999 rezultate për

ndoka

Deputet e kryetar partie, ky politikan shqiptar e ka nisur karrierën si mekanik Mos e besoni po deshët por dikur politikani i famshëm shqiptar Nard Ndoka rregullonte makina, si një mekanik. Këtë t
Përçahet opozita, Nard Ndoka kritikon hapur Bashën e Kryemadhin Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka ka habitur ndjekësit e tij në rrjetet sociale, pasi ka kritikuar opozitën, duke
Ndoka sulmon Rudina Hajdarin Politikani Nard Ndoka, kreu i PDK-së ka deklaruar së fundmi arsyen se përse është kundër faktit që opozita e re, e cila
Ndoka i përgjigjet me ironi Ramës: Je tren rrangallë! Lidhur me situatën politike në vend, ka reaguar dhe kryetari i PDK, Nard Ndoka, i cili është shprehur se Edi Rama është
Falsifikoi prona, Krimet e Rënda japin vendimin për Arben Ndokën Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit socialist Arben Ndoka, për heqjen e masës së sig
“E ka pijen e keqe, më të bërtitur e ulëritur”, Nard Ndoka shpjegon Ramën Kreu i PDK-së Nard Ndoka ne nje rrefim per veten dhe politiken, tregon edhe momente nga takimet qe ka pasur me Kryeminis
Basha po mbetet "fillikat", e braktis një tjetër aleat Pavarësisht se tri parti opozitare kanë paraqitur kërkesë zyrtare në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për nisjen e proce
Si u dërguan përgjimet e prokurorisë tek gazeta "Bild"? Kreu i PDK, Nard Ndoka, duke folur për përgjimet e dosjeve 339 dhe 184 bëri me dije se së shpejti do të ketë përgjime të
Nard Ndoka zbulon porositë e fundit të Ramës pë deputetët Kreu i demokristianëve ka ironizuar kryeminitrin Edi Rama, pas përfundimit të mbledhjes në PS. “Rama jep porositë e
Nard Ndoka godet sërish: Molotovi të jep adrenalinë Përdorimi i molotovit në protestat e opozitës është dënuar nga kreu demokrat Lulzim Basha dhe aleatët e tij. Mirëpo,
Kapet anëtari tjetër i grupit të Avdylajve Arrestohet në Durrës një tjetër anëtar i bandës së Avdylajve i akuzuar për trafik droge, grup të strukturuar kriminal dh
Nard Ndoka: Rama, me b*thë në tepsi I paralizuar në qeverisje, ide, reflektim, përgjegjësi. I ndrydhur në logjikë, ndjeshmëri e shëndet mendor, kjo është gr
Lihen në arrest shtëpie dy ish-deputet (VIDEO) Gjykata për Krime të Rënda la në fuqi masën "arrest shtëpie" për ish-deputetin Arben Ndoka dhe Arben Çuko. Në një dek
'Rama, ik pird*u!', Nard Ndoka shpërthen i përgjigjet kryeministrit Pasi Kryeministri Edi Rama sfidoi opozitën nga Kongresi i PS, duke u thënë se do të hynin në zgjedhje të parakohshme nës
Një tjetër deputet opozitar djeg mandatin e tij Burime pranë kreut të PDK-së kanë konfirmuar se menjëherë pas kthimit të tij nga Brukseli, deputeti Nard Ndoka ka firmos
Dalin përgjimet e reja, PS ka blerë vota edhe në Lezhë Zëri i Amerikës ka publikuar ditën e sotme, përgjimet mes zyrtarëve të lartë socialistë dhe bandave kriminale me qëllim
Kërkuan lirimin, Gjykata merr vendimin për dy ish deputetë e PS-së Gjykata për Krimet e Rënda ka refuzuar kërkesën e dy ish deputetëve të PS, Arben Ndoka dhe Arben Cuko për lirimin nga ma
Edhe Ndoka hidhet për të mbrojtur studentët, Ramën e quan Ottoman Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, e ka cilësuar arrogante dhe të prapambetur sjelljen e kryeministrit Edi Rama n
"Ish-deputeti socialist Ndoka kërcënon Ramën nga burgu?" Sekretari i Përgjithshëm dhe deputetit të LSI-së, Endrit Braimllari ditën e sotme ka lëshuar disa akuza të forta kundrej
"Deputeti i PS-së fitime marramendëse nga Ndokajt, pret të arrestohet" Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook denoncimin e një qytetari i cili akuzon deputetin