999 rezultate për

nedved

Nedved: Sarri ka tjetër stil nga Allegri, në Europë është e vështirë por Juventusi do jetë gati Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved ka komentuar ndryshimet e verës te Juventusi. Çeku ka treguar se trajneri
Fundi i epokës së Allegrit, vendimtare këmbëngulja e Pavel Nedved Massimiliano Allegri do ti thotë zyrtarisht lamtumirë Juventusit në fund të sezonit, duke mbyllur kështu një epokë 5-vj
Nedved dhe Paratici tradhëtuan Allegrin, zbulohet prapaskena e largimit të trajnerit Masimilano Allegri do të largohet zyrtarisht nga Juventusi. Pasi fitoi 11 trofe me klub bardhezi ai të paktën largohet m
Nedved konfirmon Allegrin: Ai do të qëndrojë me ne E ardhmja e Masimilano Allegrit te Juventusi ka qënë në dyshim fill pas eleminimit nga Liga e Kampioneve. Por këtë e ka
E ardhmja e Allegrit në dyshim: Do të flas në fund të sezonit me drejtuesit e Juves Edhe pse Juventusi përmbysi Atleticon e Madridit duke prerë një biletë për 1/8 sërish stoli i Allegrit është në dyshim.
Nedved komentin shortin ndaj Ajax Juventus do të përballet me Ajax për raundin e çerekfinaleve të Champions League, për këtë përballje u ndal të flasë Zv.
Nedved: CR7 na ka rritur moralisht, nëse fitojmë Champions-in vdes i qetë "Ronaldo na ka rritur në aspektin moral. Jemi shumë të kënaqur me personalitetin e tij", u shpreh Pavel Nedved për "The
Nedved: Ronaldo është më shumë se një lojtar Ish ylli i Juventus i cili tani ka një pozitë në bordin drejtues në skuadër, Pavel Nedved, ka lëshuar disa lëvdata për y
Nedved flet për të ardhmen e Dybalës Pavel Nedved foli para ndeshjes, së luajtur mbrëmë mes Juventusit dhe Frosinones, duke larguar zërat se ylli i skuadrës
Nedved: Dybala shënon më pak, por luan më mirë Paulo Dybala braktisi pankinën në sfidën mes Juventusit dhe Parmës, në momentin që Allegri kreu edhe zëvendësimin e tret
Totti: Dëshiroja ta godisja Nedvedin Francesco Totti e ka goditur yllin e Juventusit Pavel Nedved në autobiografinë e tij duke e quajtur “një ankues që të tr
Kartoni i CR7: Zëvendëspresidenti i Juves "sherr" me gjyqtarin në tunel Cristinao Ronaldo pati një natë për tu harruar në debutimn e tij në Champions League. Portugezi u ndëshkua me karton
Pavel Nedved zbulon prapaskenat e transferimit të Ronaldos Zëvendës-presidenti i Juventusit, Pavel Nevded, ka zbuluar se si, ai dhe pjesa tjetër e bordit drejtues të klubit italia
Nuk ka të ndalur Juventus, pretendohen blerje të reja Skuadra e Juventus këtë merkato ka qënë shumë aktive sidomos me blerjen e bujshme të Cristiano Ronaldos por mesa duket n
Nedved i bën presion Realit: Harrojeni çfarë ndodhi në finale Finalja e Cardifit la pasoja të rënda për Juventusin dhe i dhuroi madrilenëvë Championsin e 12. Por "zonja e vjetër" po
Nedved optimist për Juventusin: Duam tripletën Legjenda e Juventusit, tani zëvendës-president i klubit, Pavel Nedved shprehet i mahnitur nga përformanca e Napolit këtë
Ju kujtohet Pavel Nedved ? Ai i rikthehet përsëri futbollit të luajtur Pavel Nedved është gjithmonë rreth bot së futbollit. Ai tani është 45 vjeç, por ai është vendosur të kthehet në fushën e
Nedved i trembet të ardhmes së Dybalas Ai është një prej legjendave të Juventusit dhe gjithmonë ka komente për klubin e zemrës. Pavel Nedved ka folur për gazet
Nedved: Messi s'ka pse të krahasohet me njerëz, Dybala i dyti më i mirë Paulo Dybala mund të jetë “më i madhi i njerëzve”, thotë Pavel Nedved, ndërsa “10” bardhezi është duke u krahasuar me “a
"Sa herë që shoh Juven, gruaja më thotë se do më bjerë infarkt" Legjenda e skuadrës së Juventusit, Pavel Nedved, ka folur në prag të ndeshjes finale së Ligës së Kampionëve. Idhulli i t