999 rezultate për

nela

E ka me Noizyn? Ronela Hajati bën akuzën e rëndë në Instagram Këngëtarja Ronela Hajati ka sulmuar keq të gjithë kolegët që mburren me miliona klikimet në YouTube, në vetëm pak orë pa
E bëri drejtor Rama, Erion Isai i përgjigjet Zenelajt e sulmon Ndrenikën Debati për prishjen apo jo të Teatrit ka përçarë edhe artistët të cilët kanë shpërthyer edhe në ofendime ndaj njëri tjet
Gentian Zenelaj i përgjigjet "një më një" Erion Isait: Turp! Pas statusit të aktorit dhe Drejtorit të Teatrit të Kukullave, Erion Isai, aktori dhe moderatori Gentian Zenelaj ka shpë
Ronela publikon klipin e ri, Aurela Gaçe nuk rri pa ia thënë dy fjalë (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të fundit me titull “Do ta luj”. Përmes
A është kjo femra më e fuqishme në botë? Tërheq trenin 22 tonësh (VIDEO) Darya Nesterova ka treguar se i ka muskujt e fuqishëm, duke tërhequr trenin e rëndë 22 tonelata, brenda të cilit ishin e
U var edhe me firmën e Kristaq Ramës/ Pas 30 vjetësh Havzi Nela ‘ringjallet’ dhe mbërrin në Kukës Do të ishte viti 1988 kur diktatura komuniste do të jepte vendimin e saj të fundit të tmerrshëm. Presidiumi i Kuvendi
Ornela Bregu zbulon sa vjeç bën sot dhe dhuratën nga të motrat (FOTO LAJM) Moderatorja e dashur e ekranit shqiptar, Ornela Bregu feston sot ditëlindjen. Sot ajo ka zbuluar se feston ditëlindje
Ronela Hajati thumbon prapë kolegët (FOTO LAJM) Përveç zërit, stilit dhe performancave, Ronela Hajati njihet edhe për karakterin e hapur. Ajo shpesh thumbon edhe kol
Ronela Hajati krejtësisht e transformuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati ka befasuar me ndryshimin e saj më të fundit. Pasi e pamë me flokët bjondë të shkurtër, tani
Young Zerka tregon se çfarë mendojnë prindërit e tij për Ronelën Këngëtarja e njohur Ronela Hajati dhe këngëtari Young Zerka janë shpesh në vëmendjen e medias për shkak të thashethemeve
Shndërrimi i fanellave të 32 ekipeve pjesëmarrëse në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Kur duhen më pak se dy javë nga fillimi i Kupës së Botës u mësua se fanela e Nigerisë që do të përdoret nga kombëtarja a
Ronela ti je? Këngëtarja duket shumë ndryshe në klipin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati ka ndryshuar tërësisht pamjen në klipin e ri, duke u shfaqur me flokë ngjyrë bionde të shkurtra
E quajnë të shëndoshë, Ronela Hajati sqaron njëherë e mirë Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të komentuara shqiptare, si për anën profesionale, këngët plot ritëm, ashtu e
Ronela Hajati urren te vetja atë që të gjithë e duan Ronela Hajati është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara por edhe më të dashura nga publiku. Këngëtaren shqip
Majlinda Bregu bën shaka me Ornelën, i kthehet motra e tretë Prej disa kohësh atë nuk e shohim në ekranet shqiptare! Si një nga prezantueset e njohura dhe ndër më të dashurat për pu
Ronela Hajati “sfidon” vajzat, shikoni si duket pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
Hodhën tonelata me lëkura portokalli në tokë të shkretë, 16 vite më vonë ajo lulëzon (FOTO LAJM) Nëse nevojshmëria industriale dhe ambientale do të bashkëpunonte me sinergjinë, rezultati do të ishte i pabesueshëm.
Dalin përgjimet, çfarë fliste Met Kanani me të dashurën misterioze Pak ditë më parë policia shkatërroi bandën e Met Kananit duke vënë në pranga 18 shtetas, në Shqipëri dhe në vendet fqinj
Zbulohet biseda e “Eskobarit” shqiptar me të dashurën: Ishalla ka fat rilindasi Vazhdojnë të dalin detaje të reja nga jeta kriminale e banditit Met Kanani i cili çuditërisht nuk ka qenë i njohur më he
"Mahniti Parisin", Rama i përgjigjet Ornela Vorpsit Artisja shqiptare Ornela Vorpsi pak muaj më parë gjatë një interviste, habiti të gjithë duke deklaruar se Edi Rama kohë