh paratë që investohen, në Apol
"Enver Hoxha i parë në film", flet aktori: Skenat intime me Nexhmijen në kohën e komunizmit (FOTO LAJM) Aktori i njohur rrëfen përjetimet e diktatorit në filmin “Gjirokastra”, bazuar në historinë e shkruar nga Ismail Kadare.
"Pas kësaj fshihet Rama", Neritan Liçaj rrëfen si po e heqin nga puna Aktori i njohur, Neritan Liçaj iftuar në emisionin “Dita jonë” ka konfirmuar se po i përgatiten letrat për ta hequr nga
Neritan Ceka tregon SMS që i çonte Rama pas mallikimit të famshëm Neritan Ceka ka dhënë një intervistë për gazetën Mapo, ku flet për problemet e trashëgimisë kulturore, por dhe për pakën
Prishja e teatrit, përlotet Neritan Liçaj (VIDEO) Policia ka rrethuar Teatrin Kombëtar dhe ka larguar nga hyrja artistët dhe intelektualët që janë kundër shembjes së tij.
Rama "aktor", imiton Nora Malajn dhe Neritan Cekën Kryeministri Edi Rama nga Vora ku po mban fushatë elektorale tha se data e re e zgjedhjeve nga Meta ka dalë, pasi ai dhe
Ceka mallkon Ramën: "I këndofshin këngën e Haxhi Qamilit" "U fut mallkimi si kategori politike. Pashë që e kishte zënë tartakuti edhe Neritan Cekën. Mallkonte sikur gërmuar tërë
MEMET/ Neritan Ceka mallkon: I rëntë damllaja atyre që shkojnë në mitingjet e Ramës Duket se mallkimet e herë pas hershme të Neritan Cekës ndaj shqiptarëve, janë kthyer në humor të përditshëm për shumë nj