999 rezultate për

ndreu

Dy zëvendësit e tij u infektuan me COVID-19, Pjerin Ndreu tregon gjendjen e tyre Kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu ka dhënë lajmin se dy zv. kryetarët e bashkisë së ai drejton, Oliana Moriseni
Kuvendi vatër kovidiane, del përgjigja për Pjerin Ndreun Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka rezultuar negativ në dy testime që ka kryer për Covid 19. Vlen të përmendet q
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin luksoz dhe disa mijëra euro, Tare thumbon Ndreun Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
"Me gotë rakie para dhe ankohen se po vdesin për bukë", Pjerin Ndreu ironizon shqiptarët Duket se ankesat e shqiptarëve për bukë, nuk janë bindëse për kryetari i Bashkisë së Lezhës. Pjerin Ndreu ka ironizua
Koronavirusi i merr jetën shoferit të Urgjencës Kombëtare Punonjësi i Qendër Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Artur Ndreu ka ndërruar jetë. Shoferi i Urgjencës mësohet se ka ndë
"Plas" debati mes socialistëve: Ndreu me tone të larta ndaj Lleshajt Një debat i fortë është zhvilluar mes socialistëve për prishjen e objekteve në zonat bregdetare pikërisht në nisjen e se
Lezha bëhet gati për hapjen e pjesshme të sezonit veror (VIDEO) Edhe pse Shqipëri ka ende vatra të kuqe si pasojë e shpërthimit të pandemisë, tashmë kanë filluar përgatitjet për hapjen
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Pjerin Ndreu "me nder familje" ndaj Auron Tares për jahtin luksoz: Kemi gjithë jetën që përballemi Ka shkaktuar një debat të fortë vendimi i Drejtorisë së Përgjithshme Detare për të mos lejuar qendrimin në portin e Durr
Ndreu i përgjigjet paralajmërimit të PD për hetim: Liliputa me trutë në prapanicë Dy ditë më parë Gazmend Bardhi paralajmëroi se po mbledh prova dhe heton për tre kryebashkiakë, që sipas tyre kanë të sh
Banorët e pallatit të shembur: Takuam Ndreun, më tha mos më bëj mua tërr, tërr Një pallat 6 katesh i ndërtuar rreth 6 vite më parë është dëmtuar nga tërmeti ndërsa banorët e kanë braktisur atë, mndër
Si pagëzoi Zhak Shirak një shesh në Paris me emrin "Skënderbej", në shenjë mirënjohje ndaj dy shqiptarëve “Mbas disa përpjekjeve disavjeçare që bëri vëllai im, Isa Ndreu, me mikun e tij, publicistin e njohur të mërgatës antiko
PD plas "bombën" e rradhës: Pjerin Ndreu bashkëpunëtor me vrasës Kryetari i ri i bashkisë së Lezhës, i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka qenë i lidhur me vrasës
Gjuzi kërcënon Ramën: Do ketë gjakderdhje, Pjerin Ndreu nuk futet në zyrë Deputeti Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar në strudion e lajmeve të Fax news, ku ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të 30 Q
Nuk ka surpriza në Lezhë, Ndreu mposht me lehtësi "Kaubojsin" Është mbullur votimi në bashkinë e Lezhës. Pjerin Ndrua ka fituar me lehtësi përballë kaubojsit (Eduart Ndocajt).
Vijojnë të numurohen kutitë e votimit në Lezhë, Ndreu drejt konfirmimit Po vijon rregullisht numurimi i kutive të votimit në qytetin e Lezhës. Deri më tani kandidati i PS-së Pjerim Ndreu ëstë
Pjerin Ndreu paralajmëron përgjime "bombë" për Bashën Ish-deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu aktualisht kandidat për bashkinë e Lezhës ka reaguar sërish pas daljes së përgjimeve
Votën hapur ose ikën! Pjerin Ndreu tregon ku do "fluturonte" drejtori i shkollës të hënën (VIDEO) Pasi gazeta gjermane “Bild” publikoi 16 përgjime të reja për shit-blerjen e votës në qarkun e Dibrës, ku në të ishte edh
PËRGJIMI/ Merri të gjithë në telefon, ose në p*th të sëmës të ikin nga puna (VIDEO) Vazhdon publikimi pi përgjimeve nga gazeta gjermane Bild. Edhe në përgjimin e 7 vazhdon dialogu në mes Arben Keshit dr
"Voto hapur ose fluturon nga puna!" Pjerin Ndreu thotë se kjo është normale Kandidati i PS për Lezhën, Pjerin Ndreu ka reaguar pasi ishte përfshirë në përgjimet e "Bild" duke kërcënuar një drejtor