999 rezultate për

neres

Erik Lloshi tregon si i propozoi martesë partneres së tij dhe nuk pritje (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtari i njohur, Erik Lloshi i dha fund beqarisë në një dasmë që zgjati disa ditë. Ai dhe Romina
SHBA i ndalon hyrjen në vend partneres së kryeministrit britanik Johnson Zyrtarët amerikanë raportohet se kanë ndaluar Carrie Symonds, partnerja e kryeministrit britanik Boris Johnson të hynte
Pas divorcit, ky burrë duhet t’i dëmshpërblejë ish-partneres 27 vite punë shtëpie Po, ndodh vërtet! Gjykata argjentinase i ka dhënë dënimin një burri që të kompensojë ish-bashkëshorten e tij për 27 vite
Gjigandët spanjoll kërkojnë me ngulm David Neres "Los Colchoneros" përveç mbrojtjes kanë si synim të përforcojnë edhe sulmin. Krahët e ofensivës janë shënjestra e tyre.
Zbulohet kush qëndron pas formës fantastike që po kalon ylli i Ajax-it (FOTO LAJM) Ylli brazilian i Ajax është duke kaluar një formë të jashtëzakonshme Ajax në kampion dhe vecanërisht në Ligen e Kampionë
Vdes në spital burri që u plagos me armën e partneres police UPDATE-Ka ndërruar jetë në spital, 50 vjeçari Bernard Uka që u vetëplagos me armën e partneres së tij police. Ngjarj
Flet ylli i Ajax-it: Femrat gjermane "vdesin" për burrat brazilianë (FOTO LAJM) David Neres, sulmuesi i Ajaxit të Amsterdamit, tregoi me mediet gjermane se sa të lehtë e ka patur për t’ia rrëmbyer zem
Juventusi vihet pas brazilianit Neres David Neres është duke kaluar nëpër një formë fantastike këtë edicion. Sulmuesi brazilian ka shkëlqyer me fanellën e
Ja pse ylli Ajax-it nuk i hapi telefonin trajnerit Tite David Neres është një nga të rinjtë më interesantë të Ajaxit dhe që po befason të gjithë në Champions League. Goli në "B
Spiropali: Meta të flasë me Kryemadhin për hapin drejt humnerës Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin Elisa Spiropali ka komentuar pwr herw tw parw, komentoi edhe deklara
Ajax dyfishon përballë Realit (VIDEO) Fantastike ajo çfarë po ndodh në Bernabeo ajax ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Realit Goli i parë I ka dh
Jeta e zhytur në luks e milioneres më të re të botës, Kylie Jenner Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme: qielli është blu, bari është i gjelbër e ndërsa Kylie Jen
Botërori "vrasës" trajnerësh, këta janë 18 të "mbijetuarit" Botërori la pas “viktimat” e tij, ku nga 32 trajnerë që nisën Botërorin, vetëm 18 “mbijetuan” në pankinat e skuadrave re
Jeta e zhytur në luks e milioneres më të re të botës, Kylie Jenner Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme: qielli është blu, bari është i gjelbër e ndërsa Kylie Jen
Brenda dhomës me çantat e shtrenjta të milioneres më të re (FOTO LAJM) Është milionerja më e re në botë, e cila e ka ndërtuar vetë pasurinë e saj përmes prodhimit dhe shitjes së produkteve ko
Roma kërkon dy talentët më të kërkuar në evropë Roma aktualisht është duke marrë pjesë në International Champions Cup në Shtetet e Bashkuara dhe Monchi është i përqendr
Aktorit shqiptar i ikën fytyra nga telefonata e papritur e partneres në studio I ftuar në "Një kat më lart" aktori i humorit Visjan Ukcenaj pati një telefonatë papritur nga partnerja e tij. Modera
Olsi lëndohet, Fiorentina reagon menjëherë (FOTO LAJM) Olsi Klosi është një ndër finalistët e i cili nuk arriti dot të rrëmbente kupën e fitores por që u kthye në qendrën e vë
Jon Gjebrea dhurata speciale partneres (FOTO LAJM) Ky ishte Shën Valentini i tyre i parë zyrtar dhe Joni na ka treguar edhe një herë që është një super romantik. Ishte
Dua Lipa performon tek Ellen Degeneres (VIDEO) Ashtu siç kishte anonçuar disa ditë më parë, Dua Lipa ka realizuar debutimin televiziv në emisionin ''Ellen'', duke perf