999 rezultate për

ndombele

I thirr kombëtarja, Pogba dhe Ndombele pozitiv me Covid-19 Didier Deschamp ka prezantuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e Ligës së Kombeve kundër Suedisë dhe Kroacisë.
Barcelona interesohet për dy yjet e Tottenhamit Skuadra e Barcelonës ia ka vërë syrin dy futbollistëve të Tottenham, Tanguy Ndombele dhe Ryan Sessegnon. "London Even
Barcelona "pastron" skuadrën për yllin e Tottenham Coutinho i ka mbetur në "derë" dhe Barcelona ka nevojë për të përforcuar mesfushën. Sipas "The Independent" katalonas
Pesë mesfushorët që mund të zëvendësojnë Arthurin te Barcelona Titujt e faqeve të para të gazetave spanjolle dhe italiane kësaj jave kanë qenë të mbushura me lajme se është mbyllur tr
Sezoni i parë te Tottenham, Ndombele drejt largimit për shkak të Mourinhos Tanguy Ndombele është një nga blerjet më bujshme në historinë e Tottenhamit, por avnetura e tij te "spurs" mund të jetë
Pas 502 ditësh, Tottenham bën transferimin më të shtrejtë në histori Tottenham Hotspur kanë nënshkruar me mesfushorin francez Tanguy Ndombele. 22 vjeçari vjen nga Lyoni dhe ka nënshkruar
Juventus favorit për yllin Lyon-it Mediat angleze shkruajnë se Juventusi udhëheq garën për të siguruar shërbimet e Tanguy Ndombele nga Lyon. Mesfushori
Juventus avancon bisedimet për yllin e Lyon-it L’Equipe raporton se është pikërisht Juventusi, skuadra favorite për të marrë shërbimet e mesfushorit të Lyonit, Tanguy
Juventusi fillon bisedimet me mesfushorin e Lyonit Mesfushori i Lyon, Tanguy Ndombele është bërë ndër lojtarët më të kërkuar në Ligue 1, pasi ka shkëlqyer në dy edicionet