999 rezultate për

ndryshe

Një këndvështrim ndryshe ndaj koronavirusit? Historia e këtij çifti na befasoi Shumë çifte janë duke zbuluar gjëra të reja që pëlqejnë dhe urrejnë tek njëri-tjetri gjatë kësaj periudhe izolimi Ndosht
Një Tiranë ndryshe, çfarë ndodh çdo ditë në kryeqytetin që gëlonte zhurma (FOTO LAJM) Pandemia zbehu edhe jetën në kryeqytet. Aty ku çdo ditë shihje rrugë, dyqane, kafene e lokale plot sot mbizotëron heshtj
Mourinho ndryshe nga të tjerët, fillon stërvitjen online Pandemia e koronavirusit mund të shpëtojë sezonin e Tottenhamit nëse realizohet skenari i rastit më të keq dhe sezoni i
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM) "Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram. Gru
Kush janë 123 "heronjtë" në këto kohë të vështira? Rama: Nuk kanë ikur në shtëpitë e tyre! Shqipëria po kalon ditë të vështira nga koronavirusi i cili tashmë ka prekur dhe vendin tonë, duke e kthyer atë në një s
Trileçe ndryshe, receta e thjeshtë e ëmbëlsirës më të mirë Koha e përgatitjes – 40 minuta Përbërësit për kekun: për tavë drejtkëndëshe 33x23 cm, nëse bëni gjysmën e dozës, përd
Mbesa e Luanës i habit gjithë: Koronavirusi nuk ka ndryshuar asgjë (VIDEO) Ndryshe nga tezet e saj që janë kryefjalë e mediave rozë, mbesa e Marina dhe Luana Vjollcës, Jori Paloka është e rezervu
Dafina Zeqiri gjithmonë e veçantë, edhe maskën e zgjedh ndryshe (FOTO LAJM) Siç jemi mësuar Dafina Zeqiri zgjedh gjithmonë të jetë ndryshe, dhe kjo e bën këngëtaren të veçantë. Edhe në kohën e
Arjan Çani e nis ndryshe emisionin, merr masa drastike në studio Pandemia e koronavirus i njohur ndryshe si COVID-19 ka bërë që televizionet të marrin masa të rrepta për të parandaluar
Nuk pezullohet Bundesliga, "shpërthen" ylli i Bayernit: Kjo është çmenduri Ndryshe nga shtetet e tjera në Gjermani do të luhet këtë fundjavë ndeshjet e futbolli dhe më pas të pezullohet gjithçka.
"Kjo luftë nuk fitohet ndryshe", Rama masa për makinat e mediave Kryeministri Rama vazhdon të publikojë masat e marra për të shmangur përhapjen e koronavirusit. Këtë herë ai ka dhënë
Rildi vjen ndryshe për 8 marsin, publikon klipin kushtuar nënave (VIDEO) Këngëtari shqiptar Rildi Stafa i cili jeton në Itali së fundmi ka ardhur ndryshe me proketin e ri muzikor, shkruan Albeu
Ky 8 Mars është ndryshe për Floriana Garon, moderatorja publikon foton me fëmijët e saj (FOTO LAJM) Me rastin e festës së nënës e gruas, moderatorja Floriana Garo ka publikuar një foto me dy fëmijët e saj. E shpërngulur
Luana dhe Marina janë yje? Prisni të shihni super mbesën e moderatoreve (FOTO LAJM) Ndryshe nga tezet e saj që janë kryefjalë e mediave rozë, mbesa e Marina dhe Luana Vjollcës, Jori Paloka është e rezervu
"Ti je mi?", Arilena çudit rrjetin, totalisht ndryshe në postin e fundit (FOTO LAJM) Arilena Ara ka surprizuar ndjekësit me foton e fundit. Këngëtarja si gjithmonë e thjeshtë dhe pa komplekse, por në fo
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM) Kate Middleton, një entuziaste e sportit, iu bashkua një grupi atletësh të rinj për të marrë pjesë në disa aktivitete në
"Pa lyer kurrë", Olta Gixhari 21 vite më parë dukej kaq ndryshe (FOTO LAJM) Aktorja Olti Gixhari njihet për të karakterin e saj të drepërdrejtë dhe si njeri pa komplekse. Ajo gjithashtu gjithmo
Tifozi futet në fushë, Ronaldo reagon ndryshe nga herët e tjera (VIDEO) ‘Zonja e Vjetër’ që konsiderohet favorite për këtë garë, me Cristiano Ronaldon në skuadër, ka vuajtur shumë në fushën e
Edhe njëherë në skenën e Eurovizion? Jonida Maliqi tregon çfarë do të bënte ndryshe (VIDEO) Vitin e kaluar këngëtarja Jonida Maliqi na bëri të gjithëve krenarë në skenën magjike të Eurovizionit në Izrael. Jonida
Ndryshe nga herët e tjera: Kurti shkon në zyrë në këmbë, mesazhi që jep (FOTO LAJM) Ndryshe nga herët e tjera, kryeministri i ri i Kosovës a vendosur ta nisë javën duke shkuar në zyrë në këmbë. Kurti post